2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816371 بازدید | 668928 پست
استرس نداشته باش، الهی که ایندفعه بدنت مقاومتر شده و بهتر جواب میده

آمین برای هردومون و برای هر زنی که امید و آرزوی مادرشدن داره و چشم انتظاره

خدایا مطمینم به زودی مادر می شوم میشه شما هم یه صلوات مهمونم کنید💔💔💔 تیکر آرزوی منه ان شاالله بزودی واقعیشو بزارم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به حرف زینبی همیشه گوش میدم توصیه هاش کارسازه  ولی من فقط ۳ تا تخمک تو سمت چپ سایز ۱۷ ۱۸&nb ...

شاید ریز داشتی و بهت نگفته

منم تا روز پانکچر اصلا بهم نگفت چندتا دارم هی میگفت خوبه تعدادت استرسی داشتم که گفتم احتمالا ۵ ۶ تاس نمیگه

ولی ریزارو احتمالا دکترت نگفته بهت

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
مال من پوستم جوریه که یکی سفت بازومم بگیره قرمز میشه چون سفیدم  واسه همین طبیعی بود چندساعت بع ...

دقیقا همینجوریه پوست هر کس یجوره، به دوستمونم گفتم من انوکساپارین روی بازوم میزنم جاش به شدت سیاهو کبود میشه ولی دوستم میزنه اصلا

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2728
دقیقا همینجوریه پوست هر کس یجوره، به دوستمونم گفتم من انوکساپارین روی بازوم میزنم جاش به شدت سیاهو ک ...

من اخرین روز ستروتایدم بازوم کبود شد حتی خیلی پوست من حساسه 

الان واسه انتقال ک هپارین دارم اونم کبود میشه بدن ؟

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
من ظهر وارد روز دوازدهم میشم😶

ایشالله مثبتی عزیزم

شما تو انتقال بهت انوکسا داد؟؟

بمن گفت تو انتقال دوتا هپارین میدم

2738
من اخرین روز ستروتایدم بازوم کبود شد حتی خیلی پوست من حساسه  الان واسه انتقال ک هپارین دارم او ...

هپارین نداشتم من، انوکساپارین دارم که اینم من دور ناف میزنم تا یه هفته ی اول خوبه بعدا کمی جاش کبود میشه دیگه

من به حرف زینبی همیشه گوش میدم توصیه هاش کارسازه  ولی من فقط ۳ تا تخمک تو سمت چپ سایز ۱۷ ۱۸&nb ...

عزیزم نگران نباش.امیدوارم مثل من روز عمل سورپرایز بشی با تخمکای زیاد و با کیفیت.ولی حرف زینبی جون رو گوش نکردی ها.کیفیت مهمه نه کمیت.من از ۱۶ تا دوتاش مرده بودن سه تاش هم نابالغ بودن.۱۱ تا بالغ داشتم.خیلی به تعداد اهمیت نده.مهم مرحله بعدشه که جنین با کیفیت تشکیل بشه

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
ایشالله مثبتی عزیزم شما تو انتقال بهت انوکسا داد؟؟ بمن گفت تو انتقال دوتا هپارین میدم

ممنونم عزیزم، توکل به خدا

آره من هر سه سری انوکسا بهم دادن روزی یکی

نمیدونم چرا ما زنا اونوقت باید تحمل کنیم اگ جاشون برعکس بود بازم شوهرش این حرفارو میزد من شوهرم انق ...

از بس تربیت ها غلطه

پسر رو یه جوری تربیت می کنن انگار پادشاهه

دختر رو ببخشید انگار کلفت و چشم بگوی بی چون و چرا

انگار قدرت باروری هنره که یه مرد بخواد بهش افتخار کنه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 

به خدا بچه دار هم بشن این جور مردا تمام زحمتش پای مادر هست اینا فقط پز میدن فامیلی خودم روشه🤮🤮🤮🤮

2706