2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817822 بازدید | 669033 پست
من پلی کیستیکم قبلا خیلی شدید بودم الان‌ خودمو نزدیک ۱۷کیلو لاغر کردم بهتر شدم 

پس خیلی مواظب باش دکترا که کار خودشون میکنن از روزی که آمپولاتو شروع میکنی هروز دور کمرتو اندازه بگیر وزنتم مرتب چک کن اگه دیدی بالا رفت رژیم پر پروتین بگیرو سفیده تخم مرغ بخور مراعات ایشالله که هایپر نمیشی من سه بار پانکچر کردم فقط بار آخر هایپر شدم

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ۱۱ کیلو اضافه شده بودم.رسما داشتم میمردم ..چند روز بستری شدم. البته من کلا بدنم حساسه.الانم سر ...

انشاالله که مشکلی پیش نمیاد عزیزم بسلامتی می گذرونی وخیرشو‌ می بینی پس هایپری اینقدر سخته حتما باید یکی مدام با آدم باشه خدا کنه هایپر نشم

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2728
منم ۱۱ کیلو اضافه شده بودم.رسما داشتم میمردم ..چند روز بستری شدم. البته من کلا بدنم حساسه.الانم سر ...

ای عزیزم شکر به اینم ایشالله که حالتم خوب میشه خدا بزرگه ،ایشالله نینیتو بغل کنی به سلامتی این روزارو با قبلیا یادت بره کلا🤗🤩🤗🤩⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
پس خیلی مواظب باش دکترا که کار خودشون میکنن از روزی که آمپولاتو شروع میکنی هروز دور کمرتو اندازه بگی ...

ممنون از راهنماییت عزیزم باشه اگه یادم بمونه با اینهمه استرس حتما می کنم🥵

2738
ای عزیزم شکر به اینم ایشالله که حالتم خوب میشه خدا بزرگه ،ایشالله نینیتو بغل کنی به سلامتی این روزار ...

قربونت برم..مرسی عزیزم..ان شاء الله قسمت خودت یه بارداری راحت و بی دردسر و شیرین ❤❤

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
یعنی بعد گرفتن داروها ۱۱ کیلو اضافه کردی یهویی؟

اره خیلی وحشتناک بود غیر از خونواده خودم کسی نمیدونست دارم درمان میکنم الانم پدر شوهرم میگه خدا رحم کرده هر وقت یادش میفته بغض میکنه 

اره خیلی وحشتناک بود غیر از خونواده خودم کسی نمیدونست دارم درمان میکنم الانم پدر شوهرم میگه خدا رحم ...

چطوری دوباره اومد پایین وزنت

خواهرا من دیشب دیگه طاقت نیاوردم و بی بی چک گذاشتم و چند دقیقه بعد مثبت شد دوباره صبح گذاشتم با ادرا ...

به سلامتی مبارک باشه عزیزم 😍😍😍 

ان شاءالله مامان شدی😍😍😍💕💕💕💕💕

2706