2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811413 بازدید | 668719 پست
مرسی عزیزم دعا کن قلبشم تشکیل بشه

انشاالله عزيزم قلب نازش هم تشكيل ميشه و ١٢٠ سال ميتپه 😘🤲🏻

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
وای نمی دونی چه عجوبه ایه که هیچ حرفی و قبول نمی کنه همه چی و سرچ می کنه تطلاعات کامل میگیره همه دکت ...

درست میشه از این دعواهای الکی همه دارن هیچ کس هم به خاطرش کل آیندشو به هم نریخته. نگران نباش. 

دکتر من مرد راه نمیده تو مطب اولش به نظرم بد بود ولی الان راضیم چون هر چی دلم بخواد از طرف دکتر بهش میگم اصلا" هم عذاب وجدان ندارم چون اگه این کارو نکنم جدی نمیگیره موضوع رو بعد سه ماه و خورده ای اقدام همش دلم شور میزد انگار از اول می دونستم یه خبری هست گفتم میخوام برم دکتر تو هم برو گفت ول کن بابا یه سال وقت داریم بعد الکی گفتم زنگ زدم به خانم دکتر گفته تو سی سالته اصلا" وقت نداری یه سال صبر کنی و چهار تا چیز دیگم گفتم از طرفش ترسید گفت پس برو من هم اگه تا سه چهار ماه دیگه باردار نشدی میرم آزمایش گفتم خانم دکتر گفته باید بیای بدون آزمایش شوهرت هم اصلا" راهت نمیدم :)) بعد هول افتاد آزمایش بده که باز نرفت دیگه رفتم دکتر خود دکتر زنان آزمایش اسپرم هم براش نوشت گفتم باید بری که دیگه رفت و متاسفانه نتیجه بد بود از اون به بعد هم هی اینطوری هولش انداختم که پیگیر باشه وگرنه اگه به اون باشه هنوز هم میگه طبیعی میشه تو عجولی. میگه ما زمان تخمک گذاری ها کم اقدام کردیم با آزواسپرمی باز هم فکر می کنه ایراد از اشتباه ما تو اقدامه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم هفته قبل رفت سونوی NT خداروشکر

شکر خدا

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2728
سلام‌ممنونم زینب..من از قلمی ها سینال اف داده درجه شم سر ۳۶تنظیم‌میشه از امروز تا شنبه باید برنم مست ...

عزیزم به سلامتی، اصلا نترس چون واقعا سخت نیست زدنش فقط اولین دفعه آدم می‌ترسه بعدش میگی کاش همه آمپولا این جور بودن

سلام بچه ها منو یادتونه شهریور رفتم‌بردی سیکل میکرو ولی نشد،روز اول مری هفتا فولیکول داشتم ولی موقع ...

یعنی هیشکی پیام‌منو ندیده ی جوابی بده با کسی نبوده با این شرایط من؟

خدا ب همه نینی بده ب منم بده ب حق حضرت رقیه ی صلوات برای باردار شدن همه و من
@زینبی_بابا    دکتر ایمونولوژ به خاطر  pt بالا من رو ارجاع داد به متخصص خون .میشه یک ...

عزیزم PT یعنی protrombin time یعنی زمانی که بخش پلاسمایی خون لازم داره تا لخته بشه 

حالا مقادیر زیادش علت های مختلفی داره که باید حتما بررسی بشه و بفهمن علت چی هست تا خدای نکرده اثر منفی روی انتقال نداشته باشه

عزیزم به سلامتی، اصلا نترس چون واقعا سخت نیست زدنش فقط اولین دفعه آدم می‌ترسه بعدش میگی کاش همه آمپو ...

جدی میگی خدا کنه ولا..

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
عزیزم به سلامتی، اصلا نترس چون واقعا سخت نیست زدنش فقط اولین دفعه آدم می‌ترسه بعدش میگی کاش همه آمپو ...

زینب جان راستی من‌امپول میخوام اطراف ناف بزنم شبها شکمم‌با روغن سیاه دانه ماساژ بدم مشکلی نداره؟؟؟

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
جدی میگی خدا کنه ولا..

آره گلم این قدر خوبه که نگو، من گونال میزدم دکترم فکر می‌کرد دور نافی ها درد داره میگفت آخی گناه دارین شماها، بهش گفتم خیر ببینی هر چه قدر جا داره فقط دور نافی بده چون بهترین نوع آمپول هست

حالا امروز خودت تجربه میکنی، منم مثل شما میترسیدم ولی بعد از اولین تزریق خود بخود میخندی 

2706