2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811349 بازدید | 668719 پست
زینب جون دوباره الان لک دیدم 😞😞😞😞ناراحتم میکنه این لک ها

آره لک خیلی رو اعصاب میره، چاره جز کم کردن تحرک و بالا بردن دوز پروژسترون و کم یا قطع کردن ضد انعقاد ها نداره 

و جلوگیری از يبوست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه لانه گرینیه چرا بازم هست دیروز هم بود بعدش نبود الان دوباره هست😞😞😞ماه قبل ۲۲ پری شدم ، الان م ...

گلم لانه گزینی یه فرایند هست که از 6 روز بعد از لقاح شروع میشه و تا ماه سوم بارداری ادامه داره، پس تهاجم سلول‌های تروفوبلاستی یا پیش ساز جفت به عروق رحم تو این مدت هست، حالا برای بعضیا منجر به لکه بینی میشه

و چون ما ivf کردیم و با دارو ضخامت بالا رفته، و پروژسترون از بیرون دریافت میکنیم و داروهای ضد انعقاد، پس هیچ وقت مثل بارداری طبیعی نیست، چون این اتفاقات در بارداری طبیعی مختص بدن هر فرد رخ میده اغلب لک نداریم و هماتوم، 

ولی ما اغلب لک یا حتی خون ریزی شدید داریم، پس جای نگرانی نیست 

تو بارداری طبیعی و بدون دارو هم خیلی از لک نباید ترسید فقط خون ریزی قرمز علامت خطر هست و سقط ولی برای ما حتی با خون ریزی هم نمیشه گفت خدای نکرده سقط چون بالانس بدن دستکاری شده

دوستم مال منم فکر کنم خیلی بالا باشه،برم خونه دقیقشو میگم. منم انتقال دارم این ماه خیلی استرس گرفتم ...

خوب عزیزم دکترت چی‌گفت واسش؟

من نمیدونم دلیل چی میشه.

من بار قبلم مثبت شدم.

اما بعدش براش مشکل پیش اومد.

نمیدونم دلیلش چی بوده دقیقا.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
من که به بی بی چک آلرژی پیدا کردم انقدر زدم و منفی بود. دیگه نمیخوام بخرم تا ان شالله بعد انتقالم آز ...

منم بعد از + شدن، طی 10 روز 7 تا بی بی چک زدم باورم نمیشد آخه، ضمنا دلم خنک شد انتقام گرفتم ازش

خانمها من روز هشت انتقالم بی بی زدم منفی بود یعنی دیگه امیدی نیست فقط لطفا حقیقت رو بگید امیدواری ال ...

عزیزم عزیزم چرا آخه این کارو کردی

آخه خودت رو ماکروفر در نظر گرفتی

بابا من بتام روز 15 تازه 500 بود، یعنی اگر روز 8 حتی آز خون هم میدادم منفی میشد، بعد دیگه چه توقعی هست از بی بی چک با ادرار🤔🤔🤔🤔🤔

عزیزم کل این دو هفته رو بزن به سرخوشی، بگو هر چی جواب آزمايش هست مهم نیست، مهم اینه شما مامان هستی و چند تا جنین تو رحمت هست 😍😍😍😍

به سلامتی فکر کنم دوقلوداریا پس فکر کنم یکباره ساک و قلب را با هم ببینی هرجا میری، یک دکتری برو ...

سلامت باشی عزیزدلم. به امید خدا. من خوزستانم. نمیدونم کی برم...دکتزم گفت بتای بالای 2000ساک باید دیده شده ولی من میگم بذارم هفته ای دیگه برم نمیدونم 

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
من نمیدونم حرفم شعاره یا نه ولی ان شالله خودم به انتقال برسم میخوام قشنگ صبر کنم تا موعدی که دکتر گف ...

نه گلم شعار نیست، حتما هم میتونی، منم مثل شما بودم فقط دو روز زودتر آز دادم، به جای روز 17،روز 15

خیلی از بی بی چک لعنتی بهتر بود

خوب عزیزم دکترت چی‌گفت واسش؟ من نمیدونم دلیل چی میشه. من بار قبلم مثبت شدم. اما بعدش براش مشکل پی ...

یعنی با igg بالا مثبت شدی؟

کل آزمایشامو دادم بهشون هیچی نگفتن

اینسری برم میگم حتما 

چه موقع قبل انتقال دارو خوردی؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..
خانمها من روز هشت انتقالم بی بی زدم منفی بود یعنی دیگه امیدی نیست فقط لطفا حقیقت رو بگید امیدواری ال ...

من روز 13انتقالم بی ب چک زدم کمررنگ افتاد. روز 8خیلی زوده چرا این کارو کردی. هنوز زوده برا وارد شدن هورمون به خون

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
2706