2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811545 بازدید | 668719 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم منم امروز به مرورگر خود گوشی تونستم بیام، با گوگل کروم نمیشد

عزیزم سلام، خوبی؟ نی نی خوبه؟ یه سوال داشتم، ببین من سه شنبه هیسترو کردم، برام کورتاژ انجام داد، یه سپتوم بیشتر فضای داخلی رحم رو گرفته بود. بعدش بهم اکویین 1.25 داد روزی 2 تا واسه 20 روز و بلافاصله بعدش هم دوتا آمپول پروژسترون با هم. میدونی دلیلش چیه؟

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2728
بچه ها بتای من ۱۵۹ بوده چطوره به نظرتون باید دو روز دیگه تکرار کنم از رو این میشه فهمید دو قلو هست ی ...

وایییی رقیه جون خدارو شکر ...یه قلو بنظر من 👼👼👼👼

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
عزیزم سلام، خوبی؟ نی نی خوبه؟ یه سوال داشتم، ببین من سه شنبه هیسترو کردم، برام کورتاژ انجام داد، یه ...

سلام لیلا جان.به سلامتی عزیزم..به منم بعد هیسترو دکترم داد اکویین رو..به جای امپول پروژسترون هم مدروکسی پروژسترون داد ..این هورمون درمانی بعد هیسترو لازمه ی کاره..نگران نباش

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
بچه ها بتای من ۱۵۹ بوده چطوره به نظرتون باید دو روز دیگه تکرار کنم از رو این میشه فهمید دو قلو هست ی ...

مبارک عزیزم

علایم چی داشی؟

من روز ده انتقالم هیچ علامتی ندارم

خدایا صلاحت رو با آرزوم یکی کن   خدایا شکرت هزاران بار شکرت  
سلام لیلا جان.به سلامتی عزیزم..به منم بعد هیسترو دکترم داد اکویین رو..به جای امپول پروژسترون هم مدرو ...

سارا جونم سلام. بهتری عزیزم؟نی نی خوبه؟ دختر گلت چطوره؟ مرسی که جواب دادی، یادت میاد خونریزیت بعد هیسترو چند روز طول کشید؟ راستی سوپ خوردی بری خونه مادر شوهرت؟       

سلام عزیزم منم امروز به مرورگر خود گوشی تونستم بیام، با گوگل کروم نمیشد

سلام عزیزم خوبی. منم بالاخره انتقال دادم روزششمه

برای تمام رنج های که میبری صبرکن.صبراوج احترام به حکمت خداست.
اینترنت ما که خدارو شکر اوضاعش خوبه. وای خداجون یه عالمه سوال داشتم این چند روز میخواستم اینجا بپرسم ...

سلام به همگی

کجایی لی لا جون آمریکا؟ ما حتی تو اداره هم اینترنتمون قطع بود این هفته بیکار نشسته بودیم 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
سلام به همگی کجایی لی لا جون آمریکا؟ ما حتی تو اداره هم اینترنتمون قطع بود این هفته بیکار نشسته بود ...

آمریکا   

امروز ظهر وصل شد. البته مثل اینکه دونه دونه وصل میشه. بقیه پرووایدرهارو چک کردم هنوز وصل نشده بودن. خدا کنه دیگه قطع نشه. از کارو زندگی افتادیم به خدا. ایشالا که به زودی همه جا آرامش و امنیت برقرار میشه

خانوما اگه هستین میشه راهنمایی کنید امروز روز هفتم انتقالم هست ،۲۸ تا تخمک داشتم و ۲ تاشو انتقال دادم از روز دوم درد شدید شروع شد و شکمم شروع به ورم کردن کرد از روز پنجم انتقالم اومدم بیمارستان و شیاف هام و دکتر قطع کرد ،خیلی نا امیدم چون داروهامو به خاطر وضع جسمانیم قطع شد الان نمیدونم تکلیف جنینا تو شکمم چی میشه ،کسی بوده با شرایط من و قطع داروهاش ولی باردار شده باشه؟لطفا اگه میدونید منو از نگرانی در بیارین

یعنی یه روز منم مامان میشم  
عزیزم سلام، خوبی؟ نی نی خوبه؟ یه سوال داشتم، ببین من سه شنبه هیسترو کردم، برام کورتاژ انجام داد، یه ...

سلام عزیزم خوبی‌؟

دلم خیلی براتون تنگ شده بود

والا فکر کنم میخواد زمان پریودی رو تنظیم کنه بعد از عمل، یه قدم به مامان شدن نزدیکتر شدیا

2706