2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802262 بازدید | 668359 پست
چرا من باید انوکسا بزنم  اه کاش منم هفته ۲۸ قطع میکردم خودم😁😁😁😁مثل داروهای دیگم یه چیزی ...

چه دل و جراتی داری مامان ارامش ماشاء الله 😶 من یه ساعت دیر میشه میترسم..یادمه اخرین بار میگفتی یه روز درمیون میزنم.پیشرفت کردی ..کردی چهارروز یه بار 😐😄 البته اینم بگم من بارداری قبلیم اصلا نداشتم و دکتر خودمم میگفت لازم نیست اصلا..ولی این دکترم گفته تا ۴۰ روز بعد زایمان باید بزنی 😖 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بار اول لاپرای تشخیصی انجام دادن و طی همون عمل یکی رو برداشتن ولی بهم گفتن اوضاع اون یکی هم خراب هست ...

ای بابا چقدر سخت

راستی شما هیسترو نشدی؟ من نمیدونم چرا علت منفی شدنا اینقدر به سختی پیدا میشه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
اره مثل اونا موذیه..پیش مردم خودشو میزنه مظلومیت 😐 تو سونو دیدم سرشم عین اونا بود😂😂😂 بیضی بود مث ...

سارا کله رو خخخخخخخخخ😂

انشاله عاقبتش بخیر باشه و صد البته قلبش مثل خودت مهربون مهربون مطمئنم قلبش عین خودته😍😍😍😍😍😍

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2456
زینب جان اونقدر فکرم درگیر چیزای دیگه بود یادم رفت از دکتر بپرسم میشه نزدیکی کرد یا نه؟چون دیدم اینج ...

مریم جان اگه تخمدانات بزرگ نشدن اشکالی نداره نزدیکی.منم داشتم قبل انتقال

مریم جان اگه تخمدانات بزرگ نشدن اشکالی نداره نزدیکی.منم داشتم قبل انتقال

فکر نکنم اگر بزرگ باشه که انتقال نمیدادن🤔

راستی آمپول پروژسترون یخچالیه؟؟؟

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
ای بابا چقدر سخت راستی شما هیسترو نشدی؟ من نمیدونم چرا علت منفی شدنا اینقدر به سختی پیدا میشه

هیسترو هم انجام دادم. به قول همسرم وقتی خدا نمیخواد هر کاری هم بکنی نمیشه.

فعلا برو پیش دکترت و ببین نظر ایشون چی هست.  به نظرم هیسترو انجام بدی خیلی بهتر هست

2714
سارا کله رو خخخخخخخخخ😂 انشاله عاقبتش بخیر باشه و صد البته قلبش مثل خودت مهربون مهربون مطمئنم قلبش ...

😂😂😂

فدات بشم ...ان شاء الله قسمت خودت به زودی زود، دو تا دختر لپ گلی ،مو طلایی ،خوشگل و مهربون وسالم 😍😍

از دکنرت مطمینی عزیزم؟ اخه پس اینا را سه تا انتقال منفی داشتی؟ حتما یک علتی داره؟ تو انتقالهات پردن ...

دکتری که عملم کرد رو نمیشناختم راستش فقط تعریفشو شنیده بودم من کرمانشاه عمل کردم

دو بار اول رو دکترم میگفت کیفیت جنینات خوب نبوده آخه هشت سلولی ab بودن، مجدد که پانکچر شدم جنینام a بودن هشت سلولی، که دکترم گفت بلاست انتقال بده این سری، 6تا از جنینامو ذوب کردن سه تاشون بلاست شد که انتقال دادنو بازم منفی، سریه اول خراشم داشتم این سری چسب جنین

ببینم این دفعه چیو بهانه میکنه دکترم، ضخامت رحمم با دارو خیلی راحت بالا میره و سه خطی میشه، همیشه میگه وضعیت رحمت عالیه دیگه نمیدونم مشکل کجاست

پردنیزولونم نه عزیزم تا حالا نداشتم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
اره مثل اونا موذیه..پیش مردم خودشو میزنه مظلومیت 😐 تو سونو دیدم سرشم عین اونا بود😂😂😂 بیضی بود مث ...

خیلی باحالی سارا...کلی خندیدم از این توصیفت😂😂جیگر پسرمون👶😚

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

من یک چیز عجیب متوجه شدم تو مرکز ما که 4 تا دکتر داره با وجود جنین شناس یکسان 

سه تا دکتر تعداد مثبتاشون زیاده ولی از این سه تا یکیشون تعداد سقطیا و عدم تشکیل قلباش بالاست 

میتونه ربطی به نحوه انتقال داشته باشه؟ 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
من یک چیز عجیب متوجه شدم تو مرکز ما که 4 تا دکتر داره با وجود جنین شناس یکسان  سه تا دکتر تعدا ...

به نطر من بسته به رفاقت دکتر داره که سفارش کامل کنه به جنین شناس یا جیبشو پر کنند...

2706