2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812993 بازدید | 668774 پست
سلام دوستان عزیزم من فردا میرم برای زایمان ازتون التماس دعا دارم و تک تک تون تو ذهنم هستید و حتما بر ...

بسلامتی عزیزم..انشاءالله زایمان خوبی داشته باشی و بسلامتی دخترتو بغل کنی..

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

بچه ها یه مشاوره بمن بدید ابن سینا یا یزد یا رویان 

راهم تا تهران ۵ساعته تا یزد ۱۱ساعت

مشکل اصلی همسرجان خودمم تنبلی 

سه بار پانکچر ۴بار انتقال فرش وفریزی در ضمن ۱غ سال ازدواج کردم ۱۰ سال در آرزوی مادر شدنم

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آها اونو‌نمی دونم که با هم تداخل داره یا نه؟ ولی تا جایی که میدونم دیکلو مسکنه فقط گمون نکنم تداخل د ...

وای چه خوبه پمادی آخه می دونی راستش من با شیاف مشکل دارم انگار می ترسم الکی میزارم همش همون (ببخشید😓🙈) جلو دیده میشه ...دست گلت درد نکنه عزیزم باز فردا از مرکز می پرسم اگه گفتن مشکلی نداره حتما میگیرم میزارم شاید انشالله هیچی نفهمم 😔

٣٠روز من تو اينترنت ديدم براي اي وي اف خوبه  كلا بعداز سقط ديگه حالم خوب نيست با داروهام حالم ...

میدونم چی میگی عزیزم آی وی اف واقعا دوره ی سختیه فشار جسمیش یه طرف از نظر روحی بدتر

انشاالله این سری مثبت بشی بارداریه سالم و خوب، جبران بشه برات❤❤❤ ما هم خدامون بزرگه

راستی شما درست گفتی ملاتونین زیر زبانیه ولی داروخانه ایه بهم نگفت دکترمم نگفت منم قورت دادم دیگه نمیدونم اثرش کم شده یا نه

شما کی انتقال داری؟ به همین زودیا؟

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2728
سلام دوستان عزیزم من فردا میرم برای زایمان ازتون التماس دعا دارم و تک تک تون تو ذهنم هستید و حتما بر ...

واای عزیزم بسلامتی و راحتی انشالله زایمان کنی برای سلامتیتون ۵ تا صلوات فرستادم الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم 🌺منم خیلی التماس دعا دارم عزیزم ❤

به امید خدا که نی نیتو صحیح و سالم بغل بگیری❤❤❤

بچه ها یه مشاوره بمن بدید ابن سینا یا یزد یا رویان  راهم تا تهران ۵ساعته تا یزد ۱۱ساعت   ...

تهران دکترای خوبی داره راهتم نزدیکتره من خودم تهرانو انتخاب کردم.انشاالله به زودی مامان میشی عزیزم

تهران دکترای خوبی داره راهتم نزدیکتره من خودم تهرانو انتخاب کردم.انشاالله به زودی مامان میشی عزیزم

ممنون خداکنه همسرم راضی بشه تهران بیام خودمم اونجا راحتم 

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹

خودت الان تو چه پروسه پیش کی میری

سلام به همگی یه سوال دارم برای تقویت تخمدان و رحم باید چیکار کنم یا چی بخورم؟ احتمالا ماه دیگه یا ما ...

سلام عزیزم، به سلامتی انشاالله

من یه ماهو نیم قبل از پانکچر پودر اینو فولیک خوردم و ویتامین ای، یه مقدار از وزنمم کم کردم، چهار مغز(پسته،بادام،فندق،گردو) با عسل، اینم خوردم خیلی مقویه در حد روزی یکی دوقاشق

خودت الان تو چه پروسه پیش کی میری

عزیزم منم مثل خودت تا الان سه بار پانکچر شدم توی شهر خودمون. اینبار اومدم تهران یه مقدار تحقیق کردم.رویان و ابن سینا رو رفتم دیدن پیش دکنر نصر ،طرازی ،حیدر و طاهری پناه رفتم.اگر خدا بخواد میخوام با طاهری پناه ادامه بدم

عزیزم التماس دعا🌷🌷انشاللله به سلامتی زایمان کنی💚💚💚

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
سالگرد ازدواجتون مبارک عزیزم  انشاءالله انشاءالله

فداتشم‌‌ممنون  مهربونم   ایشالا  برای  همه  دوستان در این  سایت  هر چی  خیره  ....😘

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
2706