2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811325 بازدید | 668719 پست
ممنون گلم ولی وقتی زنگ زدم اینجور گفت خیلی حالم گرفته شد من بچه ندارم و از دار دنیا یه بچه میخوام شا ...

عزیزم همه دوستانی که اینجا هستند  از دار دنیا بچه می خوان ☺ 

ان شاءالله که زودی نی نی نازت رو بغل بگیری عزیزم 😍😍😍

غصه نخور گلم ،  ماها همگیمون تو این شرایط پر استرس هستیم ، باید تلاش کنیم روحیه مون رو حفظ کنیم 😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها الان امپول سلکسان زدم خیلی دردم گرفت تا حالا خیلی گونال به دور نافم میزدم اما درد نداشت اما این خیلی درد داشت الان چند دقیقه میگذره از زمان تزریق ولی جاش درد میکنه میشه بگید واسه چه کاریه؟ایا سلکسان همون کار اسپرین رو میکنه؟

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2728
عزیزم این کلا لیست آزمایش های تکمیلی هست آنا جون زحمتش رو کشیده، هر کدوم رو دکتر صلاح بدونه برات برر ...

زینبی جون اون igg که نشون دهنده مصونیت نسبت به ویروس هست بنظرت بالا بودنش ربطی به باردار نشدن داره؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..
آره عزیزم. از چند روز قبل انتقال امپول داده بود بهم. همه رو بیرون زدم. ولی خواهرم اون‌موقع که حامله ...

ميدوني عزيزم مشكلم دوتاست

اول اينكه با مادرشوهرم تو يه ساختمون زندگي ميكنم اگه بهوام بگم كسي بياد خونه مادرشوهرم ميفهمه😕

دوم اينكه طبقه اول هستم بدون آسانسور ده تا پله دارم تا برم بيرونواقعا نميدونم چيكار كنم

به شوهرم ميكم تو يادبگير خودت بزن ميگه ميترسم

شما بودي چيكار ميكردي؟!

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
عجب، پس فکر کنم بهتره همین تهران ادامه بدین گلم

زينب جون من آندومتريوز داشتم تقريبا ٦ ماه پيش عمل شدم و كات روده هم داشتم

از وقتي كه استراديول ميخورم براي انتقال دردام شروع شده مثل قبل عمل يعني روده و رحم و لگنم درد ميكنه

خيلي ميترسم نكنه استراديول باعث عودش بشه زبونم لاااال😰

زينبي جون زماني كه داريم استراديول ميخوريم براي انتقال جنين فريز ميشه نزديكي داشت؟! دچار لكه بيني نم ...

اگه انتقال داده باشی معمولا میگن تا دوهفته نزدیکی نداشته باشین و بعد که مثبت شد تا وقتی که قلب جنین بزنه ، ولی اگه هنوز انتقال جنین ندادی مشکلی نداره 

من امپول پروزسترون داشتم خواهرم اومدزدنشون شوهرم دادوزدیم خونمون بیست تاپله داشت

يعني ميگي شوهرمو مجبور كنم ياد بگيره من ده تا پله رو نرم؟!!! من هيچكس نميدونه دارم انتقال ميدم نه خواهر نه مادر هيچ كس فقط همسرم

2706