2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815439 بازدید | 668880 پست
چه جالب.منم پلی کیستیک بود.اسم داروهه چیه؟  ان شاالله زود زود مامانی عزیزم

فدات عزیزم ممنونم ، داروگیاهیه برای دکتر طب سنتی روازاده ،دوتا بسته روش نوشته حب کیست تخمدان ،فردا عکسشو میفرستم ، حالا بنظرتون الان قطع کنم یا ادامه بدم؟

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
فدات عزیزم ممنونم ، داروگیاهیه برای دکتر طب سنتی روازاده ،دوتا بسته روش نوشته حب کیست تخمدان ،فردا ع ...

من دقیق نمی‌دونم.امابنظرم شایدتداخل کنه بادارو شیمیایی.

امابیشتر،دلم میگه ادامه نده حالا که وارد سیکل درمان شدی.

ان شاالله همون ده روز کارخودش ر کرده واثرمثبت ر گذاشته

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دقیق نمی‌دونم.امابنظرم شایدتداخل کنه بادارو شیمیایی. امابیشتر،دلم میگه ادامه نده حالا که وارد سی ...

ممنون عزیزم ،بنظرم ادامه ندم بهتر باشه😘

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
قربونت عزیزم، خیلی بعیده تو یک روز بشه جنین بلاست و جنین سه روزه بذارن، هر چی فکر میکنم نمیشه شرایط ...

عزیزم واسه من تو یه روز دو تا بلاست با یه جنین ۳ روزه همزمان انتقال دادن

2728
مرسی عزیزم.سعی میکنم نیم ساعت رو تحمل کنم .گاهی نمیشه... تهوعم خیلی شدیده.از خواب بیدار میشم و حتی ا ...

آره گلم کاملا درکت میکنم 

واقعا اون حدودای هفته 8 و 9 نمیدونم کدوم داروهام جذب شد کدوم نشد، آب خالص هم از هفته 17 یا 18 تونستم بخورم، قبلش با آبلیمو یا عسل قاطی میکردم 

شما هم به جز عسل ببین با چی میتونی آب رو قابل خوردن کنی، فقط تاکید می‌کنم با یه قلوپ بخور وگرنه بالا میاری 

سلام عزیزم شکر گلم منم خوبم دختری هم خوبه گلم 🌹 تهوع همچنان هست😣 الان این ماه به حدی گشنه میشم که ...

خدا رو شکر ما هم خوبیم، حرکاتش رو آره کاملا حس میکنم 

منم دائم گرسنه میشم یعنی هر سه ساعت دنبال غذا میگردم ولی کنترل میکنم

ان شاالله که اگر سزارین دوست داری، همون برات پیش بره

اونجا تو چند هفته سزارین انجام میدن؟

2738
چجوری 28م نت داشتی زینبی😁😁😁یه هفتس نت همه جا قطعه

والا شانسی تو مرور گر گوشی زدم نی نی سایت آورد

ولی لایک نمیتونستم بکنم فقط جواب میشد بدم

منم فقط اسنپ و تپ سی و بله و دی جی کالا برام بالا میومد اونم تا الان فقط تو اپلیکیشن خودشون 

زینبی جان دیدم به لیانا جان پیشنهاد دادی دکتر پریناتولوژیست انتخاب کنه. چون دوقلو هست اینو گفتین؟ ...

عزیزم لیانا جون خیلی خون ریزی بر اثر هماتوم داره و کم خونی شدید به حدی که ریزش شدید مو پیدا کرده 

بنده خدا همش استرس براش درست می کنن جوجه هاش

واسه همین بهش گفتم بهتره تحت نظر پریناتولوژیست که تبحر دارن تو بارداری پر خطر بره

واسه شما رو عزیزم نمیدونم نظر دکتر چیه، حتما ازش بپرس و شرایطت رو بگو 

ولی اگر خودم جای شما بودم ریسک نمیکردم واقعا نمیدونم بندر وضعیت nicu خوبی داره یا نه اگر احتمالا خدای نکرده یه دفعه نیاز شد، نمیدونم چه جوریه

کار مهم فکر کنم یه سوند تو 28 هفتگی هست و بعد یکی دیگه نزدیک زایمان، سونو بیوفیزیکال

البته مامان های با تجربه هم میان بهت میگن، اطلاع بیشتری ندارم

عزیزم واسه من تو یه روز دو تا بلاست با یه جنین ۳ روزه همزمان انتقال دادن

مرسی گفتی گلم، اطلاعی نداشتم که این مدل هم هست یا نه نمیخواستم اطلاعات غلط بدم

یک دنیا ممنون از انتقال تجربه ات

ان شاالله به سلامتی بغلش کنی 😘😘😘😘

دوستاي خوبم سلام اميدوارم حالتون خوب باشه ميخواستم بپرسم بعد از انتقال خوردن خانواده كلم ها(كلم پيچ ...

سلام عزیزم 

اگر مشکل کم کاری تیروئید نداری خانواده کلم ها رو در حد اعتدال بخور، زیاد نخور که نفاخ هستن

لبو عالیه و سرشار از آنتی اکسیدان 

آووکادو هم اگر دفعه اولت نیست بخور مشکلی نداره، ولی زیاده روی نکن

يه سوال ديگه اينكه بعد انتقال ميشه مكملي خورد كه توش گروه B,اسيد فوليك و يد و آهن داره؟!!! اون آهنش ...

گلم آهن رو ترجیحا اگر مشکلی نداری و دکتر نگفته نخور

اگر دنبال یه مکمل این مدلی هستی فمیبیون 1 خوبه و آهن هم نداره، اگر پیدا نکردی همون فولیک اسید 1 کافیه

سلام خانومای گل  من حدودا سه هفته پیش انتقال داشتم که از بتا دادم و‌مثبت شد ولی دقیقا روز دوم ...

سلام عزیزم اصلا ذره ایی نگران نباش 

تاپیک پره از مامان هایی مثل شما با خیال راحت همون تاریخی که گفتن برو سونو مبارکت هم باشه 😍😍😍😍😍

2706