2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813152 بازدید | 668777 پست
به نظرم یه زنگ به مادرشوهرت بزن بگو من حالم خوب نیست بی زحمت بیا زحمتش رو بکش. همیشه شعبون یه بارم ر ...

قربونت برم 😄 😍 فکرکن اونم بگه باشه میام 😶😂

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
سیمایی مثبت شدی؟؟ خداروشکر عزیزم..مبارکت باشه.به دلم افتاده بود مثبتی 😍 به سلامت بغل بگیری نی نی ی ...

فداتشم عزیزدلم ممنون مرسی ک سنگ صبورم بودید  تواین مدت

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی کیست آندومتریوما ترکیده یا یک نوع کیست دیگه؟ 

معلوم نیست ولی میگفتن مشکوک به هموراژیک بوده من اصلا همچین کیستی نداشتم دکتر دیگه میگفت شاید فولی بود دیر آزاد شده به پانکچر نرسیده و در این حین آسیب دیده و خون و مایع جذب کرده و بزرگ و بزرگ تر شده تا یهو ترکیده!!

2728
با دفترچه بیمه تامین اجتماعی دوتایش حدود ۳۲۰۰۰ تومان

ازاد حساب کرده واست عزیزم.با دفترچه من سی تاشو گرفتم ۱۵۰ تومن

ازادش دونه ای ۱۶ تومنه

مرسی عزیزم سینه درد چطور؟

اره داشتم بحدی ک سوتینمو شبا در میاوردم

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
قربونت برم 😄 😍 فکرکن اونم بگه باشه میام 😶😂

بهش بگو نی نی پسره مادر شوهرا علاقه خاصی دارن نوه پسریشون پسر شه دیگه زیاد اذیتت نمیکنه هواتو داره 

برای اینکه حال همه خوب و خوش و دلشون شاد شه صلوات
انشاءالله مبارکتون باشه زیر سایه آقا امام زمان عج 

قربونت برم قسمت خودتون

نه گلم انتقال اول هر چی دستکاری کمتر باشه بهتره  کاملا ثابت شده مگر بعضی موارد خاص

یعنی شما میگی خراش ندم؟ چکار کنم شانسم بیشتر بشه همین یه دونه هم بگیره؟ خیلی زجر کشیدم نمیتونم دوباره از اول شروع کنم خدا نکنه

خدا بخواد هیچ چیز جلودار خواستش نیست ایشالا که محکم بچسبن بهت و سالم بغلشون بگیری

ممنون عزیزم انشالله قسمت خودتون

بهش بگو نی نی پسره مادر شوهرا علاقه خاصی دارن نوه پسریشون پسر شه دیگه زیاد اذیتت نمیکنه هواتو داره&n ...

نگفتم بهش هنوز..اره اینم پسر دوسته 😑احتمال داره یکم اخلاقش عوض شه.شب یلدا بگم بهش 

نه گلم *احتمالش *هست  گاهی آسیب نمیزنه گاهی هم خب...  بالاخره واقعیته، ولی این بنده خدا ...

سلام زینب جان من الان روز دوازدهم انتقالم بود و طبق دستور دکتر آز تیتر بتا دادم و بتام فقط ۴۹بود بنظرت عادیه؟

شنبه دوباره باید برم آز بتا بدم

خــــدا امیــد من است...

@زینبی_بابا‍ عزیزم درد پهلوها طبیعیه تو این هفته؟انگار پوستم کش میاد.عضلات شکمم کشیده میشه!!میگم از قطع کردن استرادیول نباشه؟ترسیدم!

یه سوال دیگه!ببخشید خیار ضرر نداره تو بارداری؟ من دو روزه عاشق خیار شدم.دو کیلو خوردم از دیروز.(شکمو شدم🤦‍♀️)جالبه که بالا هم نمیاد این یه قلم خوردنی!

2706