2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812794 بازدید | 668761 پست
یعنی احتمالش هست بارحم بزرگ انتقال بدن!!!!

اگه یه درصدم اوکی نباشه رحم ،انتقال نمیدن..هایپر نشدی و مشکلی نیست که میخان انتقال بدن.به نظرم نزدیکی هم داشته باش

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیسترو هم انجام دادم. به قول همسرم وقتی خدا نمیخواد هر کاری هم بکنی نمیشه. فعلا برو پیش دکترت و ببی ...

میدونی دکتری که منو لاپارا کرد هیسترو نکرد بجاش کورتاژ تشخیصی کرد بعد این دکتری که الان تحت نظرشم همون اول گفت چرا هیستروت نکرده احتمالا لازم باشه منم استرس گرفتم یاد عملم افتادم گفتم خانوم دکتر دیگه تحمل اتاق عملو ندارم اونم دید حالم یجوری شده گفت نگفتم حتما گفتم احتمالا، بعدش پشیمون شد انگار دیگه هیچوقت نگفت ولی این سری میگه دیگه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2728
دکتری که عملم کرد رو نمیشناختم راستش فقط تعریفشو شنیده بودم من کرمانشاه عمل کردم دو بار اول رو دکتر ...

این سیکل حتما پردنیزولون رو بگو تو برنامت بگذارن یکی از دوستان 15 تا جنین عالی داشت و فکر کنم دو تا انتقال منفی دفه اخر به اصرار خودش دکتر براش پردنیزولون داد که خذاروشکر دوقلو داره الان

الان لوله هاتو خودشون با عمل بستن یا میگن بطور طبیعی خودش بستس؟ اگه فکر میکنن طبیعی بستس که رو حرفشون حساب نکن اصلا

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
اگر اذیتی فعلا نکن  شب قبل از انتقال هم حالت ببین چه جوره، بعیده منعی داشته باشی

نه مشکلی ندارم فقط از نظر روحی یکم بهم ریختم همین...

سوالم برای همون شب انتقال بود..(البته هنوز سرنوشت من مشخص نیست😪😪😪 )با احتمالات ممکنه دارم پیش میرم🤕

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
بعد تخمک کشی باید استراحت داشته باشیم؟ بعد انتقال چطور؟ چون من مدرس آموزشگاه هستم و هفته ای دو جلس ...

عزیزم بعد از پانکچر که خودت حال نداری استراحت لازم داری

ولی بعد از انتقال همون روال طبیعی قبل رو داشته باش

عزیزم آز دادی؟ 

امروز بی بی زدم منفی بود،،منم شروع کردم بخوردن دارو گیاهی،،قطره ویتاگنوس گرفتم با تخم هویج وپنیرک دم کردم خوردم

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
میدونی دکتری که منو لاپارا کرد هیسترو نکرد بجاش کورتاژ تشخیصی کرد بعد این دکتری که الان تحت نظرشم هم ...

ان شا الله ماه دیگه بیای بگی یک هفته از پریودیم گذشته و بی بی چک گذاشتم مثبت شده  

به نطر من بسته به رفاقت دکتر داره که سفارش کامل کنه به جنین شناس یا جیبشو پر کنند...

نه مریم جان اینقدر مرکز ما شلوغه که....  فلان صاحبشو نمیشناسه

بعدم فکر کنم جنین شناس صرفا کارش نظارت و ارزیابی جنینهاست وگرنه که نمیتونه کمکی به کیفیت جنینها بکنه حالا چه فرقی میگنه اگه اسم جنین گرید ب رو آ اعلام کنه؟!

بنظرم نحوه انتقال خیلی مهمه چیزی که بما نمیگند در موردش

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
عزیزم اگر از الان تحت نظر کارشناس تغذیه باشی عالیه  من رفتم ولی شیطنت کردم الان 7 کیلو از اول ...

اره تو خوده مرکز ابن سینا داره برم اونجا یا نه برم جایه دیگه؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2706