2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802577 بازدید | 668363 پست
ممنون از انرژی مثبتی که دادی  عزیزم ناراحتی من هم همینه تاپیک های بارداری میخوندم گفته بودن او ...

خب برای شما قبل از لاپارا پانکچر میکنن که بعدش اگه ذخیرتون اومد پایین مشکلی نباشه، بهتون اینجوری نگفتن؟

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
عزیزم ان شاالله به زودی دلتون شاد بشه  دهن مردم که هیچ وقت بسته نمیشه گلم، بچه اول بیاد میگن ب ...

سلامت باشی زینبی عزیزم،،انشالله خدا نی نیتو واست نگه داره،،پناه برخدا،،مجبورم یه جوری تحمل کنم

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام زینبی جونم خداروشکر عزیزم متاسفانه دیابت بارداری گرفتم با اینکه از قبل انتقال رعایت مواد. قندی ...

دکترتان دکتر نصره؟ بار چتدم انتقال جواب گرفتین؟

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
2456
دکتر ارولوژی و دکتر معین گفتن آز همسرم ضعیف هست و ارولوژی براش دارو نوشت اما گفت برای ivf خوبه ولی ط ...

اگر بی مقدمه گفتن و هوای همسرت اکی نداشتن پس بهشون اعتماد کن و توکل برخدا ivf را شروع کن، حداقل خوبه اول کار بهت گفتن تا مثل ما چندسال الکی دور خودت نچرخی و وقت تلف بشه. ای کاش از اول دکترا مخصوصا این ارولوژی ها واقعیت بگن

خوبی شما؟ هنوز نرفتی برای انتقال؟

ممنون عزیزم،،منو میگید؟؟نه هنوز نرفتم

شماهم بیمارستان فاطمیه همدان میرید درسته؟؟

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
2714
خب برای شما قبل از لاپارا پانکچر میکنن که بعدش اگه ذخیرتون اومد پایین مشکلی نباشه، بهتون اینجوری نگف ...

گفتن اول بارداری و بره برای ivf

در مورد کیست ها حرفی نزدن فعلا 

ممکنه بعد پانکچر لاپارا رو انجام بدن؟ همچین چیزی امکانش هست؟ همون روز؟

15 تا عزیزم قربونت برم که اینقدر مهربونی😍😍😍دوقلو باشه خیییلی خوبه آرزومه    

ان شالله میشع جبران این سختیا خدا کنه برا منم بشه تا پریروز دل درد داشتم الان همونم ندارم 😅

2706