2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816784 بازدید | 668960 پست
من ماه بعد انتقال دارم  از بس گفتن امپولشدرد داره  استرس گرفتم

به همه آمپولش ر نمی‌دن.بعضی وقتا شیاف  پروژسترون میدم.

ولی خوب آن شاالله نی نی میاد شاد میشی

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
به سلام مامان نفس شماچطوری؟  واقعا بارداری پادشاهی یه  در مقابل بچه داری؟

سلام سهیلا جون خوبی..

خب بارداری بخور و بخوابه دیگه 😁طبیعتا بچه داری سخت تره چون استراحت نداری..ولی هردوش شیرینی خاص خودشو داره...انشاءالله خیلی زود قسمت خودت و تمامی دوستان🙏🌼من الان بسختی پسرمو خوابوندم ک بتونم خودمم بخابم.

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به همه آمپولش ر نمی‌دن.بعضی وقتا شیاف  پروژسترون میدم. ولی خوب آن شاالله نی نی میاد شاد میشی

فدات عزیزم ان شالله

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 
سلااااااام چطوری؟ جوجه ت چطوره؟ بچه داری سخته؟

سلام سهیلا جون خوبی گلم؟دخترمم بد نیس تازه خوابوندمش

اره قطعا سخت تر از بارداریه...البته خب جفتش سختیا و شیرینیای خودشو داره.مشکل اصلی توی بچه داری اینه که مث بارداری نمیتونی با خیال اسوده بخوابی یا گاهی وقتا حتی تو شبانه روز از خواب خبری نیس😑یکم بی خوابیه ادمو اذیت میکنه وگرنه بقیه ش خیلی شیرینه.اونم میگن تا دو سه ماهگی خوابشون تنظیم میشه.ان شاالله قسمت خودت شه

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2731
سلام عزیزم..خیلی ممنون اتفاقا دیروز سراغتو گرفتم از بچه ها گفتن نیومدی سایت اصلا...چ خبرا خوبی دخملت ...

ممنونم که به یادمی خانمی

اره اصلا نیومدم...پیاما رو هم انباشته شدن منم که عادت دارم همه صفحه هارو بخونم.

پسر گلت چطوره؟حالش خوبه؟پیش مامانتی؟شیر خودتو میدی؟

دختر منم بد نیس یه کوچولو تو شیر خوردن تنبله

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
سلام مامان خاکستری گل و نازنین خوبی؟ دختر نازنینت خوبه؟  آره آنا جون وقتی تازه نت وصل شد چند ...

بله‌گلم تیکرای شماهارو میبینم بهتر هم میشم.ان شاالله به سلامتی این مسیرو به پایان برسونین

دخترمم خداروشکر خوبه خانمی.مواظب خودت و فسقلیت باش.ان شاالله قسمت همه منتظرا شه این لحظه ها.خداروشکر که حال انا جون هم خوبه.همیشه به یادش هستیم.ان شاالله مشکلات همه حل بشه

سلام مامان خاکستری گل و نازنین خوبی؟ دختر نازنینت خوبه؟  آره آنا جون وقتی تازه نت وصل شد چند ...

سلام زینب جان 

امیدوارم ک حالت خوبه باشه

من ۲۰ روز پیش انتقال جنین داشتم ولی متاسفانه منفی شد و دیگه جنینی ندارم

گفتم ی چندماهی ب خودم استراحت بدم بعد دوباره برم سراغش...

من خودم سالمم مشکلی ندارم 

ولی سری قبل با ذخیره۲.۹۲ فقط سه تا تخمک ازم گرفتن ک دوتاش جنین شد

الان میخام اگه میتونی راهنماییم کنی 

ک تو این مدتی ک استراحتم چکارایی قبل پانکچر انجام بدم (از ورزش گرفته تا تغذیه)

ک رو نتیجه پانکچر موثر باشه 

و بتونم تخمک بیشتر و با کیفیت بهتری داشته باشیم

لطفا هر کمک و راهنمایی ک میدونی موثره رو از من دریغ نکن..

من الان خیلی تحت فشار روحیم بخاطر انتقالم ک منفی شد..

اگه بتونی کمکم کنی بزرگترین لطفو در حقم کردی❤

تا خدا هست زندگی هست...
2738
سلام زینب جان  امیدوارم ک حالت خوبه باشه من ۲۰ روز پیش انتقال جنین داشتم ولی متاسفانه م ...

عزیزم من خودم دفعه قبلی با ذخیره ۱.۹ دهم و سیکل کوتاه و داروی پیورگان و پرگووریس فقط ۵ تا تخمک داشتم.اینسری که اومدم رویان دارو و نوع سیکلم رو عوض کردن و فقط گونال اف داشتم که ۱۶ تخمک داشتم.شاید سیکل انتخابی و داروت رو عوض کنن تخمک بیشتری داشته باشی

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
عزیزم من خودم دفعه قبلی با ذخیره ۱.۹ دهم و سیکل کوتاه و داروی پیورگان و پرگووریس فقط ۵ تا تخمک داشتم ...

جدی میگی؟؟؟؟؟عزیزم چقد امیدوارم کردی😍😍😍😍

من فکرمیکردم با این ذخیره ای ک من دارم نهایتا بیشتر ۵ تا تخمک ندم

البته من پانکچر اولم فقط سینال زده بودم با دو تا ستروتاید

اخه داروها ک دست ما نیست اونا باید دارو و امپول خوب تجویزکنن

چنتا جنین شدن براتون؟؟؟

تا خدا هست زندگی هست...
خیلی بده. الان خیلی حالم بده. شما بهتر شدی؟ استرادیول رو همون اوایل اروم اروم قطع کردم. چطور؟ 

من خیلی حالم بد شده.امروز میخام برم ببینم چی میگن..راضی ام بستری بشم فقط یکم حالم بهترشه.خون بالا میارم دو روزه.فقط خون گلاب به روتون

من استرادیول رو هنوز دارم.دارم سرخود کمش میکنم.انقدر دکترم فاز منفی داده بود میترسیدم از این کارم.ولی خوب الان میبینم کار خوبی کردم که قطعش کردم تقریبا.روزی 

یه دونه دارم الان البته....

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
اخه من شوهرم آزو اسپرمه..هر سری واسه ای ای وف باید عمل شه از بیضه ش اسپرم بگیرم..مکافاتیه...شما مشکل ...

شوهر من هم آزواسپرمه تو بیضه هم اسپرم نبود متاسفانه دکتر گفته بریم یه سری دارو بده شاید بشه کاری کرد. البته فعلا یه سری مشکلات دیگم با شوهرم برخوردم که بچه از اولویت در اومده 

من خیلی حالم بد شده.امروز میخام برم ببینم چی میگن..راضی ام بستری بشم فقط یکم حالم بهترشه.خون بالا می ...

سلام ساراجون تو رو خدا برو طب سوزنی اینطوری بدن خودت رو از بین میبری خدا نکرده خواهر من همینطوری بود بارداری اولش خیلی اذیت شد. 

2706