عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813426 بازدید | 668792 پست
سلام بچه ها ...دکتر سینال اف ۹۰۰داده سه روز هر روز ۴۸تا زدم ولی ازش اضافه مونده بعد برنامه شنبه رو ک ...

نه عزیزم سینال تهش اضافه میاد

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها امیدوارم همگی خوب و سلامت باشید

دوستان تا زمانی که شباف پرژسترون میزاریم پریود نمیشم  حتی اگرموعدش برسه درسته؟ یعنی حتما باید شباف قطع بشه تا پریود بیاد؟

2728
سلام بچه ها امیدوارم همگی خوب و سلامت باشید دوستان تا زمانی که شباف پرژسترون میزاریم پریود نمیشم &n ...

نه عزیزم، شیاف باعث جلوگیری از پریود شدن نمیشه ولی استرادیول اینکارو میکنه 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
سلام بچه ها امیدوارم همگی خوب و سلامت باشید دوستان تا زمانی که شباف پرژسترون میزاریم پریود نمیشم &n ...

نه عزیزم من بعد از هر دو iui ام شیاف داشتم و پریود شدم

ربطی به پریود نداره فقط اگر باردار باشی جاش رو سفت می کنه

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
نه عزیزم من بعد از هر دو iui ام شیاف داشتم و پریود شدم ربطی به پریود نداره فقط اگر باردار باشی جاش ...

ممنون عزیزم

مرضی جان گفتن استرادیول مانع پریودی میشه 

ممنونم

سلام خدا رو شکر ما هم خوبیم گلم فکر کنم کارهایی که دلارام جون انجام دادن رو شما هم انجام بدین عالیه ...

ولی همسر من اضافه وزن نداره تازه فکر کنم باید وزن اضافه کنه،میگم چرا به من اجازه ندادن با همسرم برم پیش دکتر؟میشه بهترین دکترا رو داخل رویان معرفی کنید من بار اول با دکتر شیوا ویزیت شدم از لحاظ اخلاقی که خیلی خوب بودولی از لحاظ تخصصی نمیدونم چطوره

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
ممنون عزیزم خوبی؟ فسقلیت خوبه؟ دعا کن در حق همه اونایی که منتظر معجزه خدا هستن 

فدات عزیزم، بخدا ورد زبونم همینه که خدایا دل همه ی منتظرها رو با معجزه ت خوش کن 

فردا میرم سونو تشکیل قلب، استرس دارم، برام دعا کن خییییییلی محتاجم 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
فدات عزیزم، بخدا ورد زبونم همینه که خدایا دل همه ی منتظرها رو با معجزه ت خوش کن  فردا میرم سون ...

انشالله که به سلامتی بری و باخبرهای خوب بیای عزیزم🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

سلام خانما خوبید کسی اینجا منو یادش میاد یا نهههه . خیلی وقته نبودم اومدم دیدم کلی پست گذاشتین فک کنم از میلیارد گذشته بود نتوستم بشمارم و بخونم امیدوارم همگی حالتون خوب باشه بچه هاتون خوب باشن . کسای که اقدام هستن زودی مامان بشن . منم یه هفتس درگیر مریضی دخترم هستم ازین هوای لعنتی انفولانزا گرفته یعنی داغون شدیم هممون . دعا کنید دخملم زودی خوب بشه . طاقت دیدن این حال و روزش رو ندارم گریههههه

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉
2706