2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812566 بازدید | 668751 پست
لیلا جون دوستمون هم درست میگه  شاید بتونی تو مراکز ناباروری های معروف شهرستانها پیدا کنی

یکی از دوستای خوبم تو همین تاپیک برام اصفهان رو هم گشت. گفتن تهران نداره معلومه که تو اصفهانم نیست!!

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
دیگه انتقالمو گذاشتم واسه فروردین ماه انشالله ،،تا یه کم پریودیمم وضعش روبه راه بشه دوماهه بازی سرم ...

آهان پس حتما روی اون اضافه وزن فوکوس کن

حتی 10 درصد از وزنتون هم کم بشه این حالت ها خوب میشه 

گرمی و طب سنتی هم پیگیری کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم. 10 تا گونال 300. حالا یهو به ذهنم رسید که کیش بندر آزاده شاید مرکزش داشته باشه. زنگ زدم ...

ببین این 75 واحدیا انگار ایتالیا و کره ای داره ک قیمت‌هاش قطعا متفاوته 

2728
آره زینب جان حتی تصورشم خیلی غم انگیزه 

من بودم همه رو تا اونجا که می‌شد نگه می‌داشتم، البته به هیکل و آناتومی بدن هم ربط داره 

ولی تا هفته 34 بمونن کافیه و بعد سزارین

یک آشنایی داریم طبیعی 3 قلو داشت فقط سرکلاژ کرد و تا هفته 32 هم رفت سر کار، هفته 37 سزارین کرد 

جالبه دیگه غربالگری هم نمیشه کرد واسه سه قلو😍😍😍😍

به اونم گفته بودن ریداکت، دلش نیومد

این سیکل حتما پردنیزولون رو بگو تو برنامت بگذ ارن یکی از دوستان 15 تا جنین عالی داشت و فکر کنم دو تا ...

باید به دکترم بگم این سری همه ی جوانب رو بسنجه بعد انتقال بده برام، چون حیفه جنینام همینجوری هدر برن

میدونی قضیه من چجوریه؟

من بار اول که عکس رنگی انداختم بهم گفتن هردولوله بازه سه ماه بعدشم بتام بالارفتو سریعم خودش اومد پایین، باز یه سال اقدام کردم با دارو فولیکولای خوبی ام داشتم ولی نمیشد به پیشنهاد خودم رفتم عکس رنگی که گفتن یکیش بستست، بعد دکتری که من شهر خودم تحت نظرش بودم منو معرفی کرد همین دکتر که الان تحت نظرش میکرو میشم، آخه فوق تخصص لاپاراسکوپی ام هست، گفت ببین همدان متخصص خوب زیاد داره ولی این تخصصش همینه خیلی وارده، منم رفتم اینم تا عکسامو دید گفت کلا لوله هات به درد نمیخورن کی به تو گفته یکیش بستست این هردوش بستست با عملم مشخص نیست باز بشن ولی به هرحال باید لاپارا بشی، منم خیییلی بهم برخورد گفتم داره ناامیدم میکنه عکسمو فرستادم تهران یکی از آشناهامون بردش دقیقا نشون 4تا متخصص زنان دادش که سه تاشون بیمارستان میلاد هستن، اونا هم همشون گفتن یکیش بازه، خودمم تلفنی با یکیشون صحبت کردم گفت نگران نباش یکی از لوله هات کاملا بازه و مشکلی نداره، منم چون کسی از مشکلم خبر نداره رفتم کرمانشاه چون یه دوست صمیمی اونجا دارم گفتم همراهم میاد تو بیمارستان تنها نیستم اونجا لاپارا شدم که دقیقا دیدم همونی شد که دکترم بهم گفته بود و هردولولم بسته بود ...

ببخشید طولانی شد خواستم کامل برات توضیح بدم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
روزی که خونریزیم شروع شد ظهرش رفتم سونو دادم گفت چیزی نیست سقط شده فقط یه تیکه مونده که باید تا هفته ...

عزیزم خیلی متاسفم 😔 😔 😔 

ولی بارداری بوده، اگر ساک نداشته یعنی شیمیایی

اصلا به حموم و اینا ربط نداشته، فقط بد شانسی

ان شا الله ماه دیگه بیای بگی یک هفته از پریودیم گذشته و بی بی چک گذاشتم مثبت شده    

عزیزممم❤❤❤ ممنونم، توکل به خدا

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
دوستان کسی میدونه چطور میشه با استاد خیر اندیش ویزیت شد؟ کجا هستن؟

درمانگاه سجاد، سمت پونک

خودش اول کار هر کسی رو ویزیت نمی کنه ولی شما تمام مدارکت رو ببر توکل به خدا

اگه خودش ببینه شما رو خیلی بهتره

عزیزم هفته 12 انجام میدن و در دسترس ترین جنین رو انتخاب می کنن و داخل قلبش ماده کشنده تزریق می کنن😢 ...

نه نگفتن میشه برام توضیح بدی ؟خدا از دلم الان اگاهه که چه حال خرابی دارم هم ترس هم عذاب وجدان 

من بودم همه رو تا اونجا که می‌شد نگه می‌داشتم، البته به هیکل و آناتومی بدن هم ربط داره  ولی تا ...

واقعا زینبی جون سه قلو غربالگری نمیشه؟ خیلی بده که اینطوری، خدایی نکرده یهو سه تا بچه مشکل دار باشن چی😓😓😓

اها اینم بگم زینبی جون طب سنتی رفتم گفت رحمت سرده دارو گیاهیا رو بخاطر اون میخورم همش گرمیه وچهار مغ ...

شمیم جون گرده نخل خرما خوبه منم بگیرم؟ از کجا گرفتی عزیزم؟

2706