2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813096 بازدید | 668776 پست
لا مصب مثل زهر میمونه.درد داره ولی عادت میکنی بعدها دردشو نمیفهمی .منتظر کبودیهای این چنینی هم باش د ...

مشکلتون چیه که تا بعد زایمان باید بزنی؟من مشکلم انتی پی تی او هستش نمیدونم چرا باید بزنم .شنبه انتقال دارم ولی دکتر گفت بعدن هم باید بزنی

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

@زین    

سلام.عزیزم.خوبی چ خبر؟پسرت چطوره؟بهتره انشاءالله؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تماس نگرفتی با دکترت تا پروژسترون را بیشتر کنه ؟ ان شاالله فردا با جواب مثبت هم خودت و هم ما ر ...

چرا اضافه کردم فایده نداشت سری قبل همین موقعها که زمان پریودم بود اینطوری شدم ، دیگه لکه بینی نیست پریوده ، تو اینهمه انتقال استاد شدم ☺ 

اگر وقتی پانکچر میکنن تعداد تخمک زیادی ( حدودا بیشتر از ۱۰ تا ) بوجود بیاد هایپر میشه آدم نمی دونم ...

که اینطور فکر میکردم ربط داره 

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2728
باور کن بیشتر مشکلات ما از همین آب نخوردنه 

موافقم، من تابستونم تشنم نمیشه، آب عالیه برای بدن سم زدایی میکنه حیف اهلش نیستم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
دوستان جواب منم بدین چی بخورم قبل پانکچر و بعدش؟ چطور بدونم هایپر شدم یا نه؟ 

من یه ماهو نیم قبلش پودر اینوفولیک خوردم و ویتامین ای، چهارمغز با عسل، خرما، اینارو خوردم

بعدشم که هایپر شدم بهم دارو دادن البته آمپول بیشتر، فقط همون روز اول سفیده تخم مرغ آبپز خوردم یه 5-6تا بیشتر نتونستم، دوغ، گوجه ی نمک زده، هرچند تا یه هفته اذیت شدم ولی بعدش خوب شدم خداروشکر

دکتر بهتون میگه احتمال هایپری هست یا نه، من هر دو پانکچرم تخمکام زیاد بود هایپر شدم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
چه دل و جراتی داری ماشاء الله 😁  من نه خودم جرات میکنم بزنم نه شوهرم.هرروز هلک هلک پا میشم می ...

چه حوصله اي داري سارا جون ميري درمانگاه ، من همه آمپولهاي آي وي اف رو خودم ميزدم فقط پروژسترون رو همسرم ميزد كه اون رو هم يكي دو بار مجبور شدم خودم توي آينه بزنم ، كاري نداره من قبلش هم اصلا هيچ آمپولي نزده بودم توي اين راه ياد گرفتم .

نه گلم بعد از لکه بینی نرفتم، خواستم برم که تهوع های شدید شروع شد، دوباره خواستم برم که طول سرویکس ک ...

سلامممم ب همه خوبین...سلام‌زینب جان..من امروز رفتم دکتر به دکتر گفتم میخوام ای وی اف کنم گفت چرا ای یو ای ادامه نمیدی گفتم‌دیک نمیتونم وقتم خیلی هدر رفته‌‌ سپردم ب خدا میخوام ای وی اف کنم گفت شاید با ای وی اف هم باردار نشدی گفتم سپردم ب خدا همچی رو...از فردا امپوهای نزدیک ناف دارم شوهرم میزنه برام ولی فردا میرم‌مطب‌میزنم چون این امپول سرنگ از این درجه دارها هست سر ۳۶ باید تنظیم بشه مال شماهم‌اینطوری بود؟؟؟؟ چهارشنبه پنج شنبه وجمعه ازاین میزنم..یکشنبه هم سع تا امپول گونال تو بازو میزنم زیرجلدی دوشنبه هم میرم سنو@زینبی_بابا   ...

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
ممنونم گلم ولی خیلی نگرانم که دو روز دیگه ازمایش بدم و روند بتا باید بالا رفته باشه.احی دعام کن..

اصلا نگران نباش،به رحمت خالق اون مخلوق توشیکمت انقدراعتماد داشته باش که اصلا کوچکترین نگرانی ای سمتت نیاد.ان شاالله هشت ماه دیگه یه نی نی سالم وصالح توبغلته

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
اوه اوه عزیزم شهید شدی که. این عکسا رو نگه دار نی نی به دنیا اومد بزرگ شد نشونش بدی ببینه واسه داشتن ...

😆 اره فکر خوبیه ..خداکنه که حالا قدرشناس باشن این نی نی های نازدار 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
اصلا نگران نباش،به رحمت خالق اون مخلوق توشیکمت انقدراعتماد داشته باش که اصلا کوچکترین نگرانی ای سمتت ...

برای مادر شدنت حمد و صلوات خوندم..قوربونت برم

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
اخی..ساراجونم چقد کبودشدی😕من انوکسا میزدم اونم.تا هفته 8..دبگه اخریا یکم کبودمیشد ولی نه اینجوری سی ...

قربونت برم

اره منم دو روزه میزنم اینجوری کبود میشه.انگار دیگه دورنافم اشباع شده از این تزریق ها...باید تا اخر تیر سال دیگه بزنم هرروز 😖

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2706