2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812900 بازدید | 668763 پست
چه دل و جراتی داری مامان ارامش ماشاء الله 😶 من یه ساعت دیر میشه میترسم..یادمه اخرین بار میگفتی یه ر ...

اره بابا باور کن ما مثل ادمای عادی هستیم

این همه دارو الان من پرولوتون هم نمیزنم برام هر ۱۲ روز یکی نوشته بود ۲ماه پیش چون پروژسترونم و قطع کرد و من نزدم گفتم استراحت میکنم چون دلیل امپولش زایمان زودرس و دلیل زایمان زودرس هم کار کردن سنگین😁😁😁😁😁😁

اینم برا این که خون رقیق شه دیگه هر ۴روزم بزنم بهتر از نزدن خونم رقیق😁😁😁سپردم به خدا از اولش الانم خودش نگهدارنده تر از این داروهاست انشاللله

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شکر خدا ایشالا بسلامتی مارو هم دعا کن علائم چی داشتی از چه روزی؟

فداتشم همتونو دعا میکنم بحق امام حسین حاجتتونو بده من ازروزی ک انتقال دادم دل درد داشتم تا۲‌.۳روز بعدش از روز ۱۰تاالان دل درد پریودی و سردرد

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
شکر خدا ایشالا بسلامتی مارو هم دعا کن علائم چی داشتی از چه روزی؟

راستی فقط۲روز استراحت کردم بقیه روزا در حد چی پله پایین بالامیکردم یا میدوییدم اینور اونور کلا بفکر خودم نبودم

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
2728
من یه تخمدان دارم ۴تاجنین داشتم از۶تاتخمک ۲تاگرید aکه نشد الان ۲تا گرید بی ۳روزه انتقال دادم شد شکرخ ...

الهی هزاران هزاربار شکر. خیلی برات خوشحال شدم. شمام استراحت نداشتی فکر کنم اون اوایل خیلی مهمون داری کردی. یعنی مدتهاست هیچ چیزی بغیر از مامان شدن دوستام اینقدر حالم رو خوب نمیکنه. انشالله بارداری پر از آرامش و شادی رو 9 ماه پشت سر بذاری عزیزم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
اره بابا باور کن ما مثل ادمای عادی هستیم این همه دارو الان من پرولوتون هم نمیزنم برام هر ۱۲ روز یکی ...

عاشقتم 😂😍😍

واقعا اسم کاربریت بهت میاد 😍

خدا همه نی نی هارو حفظ کنه 😍😍

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
خیلی باحالی سارا...کلی خندیدم از این توصیفت😂😂جیگر پسرمون👶😚

فدات گلی 😂😍 واقعا همینطوره 😂

ماچ به دستای کوچولوی پسرت 💋💋💋

آمپول انوکساپارین ۴۰۰۰ دانه ای ۱۵۸۰۰ شیاف ایرانی بسته ای ۲۷۰۰۰ قرص کلسیم یه جعبه ۹۰۰۰۰ نمیدونم داروخ ...

بقیه رو که نمیدونم ، اما آنوکسا آره بسته دوتاییش ۳۰ و خرده ایه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
فداتشم همتونو دعا میکنم بحق امام حسین حاجتتونو بده من ازروزی ک انتقال دادم دل درد داشتم تا۲‌.۳روز بع ...

سیمایی مثبت شدی؟؟

خداروشکر عزیزم..مبارکت باشه.به دلم افتاده بود مثبتی 😍 به سلامت بغل بگیری نی نی یا نی نی هارو👶👶

پس فولی عادی نبوده عزیزم چون فولی عادی بعد از پانکچر جمع میشه کامل بعدا که خوب شدی آز cbcهم بده احت ...

اره دادم مرتب ازم آز میگرفتن هموگلوبین شده بود 8 دیگه میخواستن عمل کنن ببینن کدوم رگ ترکیده خونریزی میکنم خوب شده یهو رفت رو 9 دیگه منصرف شدن گفتن خونریزی قطع شده

الهی هزاران هزاربار شکر. خیلی برات خوشحال شدم. شمام استراحت نداشتی فکر کنم اون اوایل خیلی مهمون داری ...

ممنونم اره بخدا جز۲روز اول هیچ استراحتی نکردم انشالله قسمت همه منتظرا

راستی فقط۲روز استراحت کردم بقیه روزا در حد چی پله پایین بالامیکردم یا میدوییدم اینور اونور کلا بفکر ...

خدا بخواد هیچ چیز جلودار خواستش نیست ایشالا که محکم بچسبن بهت و سالم بغلشون بگیری

2706