2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812260 بازدید | 668733 پست
مشکلتون چیه که تا بعد زایمان باید بزنی؟من مشکلم انتی پی تی او هستش نمیدونم چرا باید بزنم .شنبه انتقا ...

Mthfr مشکل داشت ..پس شاید شما تااخرش لازم نداشته باشی.نفسی ۸ هفته زده فقط

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
فکر میکردم فقط من اینطوریم.آب میبینم غصه ام میشه اما چاره ای نیست فکر کنم آب طعم دار باید بخوری.یا ...

آره باید هرجور شده خورد

میبینی عزیزم ماها که باید آب زیاد بخوریم از آب فراری هستیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستم خوراکی وغذاچی بخورم.پنج انگشت خوبه؟

عزیزم من زیاد سر در نمیارم از تغذیه قبل و بعد انتقال.چون خودم همه چی میخوردم.زینبی جون بیاد راهنماییت میکنه 😘

خیلی خوبه که کسی خبر نداره.اینجوری باید استرس استرس بقیه رو هم داشته باشیم. ایشالا که نی نی ها میچسب ...

🙏🙏🙏🙏

به زودی تو امضام از معجزه خدا واسه نی نی دار شدنم مینویسم  ...  معجزه شد خدایا شکرت معجزه ای که منتظرش بودم اتفاق افتاد🙏
2728
چه حوصله اي داري سارا جون ميري درمانگاه ، من همه آمپولهاي آي وي اف رو خودم ميزدم فقط پروژسترون رو هم ...

اره سخته..کاش بتونم منم یاد بگیرم خودم بزنم.تازگی ها درمانگاه هم میرم پر از مریضهای انفلوانزاییه همیشه.میترسم ازشون بگیرم ..برم تو نت سرچ کنم چندتا فیلم تزریق ببینم بلکه خودم بزنم.

لا مصب مثل زهر میمونه.درد داره ولی عادت میکنی بعدها دردشو نمیفهمی .منتظر کبودیهای این چنینی هم باش د ...

سارا جون چقدر پایین زدی، من انوکسا داشتم بعداز انتقال دور نافم میزدم برای شما خیلی فاصله داره

هفته ی اول کبود نمیشد جاش ولی هفته ی دوم چرا

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
وای یا خدا چه مدته میزنی...اخه میدونی چیه شوهرم زیاد موافق ای وی اف نبود وقتی این بلاهارو سر خودم می ...

از روز انتقال میزنم هرروز.نزدیک دوماهه فعلا..همسرمنم غصه میخوره..هرسری میرم دکتر میگه بگو تا کی باید اینو بزنی..بگو قطع کنه ..سخته..خدا خودش کمکمون کنه تا اخرش

اره سخته..کاش بتونم منم یاد بگیرم خودم بزنم.تازگی ها درمانگاه هم میرم پر از مریضهای انفلوانزاییه همی ...

عزيزم اصلا كار خاصي نداره انوكسا كه خيلي راحته زدنش خيلي آروم سوزن رو فرو كن داخل شكمت بعد هم سرش رو فشار بده تا مايعش خالي بشه . حتما ميتوني خودت بزني .

سارا جون چقدر پایین زدی، من انوکسا داشتم بعداز انتقال دور نافم میزدم برای شما خیلی فاصله داره هفته ...

نه پایین نزدم.این کبودیا داره میریزه پایین .خیلی بیشتر بود.حالا کشیده شده..این طرف شکمم امروز کبود شد.😖

ببین میشه به بازو هم زد دیگه؟شنیدم بازو بیشتر کبود میشه!درسته؟

بچه ها من امروز یه کشفی کردم. خودم شیر خوردن برام سخته. عصری دوغ درست کردم خوردم. کلی با این کشف جدیدم مشعوف شدم😁 دیدم شما هم اب خوردن براتون سخته ، گفتم بگم بهتون. 

آلودگی هوا رو اعصابمه . امروز  سرکار نرفتم.  بقیه روزا رو چه کنم ؟ 😭😭😭😭

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
عزيزم اصلا كار خاصي نداره انوكسا كه خيلي راحته زدنش خيلي آروم سوزن رو فرو كن داخل شكمت بعد هم سرش رو ...

انوکسانو خودم میتونم بزنم.این پروژسترونه رو میترسم بدم شوهرم بزنه فلجم کنه 😂

بچه ها من امروز یه کشفی کردم. خودم شیر خوردن برام سخته. عصری دوغ درست کردم خوردم. کلی با این کشف جدی ...

دوغ بی نمک خوبه ...

اره خیلی کثیفه هوا.واسه باردارها خوب نیست اصلا..خداکنه یه بارونی بزنه زودتر ، بشوره ببره الودگی رو 

انوکسانو خودم میتونم بزنم.این پروژسترونه رو میترسم بدم شوهرم بزنه فلجم کنه 😂

نه اون هم اصلا كاري نداره ، من كه اون دو بار رو كه خودم زدم والله هواگيري هم نكردم . 😂😂😂 چرا به جاي آمپول شياف استفاده نميكني ؟ البته من خودم از شياف خيلي بدم ميومد ترجيح ميدادم درد آمپول رو تحمل كنم .

نه اون هم اصلا كاري نداره ، من كه اون دو بار رو كه خودم زدم والله هواگيري هم نكردم . 😂😂😂 چرا به ج ...

یه خرده امیدوارشدم بس به خودم 😂 امتحان میکنم فردا .

دکتر گفت شیاف اثرش کمتره.امپول قوی تره.تا هفته ۱۴ امپولشو باید بزنم 😖

2706