2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817851 بازدید | 669036 پست
کلانتر😂😂😂😂😂 😂 😂  واقعا این خانواده ها فضولی نکنن چه قدر خوب میشه  به خدا هر جا می ...

😂😂😂😂آره به خدا گل گفتي زينب جون

عزيزم يه سوال ديگه من فكر كنم ده روز مونده تا انتقالم ميتونم بادكش گرم رحم و تخمدان انجام بدم؟بادكش لكه بيني نمياره؟اصلا فايده داره؟!

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم

دوستان من صبح خواب دیدم بی بی زدم دوتا خط پر رنگ افتاده تو خواب کلا تو فضا بودم خیلی خوشحال بودم ، بالاخره بی بی مثبت را تو خواب دیدم 😅 امروز روز 12انتقالمه برام دعا کنید

بر یوسف گمگشته زهرا صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان من صبح خواب دیدم بی بی زدم دوتا خط پر رنگ افتاده تو خواب کلا تو فضا بودم خیلی خوشحال بودم ، ب ...

ايشالا كه خوابت به واقعيت تبديل ميشه🙏🙏🙏🙏

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
چقدر شما خوبی زینب جون همیشه به آدم امید میدی. ان شالله خدا بهت عوضش رو بده از دست من که کاری بر نمی ...

عزیزمی

من فقط محتاج دعا هستم و بهترین و ارزنده ترین چیزها همین دعاهاست

آره میشه ولی تعداد جنین های انتقال بستگی به کیفیتشون داره و اغلب جوری انتقال میدن که نتیجه یک قلو بشه

اون بنده خدا تا اونجا که یادم میاد 

دو تا انتقال داده بود، یکیش تقسیم شده بود و شده بود همسان

منم مثل شما اصلا دل ریداکت ندارم

2731
چقدر شما خوبی زینب جون همیشه به آدم امید میدی. ان شالله خدا بهت عوضش رو بده از دست من که کاری بر نمی ...

چه جالب چون منم دلش رو ندارم.به قول تو حتی اگه پنج تا بشه. ایشالا هرچندتاش که گرفت خدا برات سلامت حفظ کنه عزیزم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2738
چه جالب چون منم دلش رو ندارم.به قول تو حتی اگه پنج تا بشه. ایشالا هرچندتاش که گرفت خدا برات سلامت حف ...

منم نه تنها دلشو ندارم خیلی هم دوست دارم بعد از این همه سختی چندتا بچه یکدفعه ای بیاد تو بغلم ، یعنی میشه 

اوه اوه عزیزم شهید شدی که. این عکسا رو نگه دار نی نی به دنیا اومد بزرگ شد نشونش بدی ببینه واسه داشتن ...

من بعدا رو نمیدونم ولی دلم نمیاد بهش بگم چی کشیدم تا به دستش آوردم نمیخوام ناراحت بشه و دلش بشکنه😢😢😢😢 اون که تقصیری نداره

ولی یهو اشکم در اومد واسه تمام این سختی ها

2706