2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811527 بازدید | 668719 پست
مرسی عزیزم از جوابت  ۵روزه استراحتم  از فردا باید برم سرکار

عزیزم فقط مراقب باش بهت فشار نیاد

استراحت و تو خونه موندن برای 2 هفته انتقال لازم نیست ولی بعد از + شدن دیگه باید احتیاط کرد خصوصا اگر لک و خون دیدی 

سلام دوستان، من از وقتی شیاف میزارم همش لکه بینی دارم و بیشتر هم شده ، سر معده ام هم درد میکنه نفسم ...

سلام عزیزم خوبی‌؟ 

اون علائم که مال بارداری هست 

شیاف هم مقعدی بذار خیلی بهتره، جذبش هم دقیقا فرقی با واژینال نداره، البته این نکته رو بگم سیکلوژست و فرتیژست رو فقط اطلاع دارم میشه به هر دو صورت گذاشت ولی بقیه مثلا اندومترین یا اوتراژستان رو فقط واژینال شنیدم باید استفاده کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم هفته ۶خونریزی کزدم تا الان دو هفته است لک دارم، سونو کرد ولی حرفی از هماتوم نزد. پس کی تموم میشه ...

ای کاش استراحت کنی تو خونه نمیگم همش بخوابی ولی آخه سرکار رفتن با لک و بارداری یه کم استرس آوره

2728
وای مامانای مهربون  مرسی که جوابمو دادید  من فقط یروز خونریزی داشتم‌بعد اینکه امپولام‌دو ...

عزیزم دکتر منم مخالف استراحت مطلقه ولی خداییش دیگه سرکار رفتن به آدم استرس میده

منم لک داشتم تا یک ماه گفت اجازه ندارم برم سرکار، ولی خوب دائم هم خوابیده و دراز کش نبودم

سلام زینب جان .من تقریبا دو هفته دیگه پانکچرمه الان روز اول پری هستم تو این مدت پیاده روی کنم خوبه ب ...

سلام عزیزم، خیلی هم عالی. گلم هر روزی که هوا آلوده نبود حتما بیرون پیاده روی کن عالیه

فقط اگر ذخیره بالا داری مراقب باش رژیم پر پروتیین رو از الان شروع کنی و کلا تو سیکل خیلی دولا و راست نشو 

سلام عزیزم، خیلی هم عالی. گلم هر روزی که هوا آلوده نبود حتما بیرون پیاده روی کن عالیه فقط اگر ذخیره ...

مرسی عزیزم من شمالم هوا که عالیه فقط گاهی متاسفانه بارونیه.من مشکل mtfhr هتروزیگوت دارم و مشکل ایمنی هم خیلی کم دارم .الان نباید دکترم  برای این مشکلاتم بهم دارویی میداد؟!!؟( انتقالم قراره فریز باشه ) فقط کیوتن و فولیک 5 و آپوویتال میخورم قبل پری هم استرادیول از شب 15 پری تا 10 شب خوردم

آره گلم کاملا درکت میکنم  واقعا اون حدودای هفته 8 و 9 نمیدونم کدوم داروهام جذب شد کدوم نشد، آب ...

باشه عزیزم..مرسی از راهنماییت ❤❤مرسی که درکم میکنی چی میگم 😔

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

سلام به روی ماه تک تک دوستای گلم.... 

چه قدیمیا چه جدیدا..... 

دلم خیلی هوای خونه مونو کرده بود الان که دیدم وصل شد انگاری دنیارو بهم دادن.... 

گذرا و تند تند چند تا صفحه رو خوندم..... 

ظاهرا مامان زین جون گل پسر ماهشو بغل کرده.... 

عزیزم مبارکت باشه و نامدار و سلامت باشه و سایه مامان باباش بالا سرش.... 

برا تک تکتون بهترینارو از خدا میخوام.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
به سلام مامان خانم خوبی ،نی نی  هاخوبن الحمدلله. وای چقدر شرایطت سخته.دوری خیلی سخته

سلام.

ممنون خدت رو شکر.به نظر خوبن. امیدوارم خوب باشن.از تکوناشون حس میکنم.

۵ش هم صدای قلبشون رو شنیدم.

آره واقعا دیوانه کنندس.

من خودمم بتونم تحمل کنم ، حس میکنم پسرم کم آورده.

سرمام خوردیم ، دیگه هیچ.عصبی میشم از رفتاراش.

همسرمم سرش خیلی شلوغه ، نمیتونه بیاد زیاد.

گیج و سردرگمم.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
عزیزم جای شکر داره حال گل پسرت خوبه و بخیر خونه بردی نگران وزنش نباش هر روز تغییر میکنه ،،دکترش نگفت ...

ممنون . گفته هر دو ساعت . من هر س ساعت میدم و ی دو ساعت هم گیرش هستیم تا اینکه ده تا پانزده سی سی میخوره

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
2706