2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802323 بازدید | 668359 پست
نه مطمئن نیستم دفعه پیش سه تا انتقال دادن بعد دکتری که پیشش میرفتم گفت نمیدونم چرا سه تا انتقال دادم ...

کاشکی دو بسته دوتایی میکردن اینطوری اگه انتقال ندن فریزشم نکنن حیفه، پانکچر به این راحتیا نیست که هر یه دونه جنین برای ما کلی ارزش داره

برای منو این سری بسته سه تایی کردن ولی خب معلوم نیست چندتاش بلاست بشه خدا میدونه

انشاالله که انتقالت مثبت بشه عزیزم درکت میکنم منم همه ی این استرسا رو تجربه کردمو میکنم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم اگه دو سه قدم راه برم یه بطری کوچیک آب معدنی رو میخورم اما بدبختیم اینه که تو پیاده روی به ش ...

خواهر منم خیلی زرنگ نبودم رفتم ست ورزشی خریدم به خودم انگیزه دادم، واسه ذوق اونها هم شده بود میرفتم😂😂😂😂 این قدر خوب بود، مثل روزایی که اسکاچ نو میخری و کلی ظرف میشوری🙈🙈🙈🙈

2720
وای دقیقا میگم ما تو ساختمونمون باشگاه داریم مربی هم داده ولی من کلا ۲بار رفتم فک کن چقدر تنبل  ...

چی کار کنم ماهیتابه بیارم یا نه😂😂😂😂🍳🍳🍳🍳 

قیافشو ببین هم داغه هم درد داره، از آنا جون گرفتم

آره گلم این قدر خوبه که نگو، من گونال میزدم دکترم فکر می‌کرد دور نافی ها درد داره میگفت آخی گناه دار ...

ممنون از انرژی مثبتتت واقعااااا دلمو اروم کردی ولا خدا عمرباعزت بهت بده

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
آفرین تلنگر رو خوب اومدی  همش دنبال یه لغت مناسب برای این شرایط بودم

😉😉

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
من ماساژ ندادم راستش 

منم‌نمیدمش‌میرستم واسه ترزیق امپولا خوب نباشه ی وقتی

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
2714
سلام من سه انتقال ناموفق در مرکز امید ویکی با دکتر نصر داشتم البته سومین انتقال درامید با دکتر آقا ح ...

عزیزم سلام 

خیلی متاسفم بابت این همه سختي و سقطی که داشتین

گلم به نظرم حتما آزمایش های ایمنی و انعقادی رو انجام بده

اگر مشکلی نداشتی که هیچی ولی اگر مشکلی بود آقاحسینی بهتره واسه شما چون به ایمنی و انعقادی، اعتقاد داره ولی نصر نه

گلم تا حالا prpو هچینگ جنین هم انجام دادین؟ 

چی کار کنم ماهیتابه بیارم یا نه😂😂😂😂🍳🍳🍳🍳  قیافشو ببین هم داغه هم درد داره، از آنا جون گ ...

😂😂😂😂😂😂

وای خدا چقد خندیدم دختر،عاشق تعبیرت شدم اسکاچ!!! ست هم بخرم نهایتا دوروزه! مثل بچگی هام که کفش میخریدم شب اول میذاشتمش بالا سرم میخوابیدم، اما از فرداش کم مونده بود کفش هام رو تو کوچه دربیارم

😂😂😂😂😂😂

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
چی کار کنم ماهیتابه بیارم یا نه😂😂😂😂🍳🍳🍳🍳  قیافشو ببین هم داغه هم درد داره، از آنا جون گ ...

آخ آخ توشون نیمرو هم هست، معلومه حسابی داغه 

😂😂😂😂😂😂

😂😂😂 😂😂😂 وای خدا چقد خندیدم دختر،عاشق تعبیرت شدم اسکاچ!!! ست هم بخرم نهایتا دوروزه! مثل بچگی ...

خخخخخخخخخ خب یه روز شلوار، بخر، دو روز بعد سوییشرتش رو بخر، دو روز بعد کفش😁😁😁😁

ان شاالله که بعدش عادت میکنی 

فقط روزهایی که هوا آلوده میشه تو خونه پیاده روی کن

راستی من برنامه قدم شمار و کالری سوزی داشتم خیلی انگیزه میداد، روی ترازو دیجیتالی هم وزن میکردم که کوچکترین کاهش وزن بهم انگیزه بده

گاهی هم جایزه پیتزا میخوردم 🙈🙈🙈🙈 شکمو هم نیستم

من فقط آی جی جی ام مشکل داشت ۲۶ بود. فک‌کنم باید نهایت ۱۳ میبود. قبل انتقال بهم ب ۶ و ب ۱۲ دادن. و ...

دوستم مال منم فکر کنم خیلی بالا باشه،برم خونه دقیقشو میگم.

منم انتقال دارم این ماه خیلی استرس گرفتم

یعنی باعث میشه انتقال منفی بشه؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..
خخخخخخخخخ خب یه روز شلوار، بخر، دو روز بعد سوییشرتش رو بخر، دو روز بعد کفش😁😁😁😁 ان شاالله که بعد ...

باشه عزیزم چشم سعی خودمو میکنم. وای خدا مثل خواهر من هستی اونم جایزه برا خودش خوراکی میخره یا میره کافی شاپ یا رستوران، همه جایزه هاش به خودش خوراکیه. زمان دانشجوییش هم اگه یه امتحان رو خراب میکرد بازم به خودش جایزه میداد تنهایی میرفت رستوران!!!!!!

اصلا هم شکمو نیستی! پیتزا و پفک و ... 😁😁😁

2706