2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802379 بازدید | 668359 پست
ایشاله🤲 بله تو سیکل هستم،پانکچر شدم دوم آبان ماه،دکتر گفت دو تا پریود بگذره بعد بیا برای انتقال،ال ...

چه عالی مبارکهههههه

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
مبارکه خانومی چند تا جنین انتقال دادی سه روزه بودن یا ۵؟

سه روزه بودن، پنج تا جنین داشتم ک سه تاش گرید آ و ب و سی رو انتقال دادن برام!انشاله قسمت شماهم😘🌹

من خودم سالم بودم همسرم آزوسپرم بود اولین انتقالمم بود

خــــدا امیــد من است...
2714
سلام ب همه مخصوصا آنای عزیز من سال۹۴ یبار میکروکردموسه تا جنین برام انتقال دادن ک منفی شد الان نزد ...

سلام گلم، ان شاالله این سری با همین جنین ها مثبت میشی، همه چیز احتمالش هست، من که یه خانمی را دیدم تو سیکل انتقال جنین 6 سال پیشش بود

شوهر منم گرید 3 بود و عمل کرده واریکوسل خوب شده ولی تعداد اسپرم ها کم هست ، این عمل حتما زیر نظر دکتر خوبی انجام بدن و اینکه بعضی ها بعد از عمل خوب میشن بعضی ها بدتر میشن و بعضی ها تغییر نمیکنن و هیچ کس هم پاسخی واسه این قضیه نداره، یه ارولوژی خوب و باانصاف برو و طبق نظر اون جلو برید. 

قبل از انتقال هم رحمت گرم کن مثلا یکی دوماه قبل با روغن سیاه دونه گرم نگه دار، موقع ظرف شستن پیشبند، آب و آب میوه فراوان، موز، انبه، آناناس، آواکادو، پیاده روی، از یه روز قبل نوتا سه روز بعد انتقال نشاسته در آب سرد، چای و دمنوش و مربای به و....

دوستان اگر چیزی از قلم افتاد اضافه کنید 

منم امروز روز سوم انتقالم شما علائم هم داشتی؟

سمانه؛ جون من دو هفته انتقالت نت نیا ....با ارامش به بچه هات برس جای گرم سه تا جوجتو آماده کن😉پوشک و شیرخشکشون رو اماده کن😊فکر کمکی باش

نت میایی دنبال علائم😕بی خیال بابا

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
سلام گلم، ان شاالله این سری با همین جنین ها مثبت میشی، همه چیز احتمالش هست، من که یه خانمی را دیدم ت ...

انشاله منم به انتقال برسم😢 رعایت کنم این چیزا رو

منم امروز روز سوم انتقالم شما علائم هم داشتی؟

علائم خاصی نداشتم فقط هفته دوم ترشح سفید داشتم و دیشب هم تخمدان راستم کمی تیر میکشید

بنظرم برا دوره انتقال استراحت مطلق لازم نیس! شوهرمن فقط سه روز اول پیشم بود و بقیش خودم تنها بودم و خودم کارای خودم میکردم هرچی خدا بخاد همون میشه

خــــدا امیــد من است...
2706