2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813138 بازدید | 668776 پست
چندبار رفتم برای سونو،ولی هربار دکترعارفی سونوکرد گفت که الحمدلله آمپول الونوا داره کار خودش ر میکنه ...

آره گلم بعدش رفتم تو سایت خود دارو 

معمولا تک دوز هست و اگر بعدش نیاز باشه داروهای دیگه هم میدن

پانکچر کردی به سلامتی؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم بعدش بدن درد هم داشتی احیانا؟؟  چون دکتر اینو به همسرم داده بود واسه قبل نمونه گیری تو مرک ...

نه نداشتم 

اینو دادگفت بذارداخل واژنت😳باعث میشه خونرسانی بهترشه

ولی قرص خوراکی بهشون گفتم گفتن توکارت نباشه خیلی عجیب بود

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍
2728
دوستان لطفا راهنمایی کنید من قرار بود ۴ روز دیگه پریود بشم و برم دکتر برای شروع سیکل تخمک گیری.الان ...

عزیزم خیلی نگران جلو عقب شدن سیکل نباش 

تا وقتی خون ریزی روان نداشتی پریودی حساب نمیشه

بله ممکنه به خاطر داروها باشه 

خیلی هم سیکل خوبی هست اینکه قبلش استرادیول میدن

کیفیت تخمک میره بالا 

منم داشتم 

سلام بچه ها ...دکتر سینال اف ۹۰۰داده سه روز هر روز ۴۸تا زدم ولی ازش اضافه مونده بعد برنامه شنبه رو که داده باید سینال اف بعدی رو شروع کنم .ممکنه کم دارو تزریق کرده باشم ک اضافه مونده؟

سلام دوستان کسی تست سل داده؟دکتر برای من نوشت،خیلی استرس گرفتم اصلا برای چی تجویز کرده؟ترو خدا هرکی ...

مرکز رویان همه اجبارا باید این تستو انجام بدن نگران نباش حتی اگه مثبت هم شدی بازم نگران نباش

عزیزم خیلی نگران جلو عقب شدن سیکل نباش  تا وقتی خون ریزی روان نداشتی پریودی حساب نمیشه بله مم ...

ممنونم عزیزم.خونریزیم شروع شد. ولی متاسفانه این ماه نمیتونم سیکلمو شروع کنم😔😔

کسایی که تو سیکل آی یو آی هستن کجان؟

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم
سلام عزیزم من پانکچر شدم و 10 تا تخمک ازم گرفتند ، بعد از 24 ساعت 4 تاشون جنین شده بودند 2 تاشون م ...

عزیزم اره میتونه علت اسپرم باشه

میتونه تخمک باشه، نوع سیکل و اینکه چه قدر بدنت به داروها پاسخ داده هم مهمه

تجهیزات هم مهم هست

ولی شما فعلا براشون دعا کن 

آنا جون هم دفعه آخر 10 تا تخمک داشت که 5 تاش جنین شد و نهایت هم با یکی از اونها اولین بار مامان شد

دمت گرم زینب جون گاهی یادی از من میکنی در راستای این شعار خودم یک مثالی بزنم یک خانمی رو میشناسم 3 ...

یکی از کسایی که با اسم همیشه تو ذهنم میاد تویی عزیزم

واقعا حرف حساب زده بودی

اسپرم قوی آسفالت رو بارور میکنه 

خدایی هر موردی می بینم آقا مشکل اصلی هست 

جز چند نفر محدود که یائسگی زود رس داشتن یا رحم رو در آوردن دور از گوش همه

نه نداشتم  اینو دادگفت بذارداخل واژنت😳باعث میشه خونرسانی بهترشه ولی قرص خوراکی بهشون گفتم گف ...

آهان پس خوراکی نیست اوکی پس همون که گفته انجام بده

آره خون رسانی به اندام های تناسلی رو بالا میبره

اثر آمپول  hcg رفته. اگه بتا مثبت باشه ممکنه بیبی چک نشون بده

ممنونم عزيزم ،بي بي چكش مثبت شده روز ١٥ بعد از تزريق فقط نگران بود كه نكنه كاذب باشه كه با توجه به گفته شما مثبت وااقعيه 

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
2706