2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6801982 بازدید | 668346 پست
عزيزم اگر تخمكهات زياد باشه احتمالا جنينهات رو فريز ميكنن و خيلي از دكترها هم فريز انتقال ميدن ولي خ ...

شما فرش بودین مشکلتون چی بود؟

من تنبلی خفیف و شوهرم تعدادو مورفوی کم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما فرش بودین مشکلتون چی بود؟ من تنبلی خفیف و شوهرم تعدادو مورفوی کم 

نه عزيزم براي من فريز بود ، من خودم مشكلي نداشتم و همسرم واريكوسل داشت كه عمل كرد و بعد از عملش يك بارداري با آي وي اف داشتم و يك بارداري طبيعي .

2456
نه عزيزم براي من فريز بود ، من خودم مشكلي نداشتم و همسرم واريكوسل داشت كه عمل كرد و بعد از عملش يك ب ...

چقد خوب که بار اول نتیجه گرفتین 

استرس دارم زیاد که اگه نشه چی دیگه خسته شدم از انتظار وقتی یکیو میبینم که نتیجه گرفته با این روش خیلی امید وار میشم

چقد خوب که بار اول نتیجه گرفتین  استرس دارم زیاد که اگه نشه چی دیگه خسته شدم از انتظار وقتی یک ...

عزيزم استرس نداشته باش خانمي ، من هم ٤ بار آي يو آي ناموفق داشتم و توي آي وي اف هم بار اول سقط داشتم و بار دوم نتيجه گرفتم اين راه كفش آهني ميخواد ، اميدوار باش و توكل كن به خدا ان شا الله حتما حتما شما همون بار اول نتيجه ميگيري خدا بزرگه عزيزم .

بچه ها جون سلام من ۴ روزه عقب انداختم،الان بی بی ریما زدم اینجوری شده،بلافاصله دو خط شد ،تو رو خدا ...

مبارک عزیزم خداروشکر امروز یه خبر خوش شنیدیم ...مبارک باشه عزیزم..قابل توجه ثمین خانم حالا امیدوار شدی عزیزم😉😉

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
عزيزم استرس نداشته باش خانمي ، من هم ٤ بار آي يو آي ناموفق داشتم و توي آي وي اف هم بار اول سقط داشتم ...

منم ۳ ماه پیش ای یو ای شدم که منفی شد

الانم ی فیلم داره شبکه نمایش راحع به بچه😥

2714
۲۲ تقریبا ۵ ساله منتظرم  خیلی ممنون گلم

عزيزم سنت كه خيلي كم هست ، تو رو خدا استرس نداشته باش استرس سم هست واقعا .

من ٣٨ سالم هست و توي ٣٠ سالگي ازدواج كردم و ٣٦ سالگي خدا بهم دخترم رو هديه داد . 

شما هم مطمئنم زودي مامان ميشي .

یکی از لوله هام بسته هست،تنبلی هم کمی دارم. همسرم هم مورفو ۲٪ سالم داره یعنی میشهههههههه

خداروشکر یه مثبت دیدیم حالا این مدلیشم بیشتر میچسبه خداروشکر

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
ی سوال دارم از خانمای ای وی فی دکتر بعد از انتقال و مثبت شدن ازمایش رابطه ی جنسی رو منع میکنه؟

شدید منع تا ایشالله مثبت بشی بعدشم تا صدای قلب نی نی

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
آفرین آفرین عالیه 💪💪💪💪💪 تا الان هم هر چی توضیحاتت رو ميخونم هیچ اثری و نشانه ایی از بی کیفیتی ...

ممنونم عزیزم، ان شالله با دعا و انرژی مثبت شما دوستان،  دوست گالیور خوب اومدی دقیقا خودمم بهش قبلنا گفتم که همش میگی من میدونستم نمیشه و مثل کارتن گالیور هی فاز منفی میدی

2706