2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802488 بازدید | 668363 پست
خداروشکر اره عزیزم.سونو گفت پسره.حالا اگه تاانومالی تغییر نکنه 😆 منم همسایه رو فحش میدادم دیروز🤭 ...

رفتی پیش گیتی واسه سونو؟ تا هفته 16 تهوع شدیده بعد انگار فروکش میکنه و بهتر میشه 

تو همین تاپیک مهلا بود بتاش 4 شد قطع کرد داروهارو ولی باردار بود و متاسفانه سقط شد،  راستی دوس ...

واقعا یعنی مشکوکم نبود چطوری فهمید دوباره بارداره

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا یعنی مشکوکم نبود چطوری فهمید دوباره بارداره

فکر کنم ماه قبل جنین انتقال داده بود رفت آزمایش عددش 4 شد داروهاشو قطع کرد هرچی صبر کرد پریود نشد رفت آزمایش عددش نمیدونم 300 اینا بود مثبت بود ولی افتاد به خونریزی و بتاش اومد پایین چون نمی دونست و ناگهانی قطع کرده بود، این ماه هم اومد یه چیزی گفت و رفت دیگه خبری نشد، گفت طبیعی اقدام کرده و بتاش 50 و بازهم داستان داره...

ممنون عزیزم ولی دیگه حوصله ندارم این راهو برم اگه جنین داشتم شاید امیدی داشتم برم واسه انتقال ولی&nb ...

الان اعصابت خورده یکم ولش کن استراحت بده به بدنت باز شروع کن عزیزممم 

چند سالته؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2720
من از دکتر پرسیدم.گف اشکال نداره.حتی چرک خشک کن ولی خب نخوردم.فقط یدونه مسکن خوردم

آهان

دکتر بهتر میدونه، ان شاء الله زودتر بهتر بشین

باید ایستاد و فرود آمد بر آستانه دری که کوبه ندارد.
فکر کنم ماه قبل جنین انتقال داده بود رفت آزمایش عددش 4 شد داروهاشو قطع کرد هرچی صبر کرد پریود نشد رف ...

وای بنده خدا چه حالی شد

من بتامو زده بود کمتر از ۴ من روزی سه تا شیاف دارم یدونه آمپول حالا می خوام خودم شیافمو بکنم دوتا فکر نکنم مشکلی باشه

مرجان جون وزن دوقلوهات تو هفته ٢٠ يا ٢١ يادته چند بود ؟ بعد آب كيسه رو يادته عددش چند بود ؟ 

من اون موقع نرفتم سونو.۱۹ رفتم برای آنومالی.

بعدیش رو ۲۳ هفته رفتم. ولی یادم رفت وزن رو بپرسم . چون بیشتر برای آب دورشون رفتم.

عکسشو میذارم.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
الان اعصابت خورده یکم ولش کن استراحت بده به بدنت باز شروع کن عزیزممم  چند سالته؟

۳۳سالمه یبار سه سال پیش باردار شدم بادارو ولی خارج رحم شد یدونه لولمو از دست دادم فکر می کردم با اولین میکرو نتیجه می گیرم خیلی امید داشتیم ولی نشد واقعا این راه یه دل پرجرات می خواد و امید وطاقت زیاد اینهمه هزینه حالاهیچی اینهمه آمپول اینهمه استرس تو این روزای جوونیمون  حداقل کاشکی این راه ۱۰۰درصد نتیجه داشت هیچکس دست خالی بر نمی گشت

2714
وای بنده خدا چه حالی شد من بتامو زده بود کمتر از ۴ من روزی سه تا شیاف دارم یدونه آمپول حالا می خوا ...

دوست من نظر دکترت مقدم تر هست، این همه سختی این چند روز هم روش با اینکه میدونم این دوهفته انتظار از همه چیز سختره، وای ان شاالله نتیجه اش شیرین میشه

دوست من نظر دکترت مقدم تر هست، این همه سختی این چند روز هم روش با اینکه میدونم این دوهفته انتظار از ...

درسته ممنون بابت اینکه راهنمایی کردی عزیزم 

یعنی اسیدفولیک و آهن و کلسیم هم بهت نداده؟؟ حداقل این سه مورد باید تجویز میکرد چون تا سه ماهگی باید ...

فقط فولیک اسید دارم دیگه هیچ مکملی نداد البته یادآوری کنم که من سه روزه آمپولام شروع شده هنوز تخمک کشی نشدم گفتم اگه برای کیفیت تخمک و اسپرم لازمه که خودم برم مکمل بگیرم

2706