2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802504 بازدید | 668363 پست
الهی بگردم چقدر سخت...کاش همون موقع هیسترو هم میشدی.من تو هیسترو فهمیدم یه سپتوم دارم که دکتر برطرف ...

قربونت، من چون همراهم ندارم بیشتر سختمه ولی مجبورم😔

سارا جون یعنی قبلش نمیدونستی؟ مثلا علائمی یا توی سونو نشون نداده بود؟ خدا کنه منم مشکلم مشخص بشه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
کلینیک نازایی رستمی شیراز ....من خواهرمم فیبروکیستیک هست ...فیبروم وکیست داره ...قبل میکرو یه دونه ف ...

که اینطور انشاالله که هر چی هست خیره ولی فکر نکنم داروهاش فرقی داشته باشه شاید دوزشو کمتر بده

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من فکر میکردم شما یه بچه داری واسه بچه دوم سعی میکنی ایشالله هرچی زودتر خدا دامنتو سبز کنه عزیزدلم

نه عزیزم من برای همون یه دونه دارم اینجور طفره میرم😔

ممنونم دختر خوب، انشاالله

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
گلم پستمو ویرایش کردم مجدد یه نگاهی بنداز😉😉🙈🙈

سلام. تشکر از بابت جواب که به سوالات میدید وقت میگذارید. من در مرحله قبل از انتقال هستم ویتامین ها. ضرر دارند؟ویتامین. ای. امگا ها c.zink 

چه قدر منتظر مادر شدنم! خداجونم. تیکرم را با خوشی وراحتی به پایان برسان . خدا جونم دو قلوهام سپردم دست خودت مواظبشون باش
2456
که اینطور انشاالله که هر چی هست خیره ولی فکر نکنم داروهاش فرقی داشته باشه شاید دوزشو کمتر بده

شایدم منظورش دوز بوده ....بهرحال هم خودم هم خواهرم به علت ضعیف بودن اسپرم باید میکرو کنیم توکل برخدا

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
شایدم منظورش دوز بوده ....بهرحال هم خودم هم خواهرم به علت ضعیف بودن اسپرم باید میکرو کنیم توکل برخدا

آره دکتر منم به من‌دوز پایین داد حتی استرادیول روزی یکی بهم داد الان دیگه مردا هم بنده های خدا ضعیف شدن

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
اینجوری نیست که یهو کیست‌ها سرطانی بشن؟ خواهر من فیبروکیستیک هست دکتر رستمی بهش گفت بیا ای وی آف کن ...

نه عزیزم اصلا اینقد منفی به این موضوع نگاه نکن

دکتر من که گفت کلا بهش فکر هم نکن 

نمیدونم اینقد خون و مایع جمع شده که تو سونو نوشته شده تخمدان راست دیده نمیشه!!!! میگم حتی ریه م رو د ...

پس فولی عادی نبوده عزیزم چون فولی عادی بعد از پانکچر جمع میشه کامل

بعدا که خوب شدی آز cbcهم بده احتمالا دچار کم خونی شدی سر این اتفاق

2714
سلام. تشکر از بابت جواب که به سوالات میدید وقت میگذارید. من در مرحله قبل از انتقال هستم ویتامین ها. ...

نه عزیزم من الان تو سیکل انتقال هستم خود دکتر روزی یه ویتامین ای و یکی دی داده بخورم

البته بهتره با دکترت مطرح کنی داروهایی که می خوری رو

سلام. تشکر از بابت جواب که به سوالات میدید وقت میگذارید. من در مرحله قبل از انتقال هستم ویتامین ها. ...

قربونت عزیزم 

ببین مصرف تمام مکمل ها باید با تجویز پزشک باشه خصوصا اونها که محلول در چربی هستن مثل ویتامین ای و امگاها

ویتامین سی هم خود پرتقال رو بخور نیازی به قرصش نیست

زیادی ویتامین سی که فقط از طریق مکمل ایجاد میشه، انقباض رحم میاره ها

کلا وقتی بدن کمبود نداره تا میتونی از طریق تغذیه به بدنت ویتامین برسون خیلی بهتره احتمال آور دوز هم وجود نداره تقریبا

بنطرت بکنم یا نه از تجربیات دیگران استفاده کنم منم بار اول انتقالمه

عزیزم اگر شرایطش فراهم شد چرا که نه

بعدش دیگه تا مدتها همه چی برای خودت تعطیل میشه😉😉😉 

آقایون که به فیض میرسونیم این مدت🙈🙈🙈🙈

2706