2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812552 بازدید | 668750 پست
راستی ی سوال همون روز ک‌نمونه اسپرم میگیرن و تخمک میکشن اون‌روز تخمکها و اسپرم باهم میزارن ک جنین بش ...

بله گلم همون روز 

البته اغلب بهترین اسپرم رو جدا میکنن و مستقیم داخل تخمک تزریق میکنن، به این روش میگن میکرواینجکشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@زینبی_بابا     زینبی جان اینا هم هست.گزینه اول و دوم چه فرقی با هم دارن؟  من از آ ...

اینا انعقادی هست عزیزم

ای کاش بیای همین تهران انجام بدی با خیال راحت و از مسئول فنی آزمایشگاه یا متخصص خون بپرسی چون فکر کنم یک یا دو سیکل فاصله بخواد ولی اصلا مطمئن نیستم 

2728
خوبه یا بد؟من دوباره میخوام میکرو کنم.دفعه قبل یدونه جنین aهشت سلولی داشتم. دکتر میگه اهدایی نمیخوا ...

عزیزم اون که گفتن جنین 8 سلولی آ، یعنی خیلی عالی بوده، چرا بد باشه 

پس روش شانگهای رو براتون در نظر گرفتن 

@زینبی_بابا     زینب جون من قرار بود سیکل رو امروز (روز دوم پری) شروع کنم داروها رو هم ...

عزیزم چون فاکتور سن رو  داری یه کم کار سخت میشه 

نمیتونی فردا صبح از دکتر زنانت هم بپرسی؟ 

گلم خودم بودم احتمالا سیکل رو از همین روز سوم شروع میکردم ولی درمان همسرتون هم ادامه بدین

یا حتما در مورد فریز تخمک هم با جنین شناس مشورت میکردم 

حداقل‌ اینکه اگر این ماه شروع نمیکردم، ماه بعد میرفتم تو سیکل و تو این مدت حدودا یک ماهه کلی تحقیق بیشتر میکزدم

آخه من غلظت خون نداشتم لب مرز بود و چون خون لخته نشه نمیتونن قطع کنن منم گفتم تو ۲روز لخته نمیشه ال ...

قبول دارم تا حدی ولی خب خیلی میترسم سیکلوژست رو قطع کنم واسه خودم چون هم جفت پایین دارم هم سرکلاژ کردم

فرقمون با بارداری طبیعی اینه که با سیکل هورمون تراپی حامله شدیم نه نچرال، واسه همین بیشتر مستعد این مشکلات عجیب و غریب هستیم

خودم خیلی از طرز نگاهت خوشم میاد ولی این سرکلاژ تمام جراتم رو گرفته 

آره منم همیشه میگم خدایا بارداریه ناخواسته یعنی چی که یه عده راجبش حرف میزنن مگه میشه آخه، اصن درکش ...

من بارداری ناخواسته داشتم پری بودم شوهرم رفته بود ازم دور بود وقتی برگشت ۲روز مونده بود من پری بشم خیلی موقع ها ۱روز مونده به پری جلوگیری نمی کردیم زد و اون ماه اینکارو کردیم که دیدم ۱۰ روز پری نشدم منم منظم بود پریم بی بی زدم مثبت شد بعد از دادم باردار بودم ولی سقطش کردم خدا من و ببخشه سال ۹۵ بود 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2706