2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812908 بازدید | 668763 پست
واي چه اوضاع بدي به خاطر يه دارو كلي بايد بگرديم اخرشم سهميه اي  كار من از لك گذشته امروز باز ...

چه استرسی میکشی تو دختر.. فقط خوب استراحت کن و نگران نباش..جای نی نی ها سفت و قرصه به لطف خدا...

ان شاء الله زود این چند ماه هم بگذره و به سلامتی بغل بگیریشون 💖💙

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم هفته 12 انجام میدن و در دسترس ترین جنین رو انتخاب می کنن و داخل قلبش ماده کشنده تزریق می کنن😢 ...

واقعا😭😭گناه داره که

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

واییییی صد در صد مثبت عزیزم انشاللله به سلامتی برو ازمایش بده🌷🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
سه قلو باردار شدی عزیزم؟

😁😁😁نگران نباش عزیزم بسپر به خدا

کم کم ۳قلو هم را۱ی میشی عزیزم🌷🌷🌷

اخه منم 27سالمه همه میگن پیرشدی وبچه نداری.هفت ساله ازدواج کردم.براهمین پرسیدم.یه بارهم ای وی اف کرد ...

عزیزم ۲۷ سالته میگن پیر شدی؟! الان سن ازدواج رفته بالای ۳۰ بعد شما میگی واسه بارداری پیر شدی؟ اصلا به این چیزای منفی گوش نده عزیزدلم

زینب جون تو رو خدا برای من دعا کن.... کلا همتون دعا کنید....دل همتون پاکه... سیمایی تو که الان دلت ...

عزیزم لکه بینی به خاطر پانکچرته.فردا خوب میشی ان شاء الله..انقدر استرس نگیر مریم جون 😢

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
قربونت عزیزم مامانم از دنیا رفتن. شایدم شوهرت میخواد احتکار کنه. خدایی تصورشم خنده داره. یه کارتن بی ...

عزیزم چه سخت 😔😔😔😔 خدا رحمتشون کنه... 

بگو برات از همون دنیا دعا کنن، خیلی دعاشون گیراست پدر و مادر، حتی تو عالم روح 

من یک چیز عجیب متوجه شدم تو مرکز ما که 4 تا دکتر داره با وجود جنین شناس یکسان  سه تا دکتر تعدا ...

کدوم مرکز میری؟

اسفندی که باشی میشی ته تغاری خدا   خدایا دل ته تغاریت رو نشکن به آرزوش برسون .
2706