2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811837 بازدید | 668720 پست
روز 12 بودم میخوام داروهامو قطع کنم دکتر میگه فعلا نه خسته شدم مگه تو این چندروز چی عوض میشه

چی بگم عزیزم

بار چندمت بود؟ من سوم😕

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها جون من اصلا اصلا اصلا اصلا فکر ممیکردم طبیعی باردار شم، خدا اون لحظه ای که فکرشو نمیکنی غافل ...

مبارکت باشه دختر خوب😘

آخه من که هر دو لولم بستست چجوری منتظر باشم خدا غافلگیرم کنه😢😢😢 برام دعا کن اقلا با همین آی وی اف نتیجه بگیرم😶😶😶

2728
نگران نباشین. برای قبل باردتری ایراد نداره. من الان دوقلو باردارم.نگرانم. پره ناتال مکمل خوبیه.برای ...

مرجان جون وزن دوقلوهات تو هفته ٢٠ يا ٢١ يادته چند بود ؟ بعد آب كيسه رو يادته عددش چند بود ؟ 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
مبارکت باشه دختر خوب😘 آخه من که هر دو لولم بستست چجوری منتظر باشم خدا غافلگیرم کنه😢😢😢 برام دعا ...

ایشاله که نتیجه میگیری دوست قشنگم💜💙💚❤️

منم یه لولم بستست،اون یکی لوله هم تنگ و باریک هست،ایشاله که زود باردار میشی،برای خدا کاری نداره😉

عزیزم قبل و بعد از انتقال چیا خوردی؟؟غذای خاصی خوردی که به نظرت تاثیر داشته باشه؟؟

خود دکتر بعد انتقال بهم گفت میوه و سبزیجات تازه و لبنیات و سفیده تخم مرغ بخور، منم فقط همینا رو مصرف کردم و ماکارونی و سیب زمینی برا وعده ناهار و شامم میخوردم

خــــدا امیــد من است...
آخه دکتر به من اصلا مکمل نداد منم هیچی سرخود استفاده نکردم به نظرت خودم برم بگیرم؟

یعنی اسیدفولیک و آهن و کلسیم هم بهت نداده؟؟ حداقل این سه مورد باید تجویز میکرد چون تا سه ماهگی باید مصرف کنی، شاید دکترت یادش رفته

خــــدا امیــد من است...
چی بگم عزیزم بار چندمت بود؟ من سوم😕

خدا بهت قدرت بده واقعا من بار اولم بود ولی دیگه جنین ندارم حوصله ندارم از اول شروع کنم واقعا احساس می کنم می خواست بشه الان میشد

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
خدا بهت قدرت بده واقعا من بار اولم بود ولی دیگه جنین ندارم حوصله ندارم از اول شروع کنم واقعا احساس م ...

منم دو بار پانکچر شدم، پانکچر اولم دوتا انتقال داشتم بعدش که هردوش منفی شد دوباره پانکچر شدم اینم از این انتقالم، حالا باید برم دنبال بقیه جنینام...

عزیزم چاره ای نیست باید ادامه بدیم تا نتیجه بگیریم

ایشاله که نتیجه میگیری دوست قشنگم💜💙💚❤️ منم یه لولم بستست،اون یکی لوله هم تنگ و باریک هست،ای ...

ممنونم عزیزممم❤

توکل به خدا ...

منم دو بار پانکچر شدم، پانکچر اولم دوتا انتقال داشتم بعدش که هردوش منفی شد دوباره پانکچر شدم اینم از ...

انشاءالله که با همین جنینات نتیجه می گیری اینبار گلم

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2706