2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813168 بازدید | 668779 پست
سلام عزیزم یه سوال من شوهرم مورفو صفره تحرک آ صفره تحرک بی ۳۰ میخوام میکرو کنم  به پیشگهاد خو ...

عزیزم طبق استانداردهای انتقال جنین تو ایران میذارن حداقل دو تا، اگر طبق قوانین اروپا و آمریکا باشه که فقط یکی در هر انتقال

برای انتقال اول اصلا هچینگ و کارهای این مدلی پیشنهاد نمیشه، حتی آزمایش های ایمنی و انعقادی هم چون اعتبار ندارن برای دفعه اول اصلا نیاز نیست

این که بلاست بذارن یا سه روزه باز به تشخیص دکتر ربط داره

و اینکه فریز یا فرش به شرایط رحم و جنین ها و هايپر شدن و نشدن مرتبط هست

یعنی واقعا فرش اینطوریه ؟همون روز تخمک کشی انتقال میدن؟

نه گلم اون زیفت هست که روز تخمک کشی با عمل لاپاراسکوپی تو لوله رحم جنین رو انتقال میدن و کاملا منسوخ شده به هزاران دلیل

حداقل دو روز رو دیگه صبر میکنن بعد انتقال فرش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آزمایش اول 1935 آزمایش دوم نوشته5000 <......نمیدونم کی برم سونو آخه شهرستان خودمون سونو واژینال ن ...

گلم 30 روز بعد از انتقال میشه سونو واژینال رفت ولی فکر کنم 37 روز بعدش با سونو شکمی هم بشه قلب رو دید فقط دستگاه باید عالی باشه و گرنه الکی استرس میدن 

2728
سلام دوستان من برای آی وی اف پانکچر شدم از ۱۵ تا تخمک ۱۰تاش جنین شد. فقط دوتاش کیفیت داشت یکیشو گفت ...

سلام عزیزم اصلا این جور نیست، خیلیا یا یه جنین مامان شدن

حتی با یه جنین دوقلو گیرشون اومده، از رحمت خدا تا امید نباش، به تعداد ربطی نداره 

سلام بچه ها من این ماه یک هفته یعنی از ۲۰سیکل تا ۲۸سبکل انتی بیوتیک خوردم براب عفونتم..دیروز این بی ...

عزیزم مبارکههههههههه 💃 💃 💃 💃 💃 💃، این کار انگشت‌های ناز و کوچیک نی نی هست 

معجزه خدا برات اومده خیلی ما رو دعا کن، خیلی

ان شاالله به سلامتی بغلش کنی 😍 😍 😍 😍 

سلام زینبی بابا یادتونه منو...دیروز فهمیدم اونا سرمهای ای وی ای جی  رو باید تو یک وعده میزدم .خ ...

سلام عزیزم واقعا بهت حق میدم ناراحت باشی و علت سوال دوم رو هم نمیدونم 

یعنی چی بلاست نشدن ولی انتقال میدن؟ متوجه این قسمت نشدم

سلام عزیزم واقعا بهت حق میدم ناراحت باشی و علت سوال دوم رو هم نمیدونم  یعنی چی بلاست نشدن ولی ...

اصلا بلاست نکردن بهم گفتن ازمایشگاه گفته نمیشه بلاست کرد همون سه روزه انتقالش میدن

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

سلام بچه ها منو یادتونه شهریور رفتم‌بردی سیکل میکرو ولی نشد،روز اول مری هفتا فولیکول داشتم ولی موقع پانکچر دوتا فولی گفتن رسیده و اونم پوچ،اون ماه ده روز زودتر پری شدم، اول مهر شدم، ولی ازون موقع تاحالا پری نشدم، اصن نمیدونم چ کنم، بیبی زدم ت و این هفته س تا مثبت شد مارو روژان،هاله کمرنگ ولی صورتی، بقیه بیبی مارک وندفو و رز منفی شد، از دادم دیروز بتا ۲.۱ بودو منفی، الان دو روزه سینه هام کمی درد دارن . اصن نمیدونم چمه، یعنی بخاطر داروهای میکرو اینجوری شدم؟ اونا ک مال اواسط شهریور بودن لامصبا، اگه کسی مث من بوده بگین چیکار کردین خواهشا

خسته شدم . قبل میکرو هم پریم‌سر وقت میومد ۲۸ روزه

خدا ب همه نینی بده ب منم بده ب حق حضرت رقیه ی صلوات برای باردار شدن همه و من
عزیزم سلام به سلامتی  راستش من گونال اف از نوع قلمی داشتم و درجاتش 12.5 تایی زیاد میشد خودشون ...

سلام‌ممنونم زینب..من از قلمی ها سینال اف داده درجه شم سر ۳۶تنظیم‌میشه از امروز تا شنبه باید برنم مستقیم اطراف ناف ب منم یاد دادن‌ولی من دلشو ندارم بزنم..گونال هم واسه یکشنبه سه تا زیر جلدو تو بازو..دوشنبه نوبت سنو...ان شاالله بادلت پاکت دعاکن کیفت جنین ها خیلی خوب باشه

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
عزیزم گاهی بهتره گاهی نه بستگی به نظر دکتر داره ولی در کل الان به این نتیجه رسیدن هر چی جنین زودتر ...

ممنونمممممم زینب جان

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
2706