2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802089 بازدید | 668352 پست
سلام عزیزم  فداااات که هنوز به یادمی عزیزم ... اره چون جنین هام تموم شد .دوباره باید پانکچر ک ...

ان شاء الله که این سری همه چیز به خوبی و خوشی پیش میره عزیزم..فقط استرسو از خودت دور کن و باارامش و امید و توکل به خدا شروع کن ..من دلم روشنه برات که جواب میگیری این دفعه.

من انتقال دومم مثبت شد خداروشکر وباردارم.ان شاء الله قسمت خودت یه بارداری راحت و شیرین و بی دردسر 😘😘 امشب قران خوندنی حتما یادت میکنم 😍

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
الان دیدم چقدر خنگ شدم . تیکر داری  عزیزم مبارکت باشه  خدا رو هزاران هزار  مرتبه ش ...

❤❤❤ ممنون از محبتت ...حتما اگه قابل باشم دعا گوی همه منتظرها هستم ❤❤❤

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
ممنون لی لا جون دعاها و حرفای شما دلگرمم میکنه چون غیر از خودمو شوهرم هیچکس خبر نداره

خیلی خوبه که کسی خبر نداره.اینجوری باید استرس استرس بقیه رو هم داشته باشیم. ایشالا که نی نی ها میچسبن به دلت عزیزم که دیگه همه از تپلی شکمت خبردار شن عزیزم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
من مثل سری قبل شدم و از روز دهم به ترشح قهوه ای و بعدش خونریزی افتادم ،  فردا آزمایش رو برای قط ...

عزیزم تماس نگرفتی با دکترت تا پروژسترون را بیشتر کنه ؟ ان شاالله فردا با جواب مثبت هم خودت و هم ما را سورپرایز می‌کنی 

بر یوسف گمگشته زهرا صلوات
لا مصب مثل زهر میمونه.درد داره ولی عادت میکنی بعدها دردشو نمیفهمی .منتظر کبودیهای این چنینی هم باش د ...

اوه اوه عزیزم شهید شدی که. این عکسا رو نگه دار نی نی به دنیا اومد بزرگ شد نشونش بدی ببینه واسه داشتنش چه سختی هایی کشیدی.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
لا مصب مثل زهر میمونه.درد داره ولی عادت میکنی بعدها دردشو نمیفهمی .منتظر کبودیهای این چنینی هم باش د ...

اخی..ساراجونم چقد کبودشدی😕من انوکسا میزدم اونم.تا هفته 8..دبگه اخریا یکم کبودمیشد ولی نه اینجوری سیاه بشه دیگه...وااای تااخر باید داشته باشی گناه داری خب😫

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

وای یا خدا چه مدته میزنی...اخه میدونی چیه شوهرم زیاد موافق ای وی اف نبود وقتی این بلاهارو سر خودم میارم خیلی بدش میاد و ناراحت میشه جواب اونو چی بدم تازه یه روزه زدم اصلنم نمیدونه قراره این امپولو بزنم فک میکنه فقط یه پروژسترونه😣😣

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2706