2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802375 بازدید | 668359 پست
.سلام عزیزم  منم تو یه ساختمان با جاری و مادرشوهرم .اولین بار امپولام رو کسی میومد میزد ...

سلام دوستم ممنون بابت راهنماييت

آره منم بايد همينكارو بكنم وگرنه مادرشوهرم ولم نميكنه😢

اميدوارم همگي به زودي دامنمون سبز بشه و راحت شيم از اينهمه استرس 🙏

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه درمونگاه یا بیمارستانی هست که پله نداره،  ده تا پله خونتون رو هر پله رو خیلی ارووووم برو. ی ...

😅😅😅مرسي از اين همه راه

بهترينش اينه همسرم بزنه اگه نشد آروم پله هارو بايد برم

مادرشوهرم كلانتر محله امكان نداره متوجه نشه😕

باشه دوستم خیلی ممنون.به نظرتون چیکارکنم که مثبت بشم.چی بخورم سردمزاجم هستم

عزیزم استرس نداشته باشی فقط حله همه چیز.داروهاتم سروقت استفاده کن .مثبتی ان شاء الله این دفعه😍

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2456
بستگی به بدنت داره. من کلا پوستم حساسه. انتقالم بخاطر نزدیکی و لکه بینی کنسل شد. تازه بار دوم دکتر گ ...

منم از همين احتمالات ميترسم 🙄

شوهرت یا بگیره بزنه بهتره،برای من که شوهرم می زد ،تومسیر آی وی اف یادگرفت تزریقات ر   خودمم می ...

چه دل و جراتی داری ماشاء الله 😁 

من نه خودم جرات میکنم بزنم نه شوهرم.هرروز هلک هلک پا میشم میرم درمانگاه 😖

شوهرت یا بگیره بزنه بهتره،برای من که شوهرم می زد ،تومسیر آی وی اف یادگرفت تزریقات ر   خودمم می ...

يااااا ابوووولفضل من كه خودم اصلا جرئت ندارم🤣🤣🤣🤣همون بايد همسرمو مجبور كنم ياد بگيره😆

سلام عزیزم ان شاالله که این دفعه مامان میشی گلم

سلام زینب جون ممنونم از دعای خیرت

به زودی تو امضام از معجزه خدا واسه نی نی دار شدنم مینویسم  ...  معجزه شد خدایا شکرت معجزه ای که منتظرش بودم اتفاق افتاد🙏
2714
به سلامتی انشالله عزیزم.ایشالا که همین بار مامان میشی ساناز جون

ممنون لی لا جون دعاها و حرفای شما دلگرمم میکنه چون غیر از خودمو شوهرم هیچکس خبر نداره

به زودی تو امضام از معجزه خدا واسه نی نی دار شدنم مینویسم  ...  معجزه شد خدایا شکرت معجزه ای که منتظرش بودم اتفاق افتاد🙏
😅😅😅مرسي از اين همه راه بهترينش اينه همسرم بزنه اگه نشد آروم پله هارو بايد برم مادرشوهرم كلانتر ...

آخه مسئله اینجاست که سختی ها و استرس ها و سرکوفت هارو ما میشنویم و میکشیم اونوقت بچه که به دنیا میاد، بچه رو مال خودشون میدونن. خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه که دیگه استرس اضافی نکشیم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

دوستان یه سوال

من میخوام پانکچر کنم. امروز دوم پ بودم رفتم سونو  گفت تا ۱۲روز ال دی بخور .بیا دوباره سونو ..

خواستم بپرسم بعد این امپولارو میده ....ایا بعد قطع ال دی پریود میشیم .

انجام دادم قبلا دو سال پیش یه بار ولی یادم نمیاد ..

میخوام بدون چند روز طول میکشه تا پانکچر ..

ممنون میشم اگه میدونه بگه 

.🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫

بچه ها الان امپول سلکسان زدم خیلی دردم گرفت تا حالا خیلی گونال به دور نافم میزدم اما درد نداشت اما ا ...

لا مصب مثل زهر میمونه.درد داره ولی عادت میکنی بعدها دردشو نمیفهمی .منتظر کبودیهای این چنینی هم باش در اینده 😬شکمو 😂داغون شدم!

تا ۶ هفته بعد زایمان باید بزنی.ضد انعقاد خونه دیگه مثل اسپرین 

دوستان یه سوال من میخوام پانکچر کنم. امروز دوم پ بودم رفتم سونو  گفت تا ۱۲روز ال دی بخور .بیا ...

سلام عزیزم..خوبی؟

میخاستم الان بپرسم که درچه حالی..یادمه که چقدر اذیت شدی سر انتقال اخر ..ان شاء الله این دفعه دیگه ختم به خیر میشه و نی نی هاتو بغل میگیری.😘😘

من ال دی نداشتم سر پانکچر.نمیدونم چه جوریه سیکلت...زینب بیاد راهنماییت میکنه 

سلام عزیزم..خوبی؟ میخاستم الان بپرسم که درچه حالی..یادمه که چقدر اذیت شدی سر انتقال اخر ..ان شاء ال ...

سلام عزیزم 

فداااات که هنوز به یادمی عزیزم ...

اره چون جنین هام تموم شد .دوباره باید پانکچر کنم .چند ماه که روحیم خوب نبود .چند ماه  هم گفتن چون یه سال از ازمایشاتت گذاشته باید همه رو دوباره بدی ..همشون چند ماه طول کشید تازه تموم شده .

توکل به خدا 

خودت در حالی عزیزم ..انشاالله تو هر مرحله ای هستی موفق باشی گلم .

سلام عزیزم..خوبی؟ میخاستم الان بپرسم که درچه حالی..یادمه که چقدر اذیت شدی سر انتقال اخر ..ان شاء ال ...

الان دیدم چقدر خنگ شدم .

تیکر داری 

عزیزم مبارکت باشه 

خدا رو هزاران هزار  مرتبه شکر ...

انشاالله که این دوران رو با خوشی و سلامتی طی کنی .سالم بغل کنی نی نی نازتو عزیزم ..

برای منم دعا کن گلم ...

2706