2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813042 بازدید | 668775 پست
بچه ها جون سلام من ۴ روزه عقب انداختم،الان بی بی ریما زدم اینجوری شده،بلافاصله دو خط شد ،تو رو خدا ...

ی جانمممم عزیزم خیلیییی مبارکه خداروشکر،،ایشالله نصیب همه بشه😍😍😍😍

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
گلم من 11 روز بعد از قطع ال دی پری اومد کلا این سیکل متفاوت با دفعات قبلی هست برات

جدی زینبی جون ۱۱ روز بعد؟ من شنیدم ۳ تا ۵ روز بعدش پری میاد

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونستم میای ذوق کنی، به خدا آخرش میخواستم بنویسم مخصوصا لی لا، ان شاالله یه بی بی خوشرنگ قسمت خودت ...

قربونت برم عزیزم. ممنونم از لطفی که به من داری نازنینم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2728
آره شنبه هفته پیش انجام دادم،واسه منم نمونه فرستادن آزمایش ۳ شنبه جوابش میاد،ترسیدم فک کردم فقط واسه ...

نه عزیزم واسه همه میفرستن.یکی یه دونه ظرف نمونه گذاشته بودن رو نتیجه عمل هیسترویی ها موقع ترخیص میدادن دستمون میگفتن هرجا دوست دارین ببرین

بچه ها جون سلام من ۴ روزه عقب انداختم،الان بی بی ریما زدم اینجوری شده،بلافاصله دو خط شد ،تو رو خدا ...

عزیزم❤ مبارکت باشه خدارو هزار مرتبه شکر😍😍😍

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
سلام عزیزم❤چی بگم خودمم موندم😔 به قول دکترم جنینام خوب رحمم خوب ولی بازم نمیگیره، باورت میشه تو فام ...

حرفات همش،درست چون خودمم بشخصه دیدم همچین افرادی رو...برات بهترینو میخوام دوست خووبم 

چیزی نمونده کانل خوب بشی💪💪💪💪 منم تا هفته 23 حالم بهم می‌خورد الان خوب خوبم

خدارو شكر زينب جون 🤲🏻💋

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
فدات شم دوستم همسرم خیلی نا امیده😔طفلکی حق هم داره.میگه صبر کن پریود میشی😉 دوباره چند ساعت دیگه ...

عزیزم انقد هفت خوان رستم رو رفتیم و بی نتیجه طفلی حق داره باور نکنه که یهو از خوان اول پریده باشین تو خوان آخر. مبارکت باشه.من که مطمئنم عزیزم مامان شدی.برو همسرتو بغل کن حسابی.چون نی نی بیاد حسودی میکنه نمیذاره ها

2706