2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802073 بازدید | 668352 پست
یه سوال میگن شب قبل از انتقال نزدیکی باشه خیلی موثره و فلان و باعث میشه محیط طبیعی تر باشه فایده دار ...

عزيزم من بار اول كه انتقال دادم و سقط شد نزديكي داشتم ولي بار دوم كه دخترم رو باردار شدم دوست داشتم نزديكي داشته باشم چون شنيده بودم خوبه ولي همون روز از صبحشون رفته بوديم يك شهر ديگه سر مزار پدرم و وقتي رسيديم خونه اون قدر خسته بوديم كه از ٨ شب كه خوابيدم تا فردا صبحش بيهوش شدم .

عزيزم من يك دختر ٢١ ماهه دارم كه با آي وي اف باردار شدم ولي بعدش معجزه خدا شامل حالم شد و طبيعي بارد ...

عزیزم شما بودید گفتید خواهر همسرتون باردار شده با میکرو و قرار بود بره سونو درسته؟؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منظورم اینه مثلا اگر بلند بوده کوتاه بشه، یا اگر کوتاه بوده بلند، البته و صد البته با صلاح دید پزشک& ...

آها الان متوجه شدم♥️♥️بله شما درست میگید شانسش ۳۰ تا ۴۰ درصد..احتمالات تاثیر داره

من این دوره ال دی استفاده کردم.این میشه سیکل بلند درسته؟اگه بخوام سیکلمو کوتاه کنم میشه بدون ال دی بله؟

عزیزم شما بودید گفتید خواهر همسرتون باردار شده با میکرو و قرار بود بره سونو درسته؟؟؟ 

بله عزيزم من بودم ، خدا رو شكر تا الان همه چيز خوب بوده براش غربالگري اولش هم همه چيز خوب بوده الان ١٤ هفته تمام شده ، ان شا الله تا آخرش هم همه چيز به خير بگذره .

2456
بله عزيزم من بودم ، خدا رو شكر تا الان همه چيز خوب بوده براش غربالگري اولش هم همه چيز خوب بوده الان ...

وای خداروشکر الحمدالله 

خیلی خوشحال شدم 

راستی مشکل دیابت بارداری یا فشار بالا ک انشاله نداشتن؟؟؟ 

وای خداروشکر الحمدالله  خیلی خوشحال شدم  راستی مشکل دیابت بارداری یا فشار بالا ک انشاله ...

واقعا خدا رو شكر ان شا الله روزي همه بشه .

ديابت بارداري كه ميدونم خدا رو شكر نداره و فشارش هم مثل فشار خود من لب مرز هست كه دكتر براش قرص نوشته در مواقع لازم بخوره و آزمايش هم بده من خودم هم همينطور بودم و دائما فشارم تحت كنترل بود .

عزيزم من بار اول كه انتقال دادم و سقط شد نزديكي داشتم ولي بار دوم كه دخترم رو باردار شدم دوست داشتم ...

بنطرت بکنم یا نه از تجربیات دیگران استفاده کنم منم بار اول انتقالمه

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2714
بنطرت بکنم یا نه از تجربیات دیگران استفاده کنم منم بار اول انتقالمه

عزيزم به نظرم خوبه انجام بدي من شنيدم كه خيلي توصيه شده بعد اينكه به نظر من از لحاظ روحي هم خوبه چون ان شا الله كه مثبت بشي و بعدش هم باردار و بعد هم بچه دار ديگه يك دل سير نميتوني لذت ببري . پس اين فرصت رو از دست نده دوستم . 😍😍😍

ی سوال دارم از خانمای ای وی فی دکتر بعد از انتقال و مثبت شدن ازمایش رابطه ی جنسی رو منع میکنه؟

عزيزم بستگي به شرايطت داره ولي خوب توي اون دو هفته كه انجام ندي بهتره و توي بارداري هم بستگي به شرايط بارداريت داره ولي من خودم توي دو تا بارداريهام ترجيح دادم رابطه نداشته باشم البته همسرم هم ميگفت اينطوري بهتره .

قربونت بشم از خدا کم نخواه، تهوع نابود کننده س  بگو خدایا حالا که میدی بی درد سر لک و تهوع و س ...

فدات زینب جون ..راست میگی عزیزم انشاءالله خدا یه بارداری معمولی که همه خانما دارن به ما هم بده ...

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
عزيزم بستگي به شرايطت داره ولي خوب توي اون دو هفته كه انجام ندي بهتره و توي بارداري هم بستگي به شراي ...

شما هر دو بار ای وی اف کردین

منم قراره ماه دیگه برم تخمک کشی منتظرم پری بیاد و داروهامو مصرف کنم 

میشه انتقال جنین رو خودمون تصمیم بگیریم که فریز کنن بعد انتقال اخه میگن فریز درصد گیراییش بالاتره

نه والا اصلا هیچی نمیتونم ..باورت میشه حتی یه قاشق غذا هم نمیتونم قورت بدم دیگه! بیسکوییت هم ترش م ...

سارا بمیرم برات آبجی چی میکشی...سارا جان من خواهر شوهرم خیلی تهوع داشت آبغوره میخورد میگفت یکم بهتر میشم..

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
شما هر دو بار ای وی اف کردین منم قراره ماه دیگه برم تخمک کشی منتظرم پری بیاد و داروهامو مصرف کنم&nb ...

عزيزم اگر تخمكهات زياد باشه احتمالا جنينهات رو فريز ميكنن و خيلي از دكترها هم فريز انتقال ميدن ولي خوب خيليها هم با جنين فرش نتيجه گرفتن .

ان شا الله شما هم همون بار اول مامان ميشي .

من بچه اولم رو با آي وي اف باردار شدم و دومي رو طبيعي .

2706