2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812700 بازدید | 668757 پست
قربونت دوستم ،پسری هم خوبه😘 نی نی جون پسره؟ 😍 ای جون دل خاله، باور کن من انقدر حالم بد بود از واحد ...

خداروشکر

اره عزیزم.سونو گفت پسره.حالا اگه تاانومالی تغییر نکنه 😆 منم همسایه رو فحش میدادم دیروز🤭 خدا خودش کمک کنه فقط بگذره زود این روزها..برام دعا کن یاسی جون😘

فکرکنم تو صارم بود حق نداشتن باردار ببینن.حالا باز یه میپرسم .برم مطبش اگه قبول کرد

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
عزیزم فولیک اسید هم امتحان کردین با ویتامین سی 250 و ویتامین ای 100 روزانه؟  یه جا تو همین نی ...

بله گلم اونارو هم امتحان کردیم، واقعا همه چی را امتحان کردیم تقریبا، ولی این جلبک ها را هنوز امتحان نکردیم، دوستان فرتیل پلاس را پیشنهاد دادن منم در حال راضی کردن شوهر هستم تا بتونم به خوردش بدم

قبلا خیلی همکاری میکرد ولی دیگه الان اینطور نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله گلم اونارو هم امتحان کردیم، واقعا همه چی را امتحان کردیم تقریبا، ولی این جلبک ها را هنوز امتحان ...

عزیزم شوهر منم فرتیل پلاس مصرف کرد.خیلی تاثیر مثبت داشت.داروی خوبیه.منتها گرونتر از بقیه س

2728
دوستای گلم من برای سومین بار منفی شدم ولی راضی ام به رضای خدا دیگه باید برم سراغ جنینام، دور چهارم ...

سلام شادان جان😭😭

اخه چرا اینجوری میشه.اشک تو چشامه اخه چرا چرا

مگه ما چه گناهی کردیم که اینجور عداب بکشیم 

یعنی با سرم هم که تو دستت هست بيسکوئيت یا غذای خشک نمیتونی بخوری؟ 

نه والا

اصلا هیچی نمیتونم ..باورت میشه حتی یه قاشق غذا هم نمیتونم قورت بدم دیگه!

بیسکوییت هم ترش میکنه میاد سر معدم.گلاب به روت تا بیاد بالا خون میارم بالا..

زینب جون سرمعدم زخمه زخمه...چی بخورم بهتر شه به نظرت؟

بله گلم اونارو هم امتحان کردیم، واقعا همه چی را امتحان کردیم تقریبا، ولی این جلبک ها را هنوز امتحان ...

دقیقا ما هم هییییییییییچی رو همسرم اثر نداشت 

ولی تغذیه و خنک نگه داشتن و ویتامین سی و ای رو ادامه دادیم، حجامت کبد چرب هم انجام داد

آخرین از اسپرم هم مورفو شده بود 2 و کمتر از قبل 

میگم شاید برای شما هم ظاهرا نشون نداده اما واقعا باطن اسپرم ها بهتر شده 

دقیقا ما هم هییییییییییچی رو همسرم اثر نداشت  ولی تغذیه و خنک نگه داشتن و ویتامین سی و ای رو ا ...

واقعا اینا دیگه چه موجوداتی هستن، اولش خوندم تغذیه و خنگ نگه داشتنشون!!! به خودش نمیگما چون میترسم بهش بر بخوره و همکاری نکنه، اینجا اینطوری خوندم خندم گرفت، یه بار دیگه برم ویتامین e و اینا بخرم تا انتقال دو ماه مونده ، شانسمون را بازهم امتحان کنم، شاید هم همین حجامت کبد چرب مفید باشه واسش نمیدونم چرا کمرش جوش میزنه

نه والا اصلا هیچی نمیتونم ..باورت میشه حتی یه قاشق غذا هم نمیتونم قورت بدم دیگه! بیسکوییت هم ترش م ...

عزیزم از منم بدتری، ولی غصه نخور منم مثل تو چند روز اید جور شدم

گلم یه فوق تخصص گوارش برو احتمالا چند روز بستری بشی اگر ادامه دار شد😢😢😢😢

کاش کسی بیاد خونتون کمکت دائم بهت کباب بده حتی یه کوچولو

کاملا درک میکنم هر چی میگی 

ولی دیگه با سرم خون بالا نمی آوردم

عزیزم از منم بدتری، ولی غصه نخور منم مثل تو چند روز اید جور شدم گلم یه فوق تخصص گوارش برو احتمالا چ ...

اصلا از غذا زده شدم.اشتها ندارم

ببینم اگه امروز و فردا هم خون بالا اوردم میرم بیمارستان.

خودمم طاقتم تموم شده راستش.دوس دارم برم یه جایی که فقط خوبم کنن یه خرده 😭

2706