2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802077 بازدید | 668352 پست

دوستان امروز داداشام باهام دعوای شدیدی کرد و شوک عصبی زیادی بهم وارد شد 

کلی گریه کردم 

توروخدا دعام کنید بچه هام چیزیش نشده باشه 

لطفاااا 

ممنون 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
سلام عزیزم، واقعا خدا قوت این همه مدت تحمل کردی گلم اگر مشکلی نداری و بهت دکتر گفته قطع کن دلیلی بر ...

مرسی عزیزدلم

خداروشکر هیچ مشکلی ندارم 

پس از امروز دیگه قطعشون میکنم 

خدا گل پسرتو حفظ کنه 

همه ی دوستان عزیزم خیلی با پاسخگویتون بهم کمک میکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله خدا دلت رو گرم میکنه با نی نی های تو دلت.  

عزیزم‌‌من‌امروز ۸  یکم  کمرو  دلم  احساس  پریودی  دارم  حالا توهم  یا چی  نمی دونم  

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
کار انتقال منو یادم اشرف معین انجام داد، میگن دکتر خوب و با تجربه ای هست. اگر همسرتون مشکل نداشته با ...

دکتر ارولوژی و دکتر معین گفتن آز همسرم ضعیف هست و ارولوژی براش دارو نوشت اما گفت برای ivf خوبه ولی طبیعی باردار نمیشید همینجوری راحت گفت ما شوکه شدیم الان یک ماه دارو مصرف میکنه orthomol ! اتفاقا به نظر من اصلا هوای همسر رو نداشت خوب شد و ما مثل بقیه دکترهایی که رفتیم و نتیجه نگرفتیم و فقط وقت هدر دادیم نشد

بی مقدمه گفت ivf 

2720
به همه نمیدن عزیزم. به بعضیام فقط آسپرین میدن. قیمتش فکر نکنم خیلی زیاد باشه،اگه درست یادم باشه پارس ...

شاید بمن ندن.بمن اسپرین دادن.اسپرین ۸۰.کل این ماه تا پریودمو باید بخورم

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
15 تا عزیزم قربونت برم که اینقدر مهربونی😍😍😍دوقلو باشه خیییلی خوبه آرزومه    

عزیزم یه دوقلوی ناز برات سفارش دادم به خدای مهربون. انشالله به حق همین اذان با اولین انتقالت به کام دلت برسی گلی.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
آره گلم همه میگن که خیلی عوارض داره توو شهر ما دکتراش چندان تعریفی ندارن اصلا خوب جواب  نمیدن ب ...

باشه گلم من فردا ميرم دكتر حتما ميپرسم بهت ميگم 💋💋

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

سلام به همگی یه سوال دارم برای تقویت تخمدان و رحم باید چیکار کنم یا چی بخورم؟ احتمالا ماه دیگه یا ماه بعدی داروهای مربوط به تخمک کشی رو شروع می کنم می خوام از الان خودم رو تقویت کنم ممنون میشم راهنماییم کنید 

2714
عززیز دلم..سلام به روی ماهت.خیلی ممنون ❤❤دل به دل راه داره ها..دیشب موقع خواب داشتم قران میخوندم واس ...

فدات شم مهربون چقدر خوشحالم که دوستای خوبی مثل شما دارم ممنونم که بیادمی و برام قرآن خوندی عزیزدلم

الهی همیشه سلامت باشی و. نینی گلت بسلامت بدنیا بیاری❤️❤️❤️🙏🙏🙏💋💋💋

خدایا قسم به بزرگی خودت ،امیدم به توست و بس 
سلام عزیزم خوبی‌؟  فرشته هات خوبن؟ هفته چندمی الان؟

سلام زینبی جونم خداروشکر عزیزم

متاسفانه دیابت بارداری گرفتم با اینکه از قبل انتقال رعایت مواد. قندی. و شیرینی داشتم بازم گرفتم دکترا میگن بخاطر اینه که دو. تا جفت داری و هورمون. ترشح میکنن و باعث دیابت میشن

حالا توسط دکتر غدد و تغذیه و دکتر نصر تحت نظرم 

رژیم غذایی دارم 

فردا ۲۷ میشم انشالله

خودت چطوری عزیزم خوبی؟نینی گلمون خوبه؟تهوعت خوب شد؟

خدایا قسم به بزرگی خودت ،امیدم به توست و بس 
عزیزم یه دوقلوی ناز برات سفارش دادم به خدای مهربون. انشالله به حق همین اذان با اولین انتقالت به کام ...

یه دنیاااا ممنون لی لا جون😍😍😍

انشاالله، انشاالله برای هر دومون و همه ی منتظرا❤❤❤

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
سلام زینبی جونم خداروشکر عزیزم متاسفانه دیابت بارداری گرفتم با اینکه از قبل انتقال رعایت مواد. قندی ...

سلام ماهی کوچولو جونم. دلمون برات تنگ شده. خوبی؟ نی نی هات خوبن؟

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

[QUOTE=109276864]بازم جنین فریز داری یا از اول باید نراحل و بری؟[/QUO سه تا دیگه دارم ولی گریدشون b هستش،،میگم این اولیا که مورولا بودن اینجوری شدن وای بحال این اخریا

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
[QUOTE=109276864]بازم جنین فریز داری یا از اول باید نراحل و بری؟[/QUO سه تا دیگه دارم ولی گریدشون b ...

خوبی شما؟

هنوز نرفتی برای انتقال؟

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
عزیزم من دیروز رفته بودم سونوگرافی ، یه خانمی میگفت بعد بیست سال طبیعی باردار شده ، گفت خواهرش رفته ...

خوش بحالش واقعا ،،،انشالله خدا به انتظار همه پایان بده ،،منکه دیگه طاقتم طاق شده😔😔

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
2706