2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812321 بازدید | 668740 پست

سلام دوست جونا صبح بخیر

یه سوالی، ماه بعد پانکچر تخمک گذاری اتفاق نمی افته؟ من همیشه وسط سیکلم که تخمک گذاری داشتم خیلی ترشح داشتم الان هیچی 

یعنی تخمدانها زیاد تخمک تولید کردن خسته شدن رفتن استراحت؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم اصلا نگران نباش  آخه این حساسیت ها از کجا اومده این خوابیدن ها  ببین گلم وقتی کسی ...

ممنون عزیزدلم 

خیلی ممنون بابت توضیحت❤❤♥️♥️

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
عزیزم دعوای شدید از نشونه های مامان شدنه پایین افتادن از تخت بعد از انتقال هم همین طور😁😁😁😁 مام ...

😂😂😂😂😂😂وای چ نشونه های عجیبییی😂😂😂

عزیزمممم کلی خندم گرفت 

😘😘😘😘

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
حعزيزم يعني چي ختم بارداري يعني زايمان زودتر از موعد انجام بدي؟

بله دعام کن امروز ساعت سه سونو دارم همه چیز بستگی ب این سونوهه داره

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
آره گلم خیالت راحت ولی آب رو اصلا دست کم نگیر  ببین منم چون ماه رمضون بود نمیتونستم دوز ها رو ...

منظورتون قرصای استرادیول هستش؟هنوز برا من شروع نشده.ولی باید آب خوردن و پیاده روی رو در اولویت قرار بدم.مرسی عزیزم

خدایا شکرت  
سلام ماهی کوچولو جونم. دلمون برات تنگ شده. خوبی؟ نی نی هات خوبن؟

سلام لی لا جون قربونت برم مهربونم شما چطوری؟
ما هم خوبیم شکر خدا
چه خبرا عزیزم چیکارا کردی؟

خدایا قسم به بزرگی خودت ،امیدم به توست و بس 
دکترتان دکتر نصره؟ بار چتدم انتقال جواب گرفتین؟

سلام عزیزم بله دکتر نصر
با جنین هایی که با خودشون پانکچر شدم و. تشکیل شد بار اول مثبت شدم

دیابت بارداری خیلی رو اعصابه خصوصا که گاهی با رعایت تغذیه درست نمیشه، ولی خدا رو شکر تحت کنترل هستی ...

بله به منم همینو گفتن
گفتن باید. دید با رژیم بدنت چه جوابی میده چون شما دیابت مزمن نداری و فقط دیابت بارداریه که بخاطر هورمونهای جفت هست
تا ببینیم چی میشه ،
خداروشکر که بهتری عزیزم برات بهترین حال رو آرزو دارم

عزيزم اگر كارت رسمي باشع خيلي راحت ميتوني مرخصي بگيري ، من توي هر دو بارداريم كل مدت بارداري رو البت ...

تقریبا دوماه و نیم گرفتم. ولی بیشتر از این بخوام بدون حقوق باید بگیرم

2706