2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812724 بازدید | 668759 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

يعني ميگي شوهرمو مجبور كنم ياد بگيره من ده تا پله رو نرم؟!!! من هيچكس نميدونه دارم انتقال ميدم نه خو ...

آره بابا، خیلی هم دلسوز تر و بهتر میزنه 

به خاطر پله نمیگم گلی، به خاطر اینکه آلودگی هوا هست، و هر روز بری بیرون ممکنه مشکوک بشن

نه هنوز انتقال ندادم چون از بعضيا شنيده بودم ممكنه دچار لكه بيني بشي ترسيدم  اصلا نميدونم وجود ...

وجودش ضرر نداره، حالا گاهی کمک میکنه گاهی نه

اگر prp کنی دو روز قبل از انتقال دیگه اجازه نزدیکی نداری

2728
شوهرت یا بگیره بزنه بهتره،برای من که شوهرم می زد ،تومسیر آی وی اف یادگرفت تزریقات ر   خودمم می ...

درود بر تو دوستم،👏👏👏👏👏👏👏💪💪💪💪 خداییش تو با سن من هنوز میترسم بزنم🙈🙈🙈

فقط یه چیزی آنتی بیوتیک ها رو هیچ وقت تو خونه نزنین

حتما یه درمانگاه یا بیمارستان مجهز باید زد، به خاطر احتمال واکنش حساسیت

گلم لانه گزینی یه فرایند هست که از 6 روز بعد از لقاح شروع میشه و تا ماه سوم بارداری ادامه داره، پس ت ...

الهی فداتشم که انقدر کامل و با صبر و حوصله جواب میدی عزیزدلم🤗🤗🤗🥰🥰کامل متوجه شدم 

😅😅😅مرسي از اين همه راه بهترينش اينه همسرم بزنه اگه نشد آروم پله هارو بايد برم مادرشوهرم كلانتر ...

کلانتر😂😂😂😂😂 😂 😂 

واقعا این خانواده ها فضولی نکنن چه قدر خوب میشه 

به خدا هر جا میشینی بلند میشی فقط از احترام به والدین میگن، این خوبه 

ولی تو رو خدا به همین اندازه هم روش های تعامل با فرزند و عروس یادشون بدن ضرر نداره، معلوم نیست کی باید اینا رو بگه

دفعه اول انتقال ، آزهای ایمنی انعقادی رو نداده بودم. بتام بالاتر از این بارم بود.ده هزار و سی هزار. ...

ممنون دوستم از راهنماییت🌹

شنبه میرم مطب با آزمایشم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..
عزیزم ان شاالله داره خوبش هم داره عزیزم اوایل تاپیک یه خانمی مشکلشون مثل شما بود، دفعه اول خدا بهشو ...

چقدر شما خوبی زینب جون همیشه به آدم امید میدی. ان شالله خدا بهت عوضش رو بده از دست من که کاری بر نمیاد برای جبران محبتت. 

ان شالله خدا برای من هم خیر رو تو بچه دار شدن میبینه و بهم یه دوقلوی گوگولی میده. 

راستی میشه به دکترم بگم برام بیشتر از دو تا جنین انتقال نده؟ من اصلا" دل ریداکت کردن ندارم. 5قلو هم بشه استقبال می کنم ولی بهم بگن ریداکت کن خیلی عذاب می کشم. 

2706