2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812791 بازدید | 668761 پست
فدات شم دوستم همسرم خیلی نا امیده😔طفلکی حق هم داره.میگه صبر کن پریود میشی😉 دوباره چند ساعت دیگه ...

عزيزم ان شا الله معجزه خدا قسمتت شده ، مباركت باشه خانمي . پارسال همين موقع ها بود كه بيبي چك من مثبت شد اصلا باورم نميشد فكر ميكردم دارم خواب ميبينم ولي الان پسرم داره ٥ ماه رو تمام ميكنه امروز دمر ميشد ، به حركاتش فكر كن به روزهاي شيرين داشتنش . 😍😍😍

ان شا الله اين روزهاي خوب قسمت همه خواهرهاي گلم بشه .

میدونی سختترین قسمتش کجاست زینب جون؟اینکه پنجشنبه که دعوامون شد من همون لحظه فهمیدم بچم یه چیزیش شد ...

عزیزممم واقعا حق داری تو این شرایط ادم توقع داره همسرش همراهش باشه نه اینکه مقابلش 

همسرتون بچه می خواست؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی سختترین قسمتش کجاست زینب جون؟اینکه پنجشنبه که دعوامون شد من همون لحظه فهمیدم بچم یه چیزیش شد ...

واي خانمي خيلي ناراحت شدم اصلا فكر نميكردم چنين اتفاقي برات افتاده باشه ، عزيزم از ته دلم برات صبر و آرامش ميخوام ان شا الله مشكلاتت با همسرت هم ختم به خير بشه .

2728
پس حتما این دفعه کوتاه نیا، بگو با بیهوشی انتقال بدن چون وقتی اذیت بشی احتمال اسپاسم رحم هست و منفی ...

اره اتفاقا خودشم گفت بذار رحمت که اسپاسمش رفت برات انتقال میدم یه ۴-۵ دقیقه ای هم موندیم  

من خودم خنگ بازی دراوردم گفتم دردم زیاد نیست

اونم انتقال داد 

عزیزممم واقعا حق داری تو این شرایط ادم توقع داره همسرش همراهش باشه نه اینکه مقابلش 

همسرتون بچه می خواست؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
گلم من 11 روز بعد از قطع ال دی پری اومد کلا این سیکل متفاوت با دفعات قبلی هست برات

مرسی عشقم

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
گلم من 11 روز بعد از قطع ال دی پری اومد کلا این سیکل متفاوت با دفعات قبلی هست برات

یه سوال میگن شب قبل از انتقال نزدیکی باشه خیلی موثره و فلان و باعث میشه محیط طبیعی تر باشه فایده داره؟ یا الکیه؟

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
بله گلم اونارو هم امتحان کردیم، واقعا همه چی را امتحان کردیم تقریبا، ولی این جلبک ها را هنوز امتحان ...

عزیزم فرتیل پلاس نیستا پروکسید پلاسه. اگه منظورت اون پودره هست

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
عزیزم شوهر منم فرتیل پلاس مصرف کرد.خیلی تاثیر مثبت داشت.داروی خوبیه.منتها گرونتر از بقیه س

سارا جون نون سوخاری و یا بیسکوییت ساقه طلایی رو امتحان کردی زیر سرم؟ این پیشنهاد یه فوق تخصص گوارشه.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
خداراشکرعزیزم.من یه بارای وی اف کردم نشد

عزيزم توكل به خدا ان شا الله كه خيلي زود شما هم صاحب فرزنداني سالم و صالح مي شويد . من هم ٦ سال منتظر بودم .

هميشه و در هر لحظه و هر حال دعاگوي همه كساني كه در انتظار فرزنداني سالم و صالح مي باشند هستم .

2706