2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815302 بازدید | 668874 پست
اگه فکرمیکنی دلسوزتون هستن بگو.ولی هیچ دردی ازادم دوانمیشه.من گفتم الان هفت ساله ازدواج کردم خودم را ...

مادر و پدر خودم دلسوزن ولی الان میخوان بشینن غصه بخورن و گریه کنن که بیشتر اعصاب من خرد میشه و دردی هم ازم دوا نمیشه،  خانواده همسرمم که دلسوز نیستن بیشتر جاری هام ذوق زده میشن همینطور هم الانش گفتیم خودمون نمیخوایم همش در حال کنایه زدن و پز دادن وای بحال روزی که بفهمن میخوایم و نمیشه 

عزیزم جاری منم یکسال پیش ازدواج کرده و الان بچش دو ماهه هست و کلی برادرشوهرم جلوی شوهرم پز بچه شو میده پ بغلش میکنه و نازش میکنه،  خلاصه نگفتن بهتر از گفتن

چرا منم تهوع دارم.  ۴ تا ۶ صبح، بعد ۸ صبح،  بعد ۷ عصر 🤪 نصف شبی از همه بدتره حالت تهوع ام ...

خیلی بده..خداروشکر که یک سره نداری.سه ماهت تموم شه خوب میشی.عزیزم استرادیول داشتی؟قطع کردی یا هنوز داری ادامه میدی؟

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترا یه چیزی بگم شما دارین در این مورد حرف میزنین من دلم غش میره میگم آخ یه روز بشه منم از تهوع بار ...

وای نگو الهام جان

ببین من هنوز بیدارم و دارم زجر میکشم...

ان شاءالله یه بارداری شیربن و بی دردسر قسمت همه تون بشه...الهی آمین ❤❤❤

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
مادر و پدر خودم دلسوزن ولی الان میخوان بشینن غصه بخورن و گریه کنن که بیشتر اعصاب من خرد میشه و دردی ...

ای بابا. چرا این آدما ، به خودشون نمیان؟

من خودم انقدر حساسم ، جلوی فامیل اونایی ک بچه ندارن ، حالا به هر دلیل اصلا قربون صدقه بچم نمیرم. 

اصلا جوری رفتار میکنم انگار بچه ندارم ، با اینکه خدا ، اونو توی شرایط خاص بهم داد و واقعا یک سال و خرده ای درگیر این مشکل بودم‌.

ولی بعضیا اصلا مراعات نمیکنن. 

پارسال که سقط داشتم ، بعدش همکار و دوست همسر بهش گفته بود ، بچه دوم یه چیز دیگس ، مخصوصا اگر دختر باشه و کلی پز اومده بود جلو شوهرم ، 

امسال که باردار شدم ، خانمش پیام داده به سلامتی ، بچه تون هم پسره ، مبارک باشه و ......

نمیدونم چرا اینا ول کن بقیه نیستن ، همش باید یه چیزی بگن.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2731
سلام دوستای عزیز من دیروز پانکچر کردم، ۱۰ تا تخمک گرفتند ازم امروز زنگ زدند گفتند ۴ تاش جنین شده ...

بار اول ۱۰ تا تخمک ۲ تا جنین

بار دوم ۱۹ تا تخمک ۸ تا جنین

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
یه سوال داشتم زینب جان من بیستم باید برم آز بدم تا مشخص شه انتقالم مثبت بوده یا منفی. اونوقت موعد پ ...

نه، من روز آزمایشم خونریزی داشتم ولی مثبت بود.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...

بچه ها جون من ديشب دلدرد و كمر درد پري داشتم و امروز دچار لكه بيني شدم

چيكار كنم حالا😢

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
2738
یه سوال داشتم زینب جان من بیستم باید برم آز بدم تا مشخص شه انتقالم مثبت بوده یا منفی. اونوقت موعد پ ...

اگر و اما و شاید رو ول کنین.

ان شاالله ک پیش نمیاد، بهش فکر نکنین.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
گرده را خیلی خورد ، همزمان خودم هم خوردم واسه ما که تاثیر نداشت، این مرکز را تا حالا نشنیده بودم، هم ...

فکرنمکنم تبریزیان باشه.گرده نخل رامن شنیدم فقط یه نفربایداستفاده کنه همزمان نباشه.بعداونجازالودرمانی میکنن ودارومیدن براتقویت.شمارش هم تونت فکرکنم باشه زنگ بزنیدبپرسیداگه خاستید.

مادر و پدر خودم دلسوزن ولی الان میخوان بشینن غصه بخورن و گریه کنن که بیشتر اعصاب من خرد میشه و دردی ...

گاهی یک دوست ازبرادربه ادم نزدیکتره.پس به هیچ وجه نگوبهشون فقط دهن به دهن میچرخه که فلانی نازاست.بزارفکرکنن خودت نمیخای.وقتی میری توجمعشون شادوخوش باش اگه گفتن بچه نمخای بگوبراچی میپرسی.

سلام دوستان

من اين ماه مى خوام انتقال بدم، دكتر بهم روز ١٨سيكلم نصف آمپول ميكرولين داد بعد گفت پريود شدى بيا، الان ٥روزه عقب انداختم كسى تا حالا اين آمپول رو زده؟ چقدر طول مى كشه پريود بشم؟

2706