2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817096 بازدید | 668985 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبم عزیزم ممنون چشمم به خداست که برام معجزه کنه از بنده هاش ناامیدم برام دعا کن مامان آرامش

عزیزم من واقعا هر بار پیام میخونم ازت دعا میکنم انشالله که با معجزه خدا و به سلامتی طبیعی باردار شی👐🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
من این مطالب اینترنتی رو ببخشید قبول ندارم اصلااااااااا 🙈🙈🙈🙈🙈

زینب جان کلسترول یا همون چربیم بالا بود تو ازمایش هفته میشم؟یعنی باید چیکار کنم؟

من چربی زیاد استفاده نمیکنم روغن کنجد و حیوانی و زیتون استفاده میکنم و چاق هم نیستم اصلا لاغرم🤔🤔🤔🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2728
الهی عزیزم خدا رو شکر شادی ولی دلم آتیشه برات چون میدونم کنترل ناراحتی و خندیدن به مراتب سخت تر از ...

لطف داری عزیزممم😘

آخه میدونی بخاطر شوهرم سعی میکنم روحیمو حفظ کنم چون هروقت منفی میشم بهم میگه تو فقط بخند سرحال باش من همینو ازت میخوام بقیش دست خداستو به وقتش درست میشه، برای همینم ناراحتیمو زیاد کشش نمیدم یه ساعت گریه میکنم سبک که شدم دوباره برای دفعه ی بعد امیدوار میشم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
عزیزم😔 بهار جون روز چندمی؟

روز 12 بودم میخوام داروهامو قطع کنم دکتر میگه فعلا نه خسته شدم مگه تو این چندروز چی عوض میشه

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2738

بچه ها جون من اصلا اصلا اصلا اصلا فکر ممیکردم طبیعی باردار شم،

خدا اون لحظه ای که فکرشو نمیکنی غافلگیرت میکنه😉

فقط و فقط از استرس به دور باشید ،استرس بزرگ‌ترین عامل ناباروریه به نظرم.

این ماه بیشتر از هر ماه دیگه ای منتظر پری بودم،تازه شوهرم هم حدودا یه هفته ماموریت بود،اینارو‌میگم که امیدوار باشید،خدا خیلی بخشنده هست🌺🌺❣️

بچه ها جون من اصلا اصلا اصلا اصلا فکر ممیکردم طبیعی باردار شم، خدا اون لحظه ای که فکرشو نمیکنی غافل ...

مبارکت باشه عزیرم خیلی خوشحال شدم ایشالا همیشه لبت خندون باشه و این شادی قسمت هممون بشه😙😙

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
بچه ها جون من اصلا اصلا اصلا اصلا فکر ممیکردم طبیعی باردار شم، خدا اون لحظه ای که فکرشو نمیکنی غافل ...

خداروشکر بسلامتی خدا قسمت ما هم بکنه از این معجزه های قشنگ 

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2706