2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815905 بازدید | 668905 پست
اصلا اینطور نیست..دکترت که ناشی نیست ...واسه من و یاسی که خوب بود و درست شد همه چیز...ببین دکتر صارم ...

سارا خيلي ممنون ك گفتي اينا رو، اگه فقط هيسترو بود با سر رفته بودم الان از اون بخش لاپارا و مخصصصصوصا كوترش ميترسم كه گفت سيور پلي كيستيك هستي و تخمدانهات سنگ شده در حدي كه تخمكي كه بر ميدارن مثل سنگ با يك زوناي سخت، ميشه، فقط از اينش ميترسم كه دخيره ي نزديك چهار رو كوتر كنه،، بعدشم واقعا پيامبران مجهز تر از نيايش ه؟ 

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سارا خيلي ممنون ك گفتي اينا رو، اگه فقط هيسترو بود با سر رفته بودم الان از اون بخش لاپارا و مخصصصصوص ...

اره پیامبران خیلی بزرگتر و مجهزتره به ظاهر..بری ببینی خودت متوجه میشی که بیمارستان خوبیه واقعا

حالا بازم فکراتو کن..و با همسرت هم فکری کن و یه تصمیم منطقی بگیرید

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
سلام عزیزم، خیلی هم عالی. گلم هر روزی که هوا آلوده نبود حتما بیرون پیاده روی کن عالیه فقط اگر ذخیره ...

سلام به همگی دوستان و زینبی بابا ،،، متاسفانه من روز 12 انتقالم پریود شدم و الان روز 14 انتقال هستم و همچنان خونریزی زیاد دارم ،،،، ازمایش بتام برای سه روز دیگست که کلاً منتفی شده ،، جنین فریز هم که ندارم چون همین دوتا جنین تشکیل شده بود ،،، یادتونه گفتم خیلی معمولیم فکر کنم هیچ خبری نباشه و دقیقا اینطوری هم شد فقط فکر نمیکردم که تا وقتی که شیاف استفاده میکنم پریود بشم چون تو ای یو ای هم بعد از منفی شدن آزمایش و قطع شیاف پنج روز طول کشید تا پریود بشم ،،، بهرحال دلم خونه ، دلم شکستست باورتون میشه که از پنجشنبه تا الان به همسرم نگفتم که پریود شدم چون هربار به چهره ش نگاه میکنم دلم برای اون بیشتر میسوزه و آتیش میگیره مخصوصاً وقتی که بچه های برادرش که از خودش کوچکترنو بغل میکرد و باهاشون بازی می کرد تو دلم خون گریه کردم و کلی شکایت از خدا که دیگه چکار باید انجام بدم که انجام ندادم ، امروز که رفتم خونه میخوام بهش بگم فقط نمیدونم با چه جمله بندی بگم ...

سوال دارم ، من دوباره باید پانکچر بشم چند تا پریود باید بگذره تا دوباره پانکچر انجام بدن ؟؟؟؟؟ و اینکه موعد شش ماهه آزمایش های من گذشته ، فقط من باید ازمایشمو تکرار کنم یا همسرمم باید تکرار کنه ؟ اگه همسرمم باید تکرار کنه مطب زنان براش مینویسن یا دوباره باید  وقت مطب مردان بگیریم چون بعید میدونم دیگه همسرم باهام دکتری بیاد.......

و اینکه کلاً الان من باید چکار کنم باید به رویان زنگ بزنم بگم؟؟ وقت مطب زنان بگیرم ؟؟؟؟ 

گیج شدم چکار کنم ؟؟

2731
لبخند جان خواهردوستم ،بچه دارنشدن.یکی ازخواهراتصمیم گرفت باردارشه بچه ر بده به اینا.زدباردارشددوقلو ...

عه چه جالب.من جنین فریزدارم.7ساله ازدواج کردم ولی متاسفانه امیدندارم.براهمین اینکاررامیخاستم بکنم.ولی تحقیق کردم اینجوری گفتن.خواهرهام زیادبچه میزاند.ولی بهشون نمیگم دیگه توکل به خداببینیم چی میخادبرامون.

سلام بچه ها

خدا رو شکر حداقل اینجا باز شد دق کردم دیگه

بچه ها من چند روز هست گوشه لبم تبخال زدم. توی بارداری تبخال خطرناکه؟ روی جنین تاثیر داره؟ از یکی شنیدم خطرناکه تورو خدا اگه میدونین بگین نگرانم

عزیزم من بودم صنعتی و سنتی رو با هم نمیزدم😂😂😂

اره زیادی توهم زدم از امروز زدم تو فاز صنعتی😁🤣🤣

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
سلام به همگی دوستان و زینبی بابا ،،، متاسفانه من روز 12 انتقالم پریود شدم و الان روز 14 انتقال هستم ...

