2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802026 بازدید | 668348 پست
گلم احتمال مشکل ایمنی و انعقادی برات خیلی نمیدم ولی چون ناشناخته هست خودت حتما سر خود برو متخصص ایمن ...

باشه عزیزم ممنون از راهنماییتون،  هنوز منتظرم فعلا تکلیف خودمو نمیدونم گذاشتم زمان بگذره بعدا دوباره پیگیر بشم چون الان همسرم حساسه ولی میخوام حسابی اینبار همه چیو بدونم و بررسی کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام دوستان 

بچه ها دکتر ب من کفت اسپرین هفته32قطع کن

من هفته32الان 

می خواستم بپرسم تا اخر هفتع32بخورم یعنی 32هفتع6روز شد قطع کنم یا الان ک 32هفتمه؟

شماها کی قطع کردینش

2714
واقعا نمیتونم درک کنم یعنی چی میکرو نکردن 😤😤😤😤😤 همون ivf ساده آخه  کجا بودین؟

بله همون ivf ساده😢😢😥

کرمانشاه انجام دادم 

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
فک میکنم قرص سرماخوردگی نخوریم بهتر باشه

من از دکتر پرسیدم.گف اشکال نداره.حتی چرک خشک کن

ولی خب نخوردم.فقط یدونه مسکن خوردم

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
اولین بارم بود  خیلی امید داشتیم منو شوهرم فقط سه تا جنین برامون تشکیل شد که انتقال دادن اینقدر ...

خیلی ناراحت شدم ایشالا اندفعه مثبت میشی😙😙😔😔

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
میدونی سختترین قسمتش کجاست زینب جون؟اینکه پنجشنبه که دعوامون شد من همون لحظه فهمیدم بچم یه چیزیش شد ...

اخی عزیزممممم😭😭😭

من فقط اومدم ببینم بعد از اون خونریزی که کردین و با خواهرزادتون رفتین سراغ سونوگرافی حتما جواب سونوتون خوب شده و هردوتا نینی سالمن

آخه چرااااا

چقد سخخخخخت😢😢😢

ان شالله خدا زودتر به دلت آرامش بده عزیزم😔😔

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
سلام دوستای گلم تقریبا 2 ماه مونده تا انتقالم  چی بخورم و چه کارهایی انجام بدم بهتره؟ گرمی و ...

وای عزیزم با منی 

منم بهمن تیشالا انتقالمه منتظرم پری بشم قرص و شروع کنم به خوردن شما دکترتون قرص نداده؟ 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
خانوما رفتم آزمایش دادم طاقت نیاوردم اونم منفی شد😓😓

تو همین تاپیک مهلا بود بتاش 4 شد قطع کرد داروهارو ولی باردار بود و متاسفانه سقط شد، 

راستی دوستان مهلا چی شد آخه میگفت این ماه هم بتاش رفته بالا؟ باردار بود؟

خیلی ناراحت شدم ایشالا اندفعه مثبت میشی😙😙😔😔

ممنون عزیزم ولی دیگه حوصله ندارم این راهو برم اگه جنین داشتم شاید امیدی داشتم برم واسه انتقال ولی دیگه حوصله ندارم از اول شروع کنم خورد تو ذوقم

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2706