2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812575 بازدید | 668751 پست
پس چرا ازمایش منا برا شنبه نوشته☹ که هشت روز از آمپولم میگذره؟تازه من عجله دارم میخوام پنج شنبه برم ...

چه دکتر مهربونی، یه هفته فقط!!! کاش بقیه هم انقدر مهربون بودن، ما که پوستمون کنده میشد تا آزمایش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همگی 😍😄

بچها منم امروز رفتم دکتر صبح آزمایش خون دادم ظهرم  سونو شدم که دکتر گفت همه چی خوبه دوتا آمپول hCg داد ساعت ۸ شب زدم انشالله فردا صبح هم ساعت ۹ بهم وقت آی یو آی داد حالا خیلی استرس دارم آخه چندسال قبل موقع ی آی یو آی خیلی اذیت شدم‌آخرم گفتن یا خودتو از ترس سفت کردی یا دهانه رحمت تنگه😢حالا از ترس اینکه دوباره اونجوری نشه حالم بده 😔توروخدا برام خیلی دعا کنید که منم بعد ۸ سال انتظار مادر بشم دلم خیلی پره اما نمی خوام موج منفی بشم ... انشالله خدا به هممون کمک کنه این روزامون به خیروخوشی تموم بشه الهی آمین.

برام دعا کنین . دیروز تو۳۳ هفته و پنج روز سونو شدم ک آب شده شش و خونرسانی ضعیف و رشد کم و آی یو جی ار هستش . دکترم سونو ک بردم گفتش فوری برو بیمارستان ختم بارداری و آمپول بتا گفت بگیر ک بعد چن تا از دکترا مشورت کردن و گفتن ک چون دیابت داری فعلا بتا نگیر و گفته فردا باز مجدد سونو بشم اگه خونرسانی خوب بود ک احتمالا ادامه و اگرم ک بازم مث دیروز بد بود دیگه ختم بارداری . الانم بیمارستان بستریم . دعام کنین . کسی بوده تو دو روز خونرسانی درست بشه ؟؟؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
2728
سلام به همگی 😍😄 بچها منم امروز رفتم دکتر صبح آزمایش خون دادم ظهرم  سونو شدم که دکتر گفت همه ...

عزیزم یه شیاف دیازپام بگیر قبل عملت بزن، ولی نمی دونم بدون‌نسخه میدن یا نه ، به نظر من که عالی بود، هم استرستو کم می کنه هم عضلاتت رو‌شل میکنه

عزیزم انشاالله که میشه، کار خدا نشد نداره، گلم هپارین یا آسپرین نداشتی شما؟

چرا هر و دوتاش دارم دعام کنین

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود

خانم ها لطفا هر کی میدونه راهنماییم کنه.من انتقال جنین دادم و ۴روز قبل از انتقال ۴تا ویال ivigتزریق کردم .۴تای بعدی رو کی باید تزریق کنم؟وقتی جواب آزمایشم مثبت شد یا۲۸ روز بعد از تزریق اولین دوره یعنی تقریبا ۹روز بعد از جواب آزمایش؟

خواهش میکنم خانومی. میخواستم بدونم چجوری مرخصی گرفتید?البته آگه فضولی نباشه.چون من مرخصی ندارم مجبور ...

عزیزم من رسمی نبودم.قراردادی بودم کلا استعفا دادم کارمو کنار گذاشتم مایی که کادر درمانیم همیشه برامون کار هست

نه عزیزم این چه حرفیه من چون دونه ای گرفتم ریختش تو نایلون واسم، تو جلدش نبود، قرصش سفید بود و کوچو ...

٣٠روز من تو اينترنت ديدم براي اي وي اف خوبه 

كلا بعداز سقط ديگه حالم خوب نيست با داروهام حالم بدتر ميشه

من خرداد انتقال داشتم كه قلبش تشكيل نشده از اون موقع همش حالت گيجي دارم ،حالت روحيمم خوب ميست اكثرا خونه ي مامانم هستم تنها نميتونم بمونم خونه همش ميترسم نكنه حالم بد بشه

خدا به هممون كمك كنه

مرسي عزيزم بابت كمكت ايناهم قرص  كوچيك سفيده

2706