2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802295 بازدید | 668359 پست
وای لی لا جون چقدر ترسیدم .چون منم همسن شما هستم.مگه وقتی گرید جنین هارو میگن به این معنی نیست که مث ...

عزیزم دکتر طاهری گفت بعد از 38 سالگی معمولا 80 درصد تخمک ها کیفیت ندارن. اما ما سعی میکنیم با همون 20 درصد بهترین جواب رو بگیریم. من سقطم مال بارداری طبیعی بود. یه بار میکرو کردم با یه جنین بلاست که نگرفت. البته روز انتقال جنین شناس گفت من تا بحال جنینی با این کیفیت ندیدم و از این جنین انتظار بارداری 100 درصد رو دارم. اما خب نگرفت دیگه

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام نه عزیزم من کاملا پریود شدم صبح روز ۱۲ انتقالم و پریودم هم سنگین بودش و آز هم دادم منفی بودش به ...

برای منم همین اتفاق افتاده بود انشالله ک خیره توکلت بخدا

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
سلام دوستای گلم الان زنگ‌زدم و‌جواب و‌پرسیدم متاسفانه منفی بود  خواست خدا هم این بود دیگه برا ...

متاسفم منتظر خبر خوش بودیم ولی دیگه قسمت نبوده خدابزرگه راضی به رضاش

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
2720
سلام خانوما انتقال منم منفی شد..دیگه جنینی هم ندارم😔😔😔

متاسفم عزیزم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
انشالله.فدای محبتت خواهری. یعنی اگر همین الان خدا بهم میگفت توی دنیا فقط 1دعاتو قراره قبول کنم اون ...

ثمین جون چه دعای قشنگی کردی به دلم نشست...دیدم منم الان از خدا فقط بچه سالم و صالح میخوام و فقط هین دعارو دارم.ولی عزیزم توروخدا دنبال اینکه چه گناهی کردی که بچه دار نمیشی نباش.خدا خیلی بزرگتر از این حرفاس که بخواد بنده هاشو اینجوری تنبیه کنه اینا همش استنباط ما بنده هاست.شاید یه حکمتی داره که ما نمیدونیم.امیدوارم به زودی خبر مامان دوقلوها شدنتو بیای بدی.

2714
دوستای گلم من برای سومین بار منفی شدم ولی راضی ام به رضای خدا دیگه باید برم سراغ جنینام، دور چهارم ...

وای عزیزم ناراحت شدم ولی مطمئنم سری بعد خدا ی دوقلوی فوق العاده بهت میده.خوشحالم روحیتو حفظ کردی.

با کریمان کارها دشوار نیست  
ثمین جون چه دعای قشنگی کردی به دلم نشست...دیدم منم الان از خدا فقط بچه سالم و صالح میخوام و فقط هین ...

ممنونم عزیزم واقعا بعضی وقتا به ی درجه از زندگی میرسم که فکرم میره سمت محور گناهان کرده و نکرده ام.دست خودم نیست که واقعا

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
خب پس نگران نباش  این یعنی بدنت به اون داروها جواب نداده یا سیکل رو تغییر میدن یا داروها  ...

قربونت عزیزم ممنونم...دستت درد نکنه ک با حوصله همه سوالام جواب دادی و راهنمایی کردی😍

تا خدا هست زندگی هست...
عزیزم دوباره همون گرگان تکرار کن احتمالش هست اثر رعایت کردن های شما برای غذاهاشون باشه

به نظرتون کی تکرار کنم؟ میتونم فردا یا پس فردا تکرار کنم؟ پنج شنبه هفته پیش ازمایش داد

متاسفانه مهم عکسه نه ریپورت.ریپورت درسته باید باشه اما رادیولوژیست که تخصص در رشته ی خاص دکتر ها رون ...

فقط دکتر امیری عکس رو نگاه میکرد و حتی خود سونو رو هم نگاه میکرد بعدش گزارش رو میخوند. به خدا هیچکدوم دیگه عکس رو نگاه نکردن. فقط ریپورت!!!!!!

آهان تازه بعضی هاشونم بلد نیستن از رو عکس تشخیص بدن. دفعه اول دکتر سریری برام عکس رنگی نوشت، عکس رو بردم پیشش نگاه کرد گفت خب خدارو شکر که همه چی خوبه و شروع کرد دارو نوشتن برای آی یو آی و توضیح دادن اینکه این روش چه جوریه. بعد همسرم گفت گزارش رو نمی خونید؟ بعد گزارش رو خوند گفت اااا لوله هاتم که هر دو بسته ان! پس آی یو آی جواب نمیده. یا برو لاپارا یا میکرو

متاسفانه مهم عکسه نه ریپورت.ریپورت درسته باید باشه اما رادیولوژیست که تخصص در رشته ی خاص دکتر ها رون ...

طفلی همسرت. باز خوبه اعتماد نکردین وگرنه معلوم نیست چی میشد. الان بهترن؟

فقط دکتر امیری عکس رو نگاه میکرد و حتی خود سونو رو هم نگاه میکرد بعدش گزارش رو میخوند. به خدا هیچکدو ...

چه مسخره چه دکتر بیسوادی .وا

یعنی با دو لوله ی بسته راحت تجویز آی یو آی کرد

2706