2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802074 بازدید | 668352 پست
باشه عزیزم چشم سعی خودمو میکنم. وای خدا مثل خواهر من هستی اونم جایزه برا خودش خوراکی میخره یا میره ک ...

😂😂😂😂 خدا رو شکر من فکر میکردم فقط من اینطوریم🙈🙈

خدا جونم شکرت...
ممنون بابت توجهتون .چی بگم والا.خودمم دیگه تو این راه خسته شدم ایشالا اینبار بشه اگر نشه با خودم عهد ...

عزیزم چه قدر سخت، خیلی متاسفم ولی شک نکن بهترین کارو کردین چیزی نگفتین، چون اون وقت درد زخم زبون و حرفهای ناراحت کننده بیشتر اذیت می‌کرد 

ان شاالله این دفعه همه چی عالی پیش بره

آزمایش های ایمنی و انعقادی دادین؟ به خاطر رماتیسم می پرسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بعد از + شدن، طی 10 روز 7 تا بی بی چک زدم باورم نمیشد آخه، ضمنا دلم خنک شد انتقام گرفتم ازش

فکر کنم من تنها کسی هستم که اصلا بی بی چک نزدم فکر کنم خیلی بی ذوقم😶😶

خدا جونم شکرت...
2720
عزیزم چه قدر سخت، خیلی متاسفم ولی شک نکن بهترین کارو کردین چیزی نگفتین، چون اون وقت درد زخم زبون و ح ...

بله رماتیسمم خاموشه و بابتش دارو استفاده نمیکنم.سه ماه پیش که واسه انتقال مجدد رفتم دکتر مژگان هاشمی فشارکی گفتن باید بخاطر این دوتا سقطی که داشتی بری پیش دکتر زرنانی.منم رفتم و برام ازمایش ایمنی انعقادی بصورت کامل نوشت.ازمایش واسه رماتیسمم هم نوشت که ببینیم در چه حاله .موقع جواب گفت رماتیسمت که خاموشه و مشکلی نیست اما انتی پی تی او بالاست و بخاطر همینه که جنینات رشد نکردن.بعد هم کورتونو سرم ای وی ای جی نوشت.

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2714
ممنون بابت توجهتون .چی بگم والا.خودمم دیگه تو این راه خسته شدم ایشالا اینبار بشه اگر نشه با خودم عهد ...

عزیزم چطوری متوجه شدی بقایا مونده؟

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
دوستان از روز هشت انتقال به بعد میشه با رعایت آرامش روی زمین نشست آخه من چندبار مجبور شدم از رو زمین ...

عزیزم از همون اول هم می‌شد نشست

میشد عادی نماز خوند،راحت دولا راست شد. و... فقط چیز سنگین بلند نکن 😉😉😉😉

چرا بی ذوق آخه  خب الان بخر و بزن تا روز زایمان وقت داری انتقامتو از بی بی بگیری😁😁😁

آره واقعا خوب شد گفتی اگه اینکارو نکنم حسرتش میمونه تو دلم😂😂

خدا جونم شکرت...
عزیزم چطوری متوجه شدی بقایا مونده؟

با سونو.تو اسفند میدونستم بقایا دارم دکترم گفت با پرید دفع میشه منم فروردین پرید شدم و فک کردم که دفع شده اما اردیبهشت پرید شدم و بعد از ۷ روز که پریدم تموم شد همش لکه بینی داشتم رفتم سونو فهمیدن لعنتی دفع نشده همونروز کورتاژ شدم😔😔اخ که چقد سختی کشیدم

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2706