2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812244 بازدید | 668733 پست
ممنون . ابوالفضل

صاحب اسمش،نگهدارش باشه

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
خودت پيشنهاد دادي؟ ب من گفت خودت انتخاب كن از بين اين دوتا، ولي گويا پيامبران براش ب صرفه تر بود ول ...

استرس نداشته باش.اندومتریوز نداری به نظرمن.به نظرمن چسبندگی داری و رفع میشه و بعدش باردار میشی.پورمطرود کارش خوبه.بهترین دکتر صارم بود.نتونستن نگهش دارن..منم شاید واسه زایمانم باز رفتم پیش خودش

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به من گفت فقط نیایش انجام میدم که 🙄 من دوس داشتم برم پیامبران که بیمه تامین اجتماعی هم بتونم استفاد ...

ممنونم ساراجون، فك ميكردم پيامبران كهنه و داغون باشه

ممنون كه گفتي، سارا خيييلي از عمل ميترسم، موندم چ كنم اصلا، از طرفي طاهري پناه هم گفت اگه با من بخواي ادامه بدي بايد هيستروت كنم ولي لاپارا رو نگفت موندم ديگه قاطي كردم

...
2728
ممنونم ساراجون، فك ميكردم پيامبران كهنه و داغون باشه ممنون كه گفتي، سارا خيييلي از عمل ميترسم، موند ...

باور کن لاپارا اصلا عمل خاص و ترسناکی نیست..برو انجام بده خیالت راحت شه..خود دکتر صارمم هرکی که چند بار انتقال میده و منفی میشه و میبره لاپارا تشخیصی...

باور کن لاپارا اصلا عمل خاص و ترسناکی نیست..برو انجام بده خیالت راحت شه..خود دکتر صارمم هرکی که چند ...

جدا؟؟ واقعاً يعني خطرناك ني؟ ميكن خود عمل ممكنه چسبندگي بياره

...
مطبش خيييلي خلوته، نه خب اندو دازم خيييلي خفيف

واسه اینکه تا همین خرداد دکتر تمام وقت صارم بود.به مریضاشم تو صارم ادرس مطب نداده بود..گفت با یه دکتر دیگه ادامه بدید تو همین صارم به خاطر تعهد کاریش..وگرنه تو صارم همیشه بیشترین مریضها رو داشت..

نترس .باور کن هیچی نیست.دکتری هم که میخای باهاش لاپارا بشی فوق تخصص لاپاراسکوپی داره..نگران نباش اصلا

جدا؟؟ واقعاً يعني خطرناك ني؟ ميكن خود عمل ممكنه چسبندگي بياره

اصلا اینطور نیست..دکترت که ناشی نیست ...واسه من و یاسی که خوب بود و درست شد همه چیز...ببین دکتر صارم میگه اصلا ناباروی بی علت نداریم..به نظرم  برو بررسی شو که دیگه خیالت راحت شه از خودت.

میخاستم قیدشوبزنم برم ازشیرخوارگاه بیارم ولی شرایط بدی گذاشتن که بچه بعدامیفهمه توشناسنامه اش مینویس ...

لبخند جان

خواهردوستم ،بچه دارنشدن.یکی ازخواهراتصمیم گرفت باردارشه بچه ر بده به اینا.زدباردارشددوقلوپسر!!!!

خودش فقط دوتادخترداشت یکیش ر برخودش برداشت،یکی ر دادن به خواهر.

الآن که شناسنامه گرفتن فقط توشناسنامه نوشته توضیحات دارد واسم بند فلان ر نوشتن.مثلا پیرو بند اف توضیحات دارد.

حالا بعداً بچه چقدر جستجوگر باشه که بخوادسر دربیاره.

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

سلامم دوستای خوبم وای چه حبسی بودیما😁 بچه ها من رفتم سونو شدم برام سیکل لانگ نوشتن مثل دفعه قبل ،ولی من اصرار کردم گفتم حوصله ندارم دکترم گفت باشه سیکل کوتاه نوشت اصلا مقاومتی نکرد😁😐 الان بنظرتون کار اشتباهی کردم؟ممکنه بدنم به سیکل کوتاه واکنش خوبی نشون نده؟ 

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘

ببخشید یه سوال دیگه😁 من پلی کیستیک بودم شدید ،ایندفعه یه هفته قبل پریودیم یه داروی گیاهی پیدا کردم که عالی بود ،استفاده کردم وقتی روز سوم پریودی رفتم سونو ،گفتن تخمدانها سالم و هیچ مشکلی نداره ،خودمم با تعجب به دکتر گفتم یعنی پلی کیستیک نیستم گفت نه ، خلاصه الان سوالم اینه ،حالا که سیکلمو شروع کردم دارم آمپول سینال اف میزنم بنظرتون اون داروی گیاهی رو ادامه بدم یا نه؟ آخه دوره درمانش ۲۰ روزست ،من الان ده روزه استفاده کردم 

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘

زینبی جان دیدم به لیانا جان پیشنهاد دادی دکتر پریناتولوژیست انتخاب کنه.

چون دوقلو هست اینو گفتین؟

منم خیلی سردرگمم. هفته پیش با طرازی وقت داشتم بخاطر برف و شلوغی تهران و سرماخوردگی پسرم ، نرفتم.

رفتم همینجا دکتر.

خودمم سر خود اسید فولیک ۵ ام رو کردم یک روز در میون.

حالا اینا بماند. ب نظرم اوضاعم استیبله.

به نظرتون ماه ۶ و ۷ رو برم جنوب پیش همسرم ، بده؟

دیگه پسرم کلافه شده ، بخاطر دوری از باباش ، روحیش خراب شده.

خودمم البته همینطور.

دلم میخواد برم ، ولی واقعا میترسم، برم و پشیمون بشم.

الان ۲۴ هفتگی که آز قند چند مرحله ای دارم و یک اکوی قلب ، دیگه بعدش چیه مهم دارم ک باید دکتر و سونوی خوب داشته باشم؟

راهنماییم کنین لطفا. از لحاظ روحی کم آوردم.

@زینبی_بابا    

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
سلام دوستان. چه خوب شد اینجا دوباره در دسترس شد. امیدوارم حال همتون خوب باشه.

به سلام مامان خانم

خوبی ،نی نی  هاخوبن الحمدلله.

وای چقدر شرایطت سخته.دوری خیلی سخته

ببخشید یه سوال دیگه😁 من پلی کیستیک بودم شدید ،ایندفعه یه هفته قبل پریودیم یه داروی گیاهی پیدا کردم ...

چه جالب.منم پلی کیستیک بود.اسم داروهه چیه؟ 

ان شاالله زود زود مامانی عزیزم

2706