2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811718 بازدید | 668720 پست
دوستان ی سوال دیگ..من ماه پیش قرار بود انتقال بدم اما کنسل شد ب دلیل‌ اینکه ضخامت اندومترم زیاد بود. ...

سلام عزیزم خوش اومدی، الان از اینجا تو ذهنم نیست ولی بله با pgd خیلیا نتیجه میگیرن

برای ضخامت هم دکترت باید نوع یا دوز دارو رو تغییر بده و به پاسخ بدنت ربط داره، شما خودت کاری نمیتونی بکنی 

اگر باز زیاد شد باید بررسی بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودش همیجوری میره بالا.تا حالا استرادیول هم نخوردم😑..خدابی نه کمش خوبه نه اینجور مثل من مثلا روز ا ...

گلم تو سیکل پانکچر به خاطر تحریک تخمدان ضخامت خیلی بالا میره به تغذیه و اینا هم ربطی نداره

2728
من خیلی حالم بد شده.امروز میخام برم ببینم چی میگن..راضی ام بستری بشم فقط یکم حالم بهترشه.خون بالا می ...

عزیزم. انشالله خوب میشی.  حتما برو دکتر. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
گلم دست شما نیست این مرحله، اگر راهی بود که عالی میشد، این به پاسخ بدنت به داروها برمیگرده ان شاالل ...

زینب جون میشه گفت اگر سایز یه فولیکول بالا باشه پس کیفیتش هم خوبه ؟ یا نه سایز و کیفیت بی ارتباط هستن؟

ترشی زیاد که میگن نینی رو سیاه میکنه😅😅 البته بنظر من به نژاد ادما برمیگرده. قطعا از پدر و مادر با ...

وای حالا همسرم میگه فلفل بچه رو سیاه میکنه😂😂😂 آخه من فلفل دوست دارم نمیذاره بخورم😭😭😭😭 

بچه ها من میخوام یه ازمایش ژنتیگ برم، برا ناشنوایی، دکتر خوب سراغ دارید؟

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
تحرک و مورفو چی اونا هم اوکی بود؟  از کجا معلوم از بس روز پانکچر استرس داشته، اسپرم های خودش ا ...

مامان زینب اینو گفتی یه سوال برام پیش اومد مگه اسپرم ها دو سه ماه قبل درست نشده ؟یعنی استرس روز نمونه روشون تاثیر میزاره؟    

دقيقا من پارسال اين واكسن رو زدم يك هفته بعدش سرماخوردگي وحشتناك گرفتم به مدت دو هفته 

گلم واکسن آنفولانزا جلوی سرماخوردگی رو نمیگیره 

حتی ممکنه جلوی آنفولانزا رو هم نگیره اگر ویروس‌ متفاوت باشه، علت تاکید به زدنش اینه که اگر واکسن رو زده باشی و خدای نکرده آنفولانزا بیاد سراغ آدم، دیگه خطر مرگ نداره دور از جون و نمیتونه گسترش پیدا کنه 

به خاطر همین میگن مردم عادی نیاز ندارن واکسن بزنن، که متاسفانه امسال مردم عادی به خاطر عدم آگاهی و یه چیز حرص دربیار دیگه، رفتن خریدن برای ماها که گروه حساس هستیم کم اومده 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2706