2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817236 بازدید | 668991 پست
خدا نکنه مریم جون خیلی خیلی سخت میگذره بهم 😭 اصلا انگار نمیگذره.معده خالی هم بالا میارم هرساعت گلا ...

😢😢😢😢 نذار معده ات خالی بمونه

البته گناه داری کسی هم نیست ازت پرستاری کنه

سعی کن یکی بیاد برات تو خونه سرم بزنه و موقع دریافت ضد تهوع تزریقی از فرصت استفاده کن غذا بخور، نمیخوام بگم منم خیلی داغون بودم و فلان ولی منم بی سرم نیم ساعت یکبار با معده خالی حالم بد میشد، اما اون سرم ها معجزه می‌کرد، میدونم برات اثر داره

اتفاقا لی لا جون میخوام بگم هیسترو بشم حتما چون من شهریور پارسال که لاپارا شدم دکتره هیستروم نکرد ب ...

برای من با بیهوشی بود شادن جون

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دختر خوب حتما من یه مشکلی دارم اینجوری میشه باید اول اینو پیدا کنم بعد انتقال بدم برای شما اینطور ...

چی بگم والا فعلا گذاشتمش واسه عید برم دیگه،،اخه سالی یکبار جز طرح حساب میشه،،اگه الان بخام برم ازاد حساب میکنن هزینهاشم زیاده،،،نه عزیزم اگه بری جنین شناس باشه احتیاج به وقت گرفتن نیست  میری باهاش حرف میزنی،،،فقط قبل رفتنت یه زنگ بزن ببینم اونروزی که میری هستش یانه،،انشاله که مشکلت حل بشه گلم،،،،راستی ازمایشات ایمنی وانعقادی رو دادی؟؟؟مندفعه اول که انتقال دادم هیستروسکوپی کردم که مثبت شدم گفت همش خراشه هم پولیپمو برداشتن

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
عزیزم من امروز برای پانکچر رفتم بیمارستان مادر و کودک شیراز 6 میلیون شد فقط برای پانکچر😫😪😪😪😪

به سلامتی مریم جون.امروز پانکچر داشتی؟چند تا تخمک شد؟

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2728
برای من با بیهوشی بود شادن جون

بیهوشی خیلی بهتره از بی حسی ،،واسه من بی حس کردن یعنی مردن رو بچشمام دیدم هنوزم که هنوز کمرم درد میکنه دوبار اون سوزن لعنتی رو زد ودراورد اینقد گریه کردم که نگوهمش میگفتم خدایا منو بکش وخلاصم کن😔

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
تست PPD باید منفی باشه فقط، همین کافیه عدد نداره عزیزم

پس چرا برا من عدد زدن؟آزمایشگاه بهتر تشخیص میده یا دکترگلم؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
من که خودم هیچ کدوم از اون خرافاتو قبول ندارم، فقط یه مدت خارش شدید داشتم و هنوزم صورتم یه جاهایی به ...

😁😁🤣🤣

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
2738
گلم پماد موضعی فلوسینولون بزن

زینب جون خوبی؟نی نی نازمون چطوره؟میگم شما الان استراحتت در چه حده؟بیرون فقط برا دکتر رفتن میری؟

توخونه چیکارمیکنی

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
میخوام آزمایشای ایمنی انعقادی رو انجام بدم.راستش از هیسترو و خراش میترسم دیگه خسته شدم از اتاق عمل.ه ...

منظورم اینه مثلا اگر بلند بوده کوتاه بشه، یا اگر کوتاه بوده بلند، البته و صد البته با صلاح دید پزشک 

با بررسی های دیگه انجام بشه مثل همین ایمنی و انعقادی

اگر خودش گفت هیسترو قبول کن ولی تا نگفته نیازی نیست

یه چیز امیدوار کننده دیگه اینکه خارج از کشور اغلب هیچ کدوم از این کارها جز prp و نهایت هچینگ رو بیشتر انجام نمیدن 

یه چیز جالب‌تر اینکه اونجا هم اغلب همین 4 تا فولی و اینا هست موقع پانکچر و فقط هم یک جنین انتقال میدن حالا هر گریدی

بعد همه جای دنیا حتی ایران نتایج حدود 30 تا 40 درصد بارداری در هر سیکل هست و حالا نرخ تولد زنده در هر سیکل هم عملا فرقی نداره اینجا و اونجا

و داروهای بعد از انتقال هم کمتر هست نسبت به اینجا

عزیزم.تو.هم.منفی شدی...منتظربودم بیام خبرخوب بشنوم از تو وناز..انشاءالله خدا ب وقتش بهتربنها رو برات ...

قسمت منم اینه فعلا عزیزم، برام دعا کن نفسی، ممنونم😘

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
عزیزم اگر عجله نداری سه هفته زمان بدی بعد تکرار بشه بهتره چون استانداردش همین سه هفته فاصله هست

این سه روز مدارس تعطیلن واسه همین دوس دارم زودتر برم رو جواب  تاثیر نداره زود رفتنم؟

زینب جون خوبی؟نی نی نازمون چطوره؟میگم شما الان استراحتت در چه حده؟بیرون فقط برا دکتر رفتن میری؟ توخ ...

گلم مطلق که اصلا نیستم ولی بیشتر از 5 دقیقه هم نمیتونم مداوم بایستم، که دکترم گفت این جور مواقع دراز بکشم و کمر و شکمم رو گرم کنم

کمابیش غذا و ظروف و مرتب کردن انجام میدم، البته خدا خیرش بده مادرم هم خیلی میاد پیشم و اغلب کارها رو انجام میده 

ولی اغلب دکتر میرم یا نهایت رستوران

خرید هم اینترنتی، یکی دو بار هم که رفتم در حد دو سه تا مغازه و زود برگشتیم

اگر مطلق باشم باید انوکسا بزنم که دکترم گفت نیازی نیست در اون حد بخوابم

بچه ها رفتم دکتربش گفتم هر۴تاسقطم بتام نهایتا تا۶۰بالارفته

وساک تشکیل نشده

بارداری شیمیایی بوده

دکترم گفت این اصلااسمش بارداری نیست

پس چیه؟

لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستید🌺
2706