2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802074 بازدید | 668352 پست
بعد میکرو طبیعی شدید؟ علت میکرو کردنتون چی بود؟

ذخیره تخمدان خودم 3دهم بود و شوهرمم خیلی خیلی ضعیف بود 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
وای عزیزم ناراحت شدم ولی مطمئنم سری بعد خدا ی دوقلوی فوق العاده بهت میده.خوشحالم روحیتو حفظ کردی.

قربونت برم😍 توکل به خدا❤❤❤

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزمممم خیلی ناراحت شدم واسه شما ونازی جون ،انشالله خدا واستون بهترینا رو رقم بزنه وبزودی زود مامان ...

ممنونم شمیم جان😘😘😘 دیگه قسمت من فعلا اینجور بوده بازم هرچی خدا بخواد

انشاالله مامان شدن خودت❤

2720
شادن عزیز و ناز جون متاسفم که منفی شدین. فقط میتونم برای آرامشتون آیت الکرسی و سوره عصر رو بخونم دوس ...

ممنونم ازت لی لاجون، بهترین لطفه در حقم😍😍😍

انشاالله مامان شدن خودت بعدش من❤

ببخشید نتونستم ساکت بمونم. عزیزم خیلی وقته دیگه آی وی اف نمیکنن میکرو میکنن. میکرو یعنی جنین شناس اس ...

بله عزیزم من دیگه ivfنکردم بعد از چندبار پانکچروانتقال و منفی شدن گفتن باید میکرو میکردی!! من بهشون گفتم پس تا الان این همه میام دکتر تو مرکز پروندم ادازه 10 کیلو ورقه و آزمایش سونو هست الان بهم میگین باید میکرو میکردین؟؟!! جنین شناس عصبانی شد بهم گفت تو باید به ما میگفتی همسرت ازو اسپرمیه اونقدر عصبی شدم که تو مرکز داد زدم پرونده من دست شماست من باید بگم یا شما بدونین بعدش بهم گفتن باید بری اسپرم اهدایی بگیری اونقدر خودمو همسرم به هم ریخته بودیم که همسرم میگفت وقتی تورو میبینم از خودم شرمنده میشم😢 خلاصه رفتیم پیش یه پروفسور همسرم آزمایش اسپرم مجدد بعد2 ماه داد جوابش خوب بود گفت همسرتون هیچ مشگل اسپرمی نداره فقط حرکتش ضعیفه اونم که درکل اسپرمش باروره اونقدر شوکه شدیم که باورمون نمیشد بعد اینهمه سال شوهرم خوب شده.....سرشماهم به درد آوردم🙏 

خیلی از دکترا تو این سال خیلی نا امیدم کردن خیلیا سرم دادزدن به خاطر یه سوال پرسیدن....خدا تمام منتظرارو دل شاد کنه🙏💖💖💖🌺🌺الهی آمین

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2714

@shadennn    

@naz69    

خیلی ناراحت شدم 😢

ولی امیدتون رو از دست ندید، مطمئنم سر موقع خدا بهتون میده، امیدوارم خواست خدا و خواست شما یکی باشه و خییییییلی زود به مراد دلتون برسید 🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
قربونت❤❤❤ فعلا قسمتم نشد دیگه برای سومین بار منفی شدم داروهام که بعضیاش فرق داشت، سریه اول سینال دا ...

وای عزیزم ...متاسفم 😢 

امیدت به خدا باشه من اونقدر منفی شدم که به خودم میگم اونقدر میرم جلو انتقال میدم تا بدنم به این موجود ناشناخته عادت کنه....قوی باش عشقم💖💪

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
دوستای گلم من برای سومین بار منفی شدم ولی راضی ام به رضای خدا دیگه باید برم سراغ جنینام، دور چهارم ...

دوست عزیزم عیب نداره تو قوی هستی و با جدیت  ادامه میدی.امیدوارم که دفعه بعدی خدا با دوقلوهای نازنین سورپرایزت کنه.

عزیزم دکتر طاهری گفت بعد از 38 سالگی معمولا 80 درصد تخمک ها کیفیت ندارن. اما ما سعی میکنیم با همون 2 ...

دقیقا دکتر منم موقع انتقال گفت یه جنینت عالیه مثل هلو (دقیقا همین عبارتو به کار برد) ولی برای منم متاسفانه نشد.

بله عزیزم من دیگه ivfنکردم بعد از چندبار پانکچروانتقال و منفی شدن گفتن باید میکرو میکردی!! من بهشون ...

فقط لطف کن یه دیوار نشونم بده سرم رو بکوبم. خدا خودش به هممون رحم کنه. طفلی همسرت عزیزم.خداروشکر که حل شد

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
ثمین جان اصلا عکس رو چک نکرده تجویز کرده....یعنی اصلا بررسی ها رو که جز اصول اولیه درمان هست بلد نیس ...

واقعا که

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
@shadennn     @naz69     خیلی ناراحت شدم 😢 ولی امیدتون رو از دست ندید، مط ...

مرسی مرضی جان، هرچی خدا بخواد همون خوبه

انشاالله شما هم نی نیت رو صحیح و سالم بغل بگیری😍😍😍

2706