کدوم مرکز رفتی؟

منم دقیقا مثل تو شدم

پریود شدم

جنین هم ندارم فقط 3 تا تشکیل شده بود

دوباره باید از صفر شروع کنم

نگران نباش اکثرا من دیدم بار دوم میگیره

ایشالا که تا ivf  بعدیت طبیعی باردار شی

میگن این پربودی نه دوتای بعدی

میشه سومین پریودیت باید بری

2738
کدوم مرکز رفتی؟ منم دقیقا مثل تو شدم پریود شدم جنین هم ندارم فقط 3 تا تشکیل شده بود دوباره باید ...

من رویان میرم ، شما کدوم مرکز میرید؟؟؟

دلیلشو میدونید بهتون گفتن چرا ماها پریود شدیم ؟؟؟

شما الان چند ماه گذشته براتون تو چه مرحله ای هستید؟؟

من اصلاً بعید میدونم باردار بشم ، بعد از عکس رنگی همه میگفتن احتمال طبیعی باردار شدن هست نشد، بعد از ای یو ای منفی همه میگفتن احتمال طبیعی هست نشد، بعد از میکرو هم همه میگن میدونم نمیشه ،،، بیعلت خدا یه نظر به ما نمیکنه من هیچی خدا به همسرم که اینقدر تو زندگیش درد کشیده نظر نمیکنه ،، من اگه میدونستم قراره مشکل بچه دار شدن داشته باشیم بخدا ازدواج نمیکردم که یکی بدون مشکلو علاف و حسرت بدل بزارم ،،، اصلاًٌ امیدی ندارم که بعد از صدبار میکرو هم باردار بشم فقط میخوام اینقدر برم امتحال کنم که بزنم بدنمو نابود کنم تا بعداً پشیمون نشم چرا تمام راهو نرفتم

مرسی گفتی گلم، اطلاعی نداشتم که این مدل هم هست یا نه نمیخواستم اطلاعات غلط بدم یک دنیا ممنون از انت ...

زينب جون درست اطلاع دادين چون من از دكترم پرسدم گفت موقع انتقال بايد جنينا يه جور باشن يا بلاست يا سه روزه يا ٤ روزه 

نميشه جفتشو باهم انتقال بدن 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
کدوم مرکز رفتی؟ منم دقیقا مثل تو شدم پریود شدم جنین هم ندارم فقط 3 تا تشکیل شده بود دوباره باید ...

من از امروز هم شیافو قطع کردم ، تو دو روز گذشته با اینکه کاملا خونریزی پریود داشتم مثل این دیونه ها شیافمو ادامه دادم ولی امروز دیگه نزاشتم ،،تصمیم هم ندارم دیگه سه شنبه که تو دفترچه برام آز بتا نوشتن آزو انجام بدم ، درسته دیگه ؟؟

نه ننوشته.  خر است. کمردرد هم خر است. بعد ۵ سال حامله شدم، کمردرد و لک و آلودگی هوا نمیذاره&nbs ...

انشاالله بهتر بشي عزيزم  خداروشكر مامان شدي 

من كه تا الان همش تو استرس وحشتناك هستم

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
من رویان میرم ، شما کدوم مرکز میرید؟؟؟ دلیلشو میدونید بهتون گفتن چرا ماها پریود شدیم ؟؟؟ شما الان ...

من آرش رفتم

علتشو که نمیگن

میگن 30 درصد احتمال بارداری هست

منم کلی ازمایش و عکس رنگی دادم

من مشکل حادی ندارم

شوهرمم مشکلی نداره ولی نمیشه

منم یه بار iui  کردم نشد

بعدش ivf کردم بازم نشد

منم مثل تو چند روز پیش ازمایش دادم منفی شد

وقتی خون ریزی داشتم فهمیدم جوابش منفیه ولی شوهرم امیدوار بود میگفت برو آزمایش شاید یکیشو از دست دادی

ولی خب چه میشه کرد منم کلی غصه خوردم درد کشیدم

ولی دیگه چیکار کنم دوباره باید از اول شروع کنم چون جنین ندارم

میخوام برم یه مرکز دیگه

اونجا خیلی بی دقتی کردن برام خیلی راحت 3 تا جنین با کیفیت خوبو از دست دادم

من از روز پانکچر تا انتقالم لکه بینی داشتم هرچی گفتم گوش نکردن در حالی که نباید با وجود لکه بینی برام انتقال میدادن

بدنم اماده نبود

توام نگران نباش موقع اش نرسیده

مطمئن باش خدا به موقع اش بهت بچه میده

چند سالته؟

چند وقته اقدام کردی؟

مشکلت چی بوده؟

من از امروز هم شیافو قطع کردم ، تو دو روز گذشته با اینکه کاملا خونریزی پریود داشتم مثل این دیونه ها ...

اره منم دیدم خون ریزیم قطع نمیشه فهمیدم پریودیه بر همین قطع کردم

میخوای بی بی چک بزن مطمئن شدی قطع کن داروهاتو

والا شانسی تو مرور گر گوشی زدم نی نی سایت آورد ولی لایک نمیتونستم بکنم فقط جواب میشد بدم منم فقط ا ...

آره متاسفانه واسه هممون اینطوری بود

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
2706